.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Dolly

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845

    Dolly

    Kato malka gledah edin film za edna gadna kukla koqto kara horata da ubivat.Ama nqkfa mnoo gadna kukla.Seshtate li se?Obache s vremeto sym zabravila zaglavieto na filma beshe neshto .. doll ili ... dolly
    Ako zagrqvate za koi film stava duma MOLQ VI kajete mi imeto mu
    Adski mnogo iskam da go gledam pak
    Keep smilin'

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    мда отчасти от тоя филм идва ника му
    Murderdolly )))))))
    не съм го гледала ако го намериш ми кажи
    къде е да го сваля казва се или Dolly Doll
    или нещо такова..подобно...Doll Dolly...
    е такова беше
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    ei,in4e,mersi.i az sega se setih za toq film ama mu bqh zabravila zaglavieto

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Sq se setih che imashe dva filma s takiva kukli.Ediniq beshe s edna jenska kukla a drugiq s mnogo kukli.Otkrih ediniq film - Bride of Chucky
    Drugiq oshte go izdirvam ako se setite pishete )))))))))))
    Keep smilin'

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    da,gledala sam go tozi film.. kazva6e se "Kuklata Doli" ili ne6to ot tozi sort..
    gledala sam go,kato bqh super malka.. na 6-7 godinki,ama togava ne razbirah mnogo,mnogo i ne me be6e strah .. ama filma ne be6e zle :P
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Sega ako nqkoi mi kaje ot kyde da si drypna filma shte e mnogo hubavo.Shte sym mnogo blagodarna
    Keep smilin'

  7. #7
    aaa tva filmche e mnou iako ako ne se gresha imashe edna scenka kak na edin rukata mi mina pod raboteshta shevna mashina...za toia film li stava na vupros? i vse pak dva dolly ili doll mi zvuchi mnogo poznato ama za tochno ime ne se seshtam

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    aaauuu mn brutalen fiml

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от DeSsi
    Sq se setih che imashe dva filma s takiva kukli.Ediniq beshe s edna jenska kukla a drugiq s mnogo kukli.Otkrih ediniq film - Bride of Chucky
    Drugiq oshte go izdirvam ako se setite pishete )))))))))))
    И деата съм ги гледала, супер яки филмчета са...и ме накараха да намразя куклите си. Жалкото е , че не помня името на нито един от тях!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Цитирай Първоначално написано от Satanas_daughter
    aaa tva filmche e mnou iako ako ne se gresha imashe edna scenka kak na edin rukata mi mina pod raboteshta shevna mashina...za toia film li stava na vupros? i vse pak dva dolly ili doll mi zvuchi mnogo poznato ama za tochno ime ne se seshtam
    Tova beshe edna ot nai-gadnite sceni )) Ama tova e druiq film a ne toi koito az dadoh kato zaglavie
    Keep smilin'

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си