.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: 9 февруари

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437

    9 февруари

    Има ли хора от форума, които ще ходят на контролата България - Сърбия и Черна гора? Аз събирам хора и очаквам 20-тина човека да се съберем, така че ако някой иска може да дойде с нас, въпреки че сигурно ще ви се стори опасно да си чукнете среща с 20 непознати, но нищо не губя да предложа. Най-много да се запозная с някой. Айде със здраве и после ще пием!


  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    sorry mai nqma navitaci

  3. #3
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    toq ma4 sigurno ne bih go propusnala
    aide uspeh na na6te i....da padnem i da biem pak 6te se napiem
    da vika6 i ot mene!

    Give me your best shot motherfucker!

  4. #4
    Guest
    nemoga da doida na rabota sam

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    toq ma4 sigurno ne bih go propusnala
    aide uspeh na na6te i....da padnem i da biem pak 6te se napiem
    da vika6 i ot mene!
    ei be satan4e,napravo mi 4ete6 mislite
    btw i az nqma da moga(pomo6t!interesuvam se ot futbol,koito nqma ni6to ob6to sus svetovnoto ili evropeiskoto )

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Незнам наще скинове (стз) дали ще ходят. Довечера (като отидем на по 2-3 бири) ще питам. Ако има навитаци ще ти пиша ЛС

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ш а ве, можеш ли да кажеш за какви пари горе долу става дума? Нещо ориентировачно. С какво ще се ходи до там?

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Ш а ве, можеш ли да кажеш за какви пари горе долу става дума? Нещо ориентировачно. С какво ще се ходи до там?
    o4akvam cenata na bileta za sektor G da e 2 lv. A ina4e za transpot, moga da ti kaja samo cenata za vlak ot St. Zagora do Sofiq. Na 9 fevruari vlaka zaminava v 06:24 i pristiga v 10:38, cenata e 11lv (II klasa) i 13.60lv (I klasa). Vtoriq vlak e v 09:43, no pristiga v 14:22 i nqma da mojete da stignete do stadiona do 3. Ma4a e togava. Nay-spokoyno 6te e ako doydete s prespivane, no nz kak vi e programata. Eto linka na BDJ, ako ti potrqbva http://razpisanie.bdz.bg/cgi-bin/ph.pl


  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    sorry mai nqma navitaci
    emi to si e za tqh, az ve4e uspqh da subera blizo 40 4oveka, ot koito 20-25 sa sigurni, drugite sa na iz4akvane, taka 4e nqma da mi e sku4no


  10. #10
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Ш а ве, можеш ли да кажеш за какви пари горе долу става дума? Нещо ориентировачно. С какво ще се ходи до там?
    o4akvam cenata na bileta za sektor G da e 2 lv. A ina4e za transpot, moga da ti kaja samo cenata za vlak ot St. Zagora do Sofiq. Na 9 fevruari vlaka zaminava v 06:24 i pristiga v 10:38, cenata e 11lv (II klasa) i 13.60lv (I klasa). Vtoriq vlak e v 09:43, no pristiga v 14:22 i nqma da mojete da stignete do stadiona do 3. Ma4a e togava. Nay-spokoyno 6te e ako doydete s prespivane, no nz kak vi e programata. Eto linka na BDJ, ako ti potrqbva http://razpisanie.bdz.bg/cgi-bin/ph.pl
    До Сф лесно. Въпросът ми беше от Сф нататък. Мииии незнам дали ще се включа. Те наще ако идват, ще дойдат в Сф 2-3 дена по-рано...незнам, аре довечера ще ти пиша повечко.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    До Сф лесно. Въпросът ми беше от Сф нататък. Мииии незнам дали ще се включа. Те наще ако идват, ще дойдат в Сф 2-3 дена по-рано...незнам, аре довечера ще ти пиша повечко.
    E, taka kaji - ot tva po-lesno nqma za edin sofiqnec, koyto patuva nqy-malko po 2 4asa na den. Slizate na Centralna gara i pitate za spirkata na avtobus 305, ot neq moje da vzemete avtobusi 305, 214 i 213, vsi4kite otivat do Orlov most, kudeto trqbva da slezete. Ottam nqkolko kra4ki pe6a po Borisovata gradina do Vasil Levski i gotovo. S pitane i do Carigrad se stiga. Do dove4era!


  12. #12
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Махам това мнение, поне тези дето не са го видяли да не се хилят много

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    За пътя к'во ще трябва. То визи вече няма. Ама международен паспорт? Някои имат тука, защото ходиха в Македоската част на България Ама аз немам никви документи за извън България. К'во ще трябва?
    Kontorlata e v Bulgaria man, ot Stara Zagora do Sofiq vizi i mejdunarodni pasporti ne ti trqbvat, samo eventualno bilet4e ot 50 stinki za gradskiq, ako si re6il da se pravi6 na principen i li4na karta,za da te pusnat na stadiona


  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    За пътя к'во ще трябва. То визи вече няма. Ама международен паспорт? Някои имат тука, защото ходиха в Македоската част на България Ама аз немам никви документи за извън България. К'во ще трябва?
    Kontorlata e v Bulgaria man, ot Stara Zagora do Sofiq vizi i mejdunarodni pasporti ne ti trqbvat, samo eventualno bilet4e ot 50 stinki za gradskiq, ako si re6il da se pravi6 na principen i li4na karta,za da te pusnat na stadiona
    Уффф, аз си мисля и за другия мач...на...април ли, май ли...както и да е тааа.....незнам....ок

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    За пътя к'во ще трябва. То визи вече няма. Ама международен паспорт? Някои имат тука, защото ходиха в Македоската част на България Ама аз немам никви документи за извън България. К'во ще трябва?
    Kontorlata e v Bulgaria man, ot Stara Zagora do Sofiq vizi i mejdunarodni pasporti ne ti trqbvat, samo eventualno bilet4e ot 50 stinki za gradskiq, ako si re6il da se pravi6 na principen i li4na karta,za da te pusnat na stadiona
    Уффф, аз си мисля и за другия мач...на...април ли, май ли...както и да е тааа.....незнам....ок
    xuxu ok, ayde na ls 6te se razberem


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си