.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Guest

    Какво мислите за момичетата които посягат на момчета ?

    А сега де

  2. #2
    kak to4no posqgat?
    стига приказки!

  3. #3
    Ми браво на тях
    А сега сериозно...постъпката е доста грозна според мен. Но много по-страшна е обратната ситуация

  4. #4
    Guest
    Ко да ви кажа Случава се и в най-добрите семейства
    хъхъхъхъхъхъ

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от nar
    kak to4no posqgat?
    Става дума най- вече за такива, които удрят, смятайки се за защитени, защото са момичета и не може да им се посяга.
    А иначе да- в секса е разрешено разбира се

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]
    Цитирай Първоначално написано от nar
    kak to4no posqgat?
    Става дума най- вече за такива, които удрят, смятайки се за защитени, защото са момичета и не може да им се посяга.
    Това за което говориш ти е доста нагло от страна на момичето . Все пак това, че е момиче не и дава правото да прави каквото си иска. Аз лично не бих ударила момче, само защото знам, че той няма да ме удари(просташко е)....а ако ме нарани би си получил нещо много по - здраво от бой...има си други начини

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Cradle_Fan
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]
    Цитирай Първоначално написано от nar
    kak to4no posqgat?
    Става дума най- вече за такива, които удрят, смятайки се за защитени, защото са момичета и не може да им се посяга.
    Това за което говориш ти е доста нагло от страна на момичето . Все пак това, че е момиче не и дава правото да прави каквото си иска. Аз лично не бих ударила момче, само защото знам, че той няма да ме удари(просташко е)....а ако ме нарани би си получил нещо много по - здраво от бой...има си други начини
    Звучи като садо-мазо бре пич

  8. #8
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Добре ами, ако момчето си заслужава боя А сякаш едно момиче може да нанесе тежки телесни наранявания на едно момче.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]
    Цитирай Първоначално написано от Cradle_Fan
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]
    Цитирай Първоначално написано от nar
    kak to4no posqgat?
    Става дума най- вече за такива, които удрят, смятайки се за защитени, защото са момичета и не може да им се посяга.
    Това за което говориш ти е доста нагло от страна на момичето . Все пак това, че е момиче не и дава правото да прави каквото си иска. Аз лично не бих ударила момче, само защото знам, че той няма да ме удари(просташко е)....а ако ме нарани би си получил нещо много по - здраво от бой...има си други начини
    Звучи като садо-мазо бре пич
    Хахахаха...имах предвид, че е много по-яко да направиш мръсно на някого, да го иронизираш и унижиш, вместо да го удариш
    П.С. Аз съм момиче, бе :P

  10. #10
    Edno e da posegnesh,drugo posle da imash gotovnost da si ponesesh posledstvieto.Ne seriozno,po-grozno e i ot momche da udria momiche.

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Няма начин да не ме е удряло момиче, но сега не се сещам. Незнам...аз не мога да ударя момиче...абе, аре бе к'во се прая и аз, уж се мислят за много силни и велики пук да не ги обухваш...Ей ся отивам в стаята на сестрата и я прибивам...

    П.П. Ако не се върна, кажете на мама, че я обичах

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Edinstveniqt na4in p0 k0it0 nqk0e m0m4e si zasluji udara e ak0 nasili m0mi4et0! Ili ak0 e zaka4ka nqkfa ama ne sam 4uvala za drugi slu4ai :}
    AAA m0je maikata da udra m0m4et0 ama sy6t0 e rqdk0 sre6tan0 :P

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    [B]aneD batka ti da ne slu6a6 radio Vito6a ;P dneska sutrinta, dokato hodih na daskalo govoreha za doma6noto nasilie - mn interesni ne6ta 4uh ;P


  14. #14
    Ми ако ей така за нищо му посяга... ши***а ку**а. Ама ако ония е некво животно и тва е единствения начин да се защити, тогава вече си има оправдание.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    Re: Какво мислите за момичетата които посягат на момчета ?

    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]А сега де
    що, бе, какво лошо има? едно време като бех с една мацка я дразнех нарочно за да ме удря. знам, че звучи откачено, но ми харесва да ме удари момиче.

    Click!

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ©@|)@|\/|@®73®1
    [B]aneD batka ti da ne slu6a6 radio Vito6a ;P dneska sutrinta, dokato hodih na daskalo govoreha za doma6noto nasilie - mn interesni ne6ta 4uh ;P
    Ne za6to taka misli6 ?

  17. #17
    ami ako e nekoi orangotan i s edin 6amar te zalepi za stenata kato plakat,pak li 6e ti haresva ploskia efect?
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ми ако момчето неистина си го заслужава
    бой и тфа е...обаче никфи оправдания от рода
    на "о ама аз съм момиче и той затфа няа да ме удари"
    като ше се бием, ше се бием нормално и изобщо
    не разсчитам на факта че съм момиче.не са малко
    момчетата които си имат не особено приятни
    спомени от мен...виж мен пък ме бият предимно
    момичета-дебели свине(поне с 20 кила повече
    от мен)...
    ама последно време избягвам да се бия с който и да е
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Хм до сеа освен шамар друго не съм виждал от момиче пък и тогава си го заслужих !Днес едни остри ботушки на една мацка ми се завряха право в задните части понеже не и хареса ,че я овъргалях в снега мчи тва е за по-сериозни наранявания освен издраскване по лицето не ми се вярва ,че могат да ви направят момичетата говорим за сладки слаби момичета а не жени мутанти!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  20. #20
    Guest
    Това, че се раждат с по- голяма физическа сила, в никакъв случай, не определя, че имат и нещо друго в повече... За мен това са идиоти, леко тъпи и ограничени същества... с други думи - боклук...

  21. #21
    mnogo hora smqtat 4e e otka4eno edno momi4e da uadri mom4e-no za6to?ako pomislim logi4no momi4eto s ni6to ne se razli4ava ot mom4eto.tova 4e tq e ot "nejniq pol"ne ozna4ava 4e stoi na po nisko nivo.p1k i ako mom4eto si zaslujava boq-za6to ne

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    zavisi 6toto ima nqkoi negodnici koito si go zaslujavat,na nikoi ne mu e priqtno da mu kajat
    "Ei,putko,ela sega tuka"... primerno
    oba4e nqkoi put e bezprichinno i togava ne odobrqvam

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Мисля че тия момичета дето посягат на момчета и си мислят че момчето няма да ги удари щото са момичета са надути тъпи путки които ако ми паднат ще ги сме ля от бой

  24. #24
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Posqgat ... v smisal puskat race ili v smisal nalitat na boi ... ako e pyrvoto ... 4i ko lo6o ima ako e vtoriq ... ako e qka 6e begam (6toto ne moga az da q frasna nali) ama edva li 6e e seriozno nalitaneto ... za kfo 6e me bie i taka
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си