.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Zaekvane

  1. #1
    Guest

    Zaekvane

    hi...iskam da vi popitam dali znaete nqkakuv na4in da se premahne zaekvaneto ili nqkakuv sait za tova...hodil sum predi na logoped no nishto ne pomogna samo sprqh da zaekvam za edin mesec i sled tova postepenno neshtata se vlushavashe...i tova zaekvane moje li da se premahne ot samosebesi ili ostava zavinagi


    Shte vi buda mnogo blagodaren ,ako mi pomognete

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Братовчед ми имаше проблем със заекването, но като влезе в пубертета всичко се оправи от самосебе си. Не зная ти на колко години си, но ако си още малък/малка, спокойно, всичко ще се оправи с времето, но ако вечи си в пубертета незнам...
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  3. #3
    Guest
    Na6 sum

  4. #4
    Guest
    16 de

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Dryanovo
    Мнения
    116
    Майка ми също е заеквала преди,ама отишла на някакъв логопед и той и казал че мисълта и вървяла по-бързо от устата И тя почнала да говори бааавнооо ама сега не заеква. Пробвай се да говориш по-бавничко,пък ако не ти помогне...не знам вече...

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Опитай да пееш повечко- от специалисти знам, че помага.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Логопед му е майката...и аз не мога да казвам "Р",всмисъл го казвам ама едно такова смотано..и аз май ше ходя на логопед,че ми писнА вече.
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си