.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Guest

    molq vi pomognete mi

    iskam da vi popitam vazmojno l e da sam bremenna?zakasnqva mi s 2 mesetsa.predi to4no tolkova vreme,bqx na same s edno mom4e i my dokosvax 4lena mnogokratno,kogato mai be6e v predeqkylatsiq.ne sam se dokosvala po sramnite ystni prqko.predi da si izmiq ratsete si dokosnax dankite na onova mqsto,a mom4eto me e dokosvalo samo po korema s rakata,koqto be6e na 4lena my.poprintsip cikalat mi e neredoven,no ima li vazmojnost da sam bremenna?mejdo drygoto sam devstvena?molq vi,pomognete mi,spe6no e.i mejdo drygoto do koi mesets moje da se prekrati bremennostta i kolko stryva 1 abort?

  2. #2
    Guest
    Zadavash mn vaprosi navednaj.

    Ne mislq che si bremenna - shansa e minimalen (ima go no e mizeren), abort moje da se pravi do 25tata sedmica maiche no ne e jelatelno da se pravi po kasno ot 15tata, aborta ne znam kolko struva, pitai lichniq ti lekar ....

  3. #3
    napravi si test za spokoistvie, no ne mislq 4e si bremena.i otidi na ginekolog, mozhe bi 6te ti nazna4i protivoza4ata4ni za da cikala ti stane redoven, mi i nqma da ti e strah da zabremenee6.
    стига приказки!

  4. #4
    Ne mi se vqrva da si bremenna, slu4va se nqkoi put da propusne 1 mesec cikala ti...no ako mnogo se pritesnqva6 si napravi test za bremennost da ti olekne
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    St.Zagora
    Мнения
    47
    ami 6tom kato tolkova se pritesnqva6,kakto kaza nar
    napravi si 1 test za bremennost za da si spokoina,i vse pak ne vqrvam da ti ima ne6to aaaaa i 6tom ti e neredoven cikyla nqma za kakvo da se pritesnqva6...
    So keep on kickin'
    the bomb iS tickin'
    don't Stop-don't be a runaway
    go for the fire
    baby are you tough enough...

  6. #6
    estestveno 4e ne si premenna

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  7. #7
    Ami mislq 4e ne si bremenna ,6tom ne e navlqzal v teb..............i ako si se dokosnala na golo s ocapana ruka ,togava ima opasnost.

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  8. #8
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Aaaa tuka ne razbiram i si tragvam
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Едва ли си бременна!
    Иначе аборта се прави до 3-тия месец, не по-късно и струва около 50лв., обаче според мен аборта е много опасен, особено при първа бременност!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  10. #10
    Napulno sam saglasna s poslednoto mnenie-do 3ti mesec,sled tova-samo po medicinski pokazania.ne ti go prepora4vam!!!No moje6 da bude6 spokoina-ne si bremenna.Vazmojno e preska4ane na cikala poradi hormonalen disbalans,stres,dieti,a dori i tozi stud! Vse pak ne zabraviai za prezervativite [/quote]
    JUST BE YOU!

  11. #11
    zna4i otidi i si vzemi edin test za bremennost az sam si kopuvala za 1:20lv.
    taka ste razberesh sas sigurnost i ste ti e mn po spokoino, a btw ne mi se viarva da si bremenna NO OTIDI ZADALJITELNA SI KUPI TEST

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    spoxi be jena ! ko se kosi6?
    mnogo trudno dori i da e vleznala malka 4ast ot spermata v na4aloto na vlagali6teto 6te ojivee poneje jeskoto vlagali6te si ima za6tita i mn mn trudno minav belite priqteli ako ne sa mnogo navutre dokato ocelqt mi6enata



  13. #13

    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    59
    Баах къде видя тука да пише - "Врачки всякакви'?? Отиди си направи тест, продават се в аптеките. Съмнявам се да си забременяла, при все положение, че е нямало пряк контакт. Кат си си пипнала дънките, голямата работа И той изобщо свърши ли??
    Teo

  14. #14
    Guest
    maliii vii o6te malko 6e vzemete da se pritesnqvate 4e 6te zabremeneete kato vi la6kat v gaza.kak moje da ste tolkova tapi.

  15. #15
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Темата е стара.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си