.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    Koga za posledno ste bil/a qdosan/a.

    Iskam da vi pitam ... koga za posledno ste bili qdosani i za6to?

    Az to4no v momenta.Sega mi digat nervite da sam svalql nqkvi pesni za da gi slu6at.NEmoga da gi tyrpq!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  2. #2
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Biah mnogo iadosana v4era mejdy 8:30 i 10:10! Sled dva 4asa frenski edin sled dryg napravo mi idva6e da izkormia y4itelkata! Ebasi ky4kata e!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    mnogo sum qdosan po su6tata pri4ina-golemiq mi bratov4ed me kara da si pulnq kompra s nqkvi pesni deto izob6to ne gi traq!!!qdosa sum i na edna priqtelka deto samo za gluposti mi se surdi-sa mi se surdi 4e sum kazal na klanata edno ne6to deto tq iskala da kaje!!!be mnogo se draznq

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  4. #4
    Guest
    Am NA dIsko GRAND Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  5. #5
    Преди 2 минути.
    Всички беди на компютъра идват от задклавиатурното устройство!

  6. #6

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    В мисли за нея...САМО и ЕДИНСТВЕНО за нея...
    Мнения
    55
    Последно се ядосах на брат ми преди някъде 1 час...
    Най-често с него се ядосвам...Никога не прави това,което трябва и когато му кажа,изръсва нещо от сорта-"Ти ли ще ми кажеш?"...
    Постоянно ме ядосва и си тровя нервите с него...

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    predi okolo 5 4asa, ne6to na sestra mi i se qdosah, ama ve4e si4ko e ok
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    men postoqnno me qdosvat..i po to4no samo edin 4ovek - GADJETO MI!!!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    Ami v4era... mn se bqh qdosala na edna moq t1pa s1u4eni4ka... 6toto bez da iska me capna po glavata s topkata po fizkultura...
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  10. #10
    аз и ся съм ядосан щот тука един инфра червен порт ми праи ПРОБЛЕМАЦИЯ
    heavy metal rulzzzz

  11. #11
    e predi malko zaradi edin tapanar

  12. #12
    Фен Аватара на skiipar
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    boulevard of broken dreams
    Мнения
    104
    ми изобщо не беше скоро....мисля,че миналия четв. ме ядосаха за последно-едни идиоти бяха говорили някви неща за мене ..... шантава работа
    HaPpiLy EvEr AfteR

  13. #13
    mi moje bi.............dnes 6toto navun e klin4 i polovina
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Хмм преди месец някъде когато се бях направил син обаче супер много ми ходеше..ма на баща ми не му изнасяше и ми каза "махай тези л****" от главата ти веднага и аз му казах няма и оттам почна един скандал !!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    206
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Хмм преди месец някъде когато се бях направил син обаче супер много ми ходеше..ма на баща ми не му изнасяше и ми каза "махай тези л****" от главата ти веднага и аз му казах няма и оттам почна един скандал !!!
    haaa haaahaaaaa!! tva mi haresa!
    az puk se qdosahpredi okolo 4 chasa, kogato bashta mi trugna da si sipva spgetti, obache neshto se omota i vze che vdigna vsichkite, pri koeto popita "oh kak stava tva neshto??" i az kato vidqh kakvo pravi poneje mi beshe SUPERMNOGO krivo zashtoto maika mi ne me beshe viknala po-rano da izgledam poslednata seriq na eidn seriql, koito gledah lqtoto i mnooogo iskah da razbera kakvo shte stane nakraq, a i na vsichkoto otgore mi kreshtq okolo 15 min zashtoto q pitah kak ne q e sram da ne me vikne!?! ohh pak se otplesnah, ta da se vurnem na bashta mi az kato vidqh kvo pravi mu viknah "oooo ne taka!!" , pri koeto stranno zashto toi me pogledna ujasno obideno i beshe gotov da mi prochete redovnata lekciq, che trqbva da se durja po-dobre s drugite, pri koeto sestra mi se razkreshtq poneje qvno neshto ne beshe na kef i taka...
    awe s dve dumi se qdosvam, kogato vecher sled rabota vsichki si go izkarvat na men lollllz
    boojeee ponqkoga se chudq kak uspqvam da spretna takiva lokumeni obqsneniq?! haha
    Your love is one in a million

  16. #16
    qdosaha mi moite bg priqteli,za6toto pi6atmnogo rqdko.proverqvam po6tata mi a tam pak nqma ni6to.obidno e,za6toto az otgovarqm vednaga.i ne moga da razbera,za6to hora pi6at-sega nqmam vreme,6te ti pi6a posle,i 4aka6 o6te nqkolko sedmici..ne mi e qsno,6tom 4oveka e imal vreme da napi6e tazi bezsmislena fraza,za6to ne mozhal da napi6a po-dobre ne6to krati4ko,no milo?lipsva6 mi naprimer...i vsi4ki moite priqteli ot bg napisaha podobnoto,mozhe bi tova e nqkakva strana balgarska tradiciq,basi?!!!
    стига приказки!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Sn06ti maika me qd0sa!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    nai-4esto me qdosva sestra mi...ei lapeto taka mi otgovarq i postoqnno me porti pred na6te i izsledva s mikroskop vsqko moe deistvie...moje bi i az sym taka na momenti i sega tq si otmy6tava

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    В м0мента се яд0свам на себе си!?
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  20. #20
    Snoshti se skarah s edin moi priqtel ['uj']. Beshe qdosan i si go izkara na men, 4e i na vsi4koto otgore mi se razsyrdi. I sega nz dali sym tyjna,syrdita ili qdosana...moje b prosto obyrkana
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си