.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Природата

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337

    Природата

    Ам м0же да ви се ст0ря смешна, н0 ми стана интересн0 0свен "запада" на нашата държава забелязвали ли сте к0лк0 е красива тя!? 0т няк0лк0 месеца се к0гат0 патувам се вглеждам в различни г0рички, рекички и забелязах, че нашата държава е адски красива ! На ск0р0 бях на Банск0 и бях впечетлена 0т крас0тата ... И ми е интересн0 има ли други кат0 мен загледали се 0свен в 0трицателн0т0 и в крас0тата на малката ни държава!?
    А и за тази прир0да имаме страшн0 неразвит туризъм!? А вие как мислите?
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  2. #2
    Mnogo qsno 4e nashata durjava ima prekrasna priroda tova 4e nqkoi hora ne go ocenqvat i q zamursqvat.....a posle bg bila mrusna i mizerna durjava Zamislete se za6to e mrusna ,a?????Durjavata ni e super ,koito jivee v neq trqbva da q ocenqva takava kakvato e,ako ne da se maha!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  3. #3
    i az smqtam,4e na6ata darjava si e mn krasiva.vseki pat kato patuvam i kato se ogledam kakvi hubavi planini imame i izob6to cqlata priroda e mn krasiva.daje kato bqh v 4ujbina(tam sa6to be6e mn 4isto,hubavo i ima6e golqm red)ocenih kolko mn ozna4ava za men Balgariq.za ni6to na sveta nqma da q zamenq s druga strana.i osven da se vazhi6tavame na prirodata ni,trqbva da napravim ne6to,za da q opazim i zanapred takava.a ne da si mislim,4e kato hvarlim edno boklu4e i ni6to nqma da stane.ami nali ako vseki zapo4ne da razsajdava po toq na4in,dokade 6te stignem.

    BTW:naistina imame mn hubava priroda,no darjavata ni hi4 ne q biva.ima razlika vse pak.no az vapreki vsi4ko si obi4am stranata
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    da, naistina prirodata v bg. e prekrasna, no nie ne umeem da q cenim, izpolzvame i opazvame.tuk imame neveroqtna priroda no za sujalenie ne se grijim za neq, v pove4eto strani e obratnoto- nqmat tozi dar, no se opitvat da go sutvorqt. Bulgariq bi mogla da stane edna ot vode6tite strani v sveta po razvit turizum, ako se razvie v sferite na obslujvaneto.
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    Che e hubava Bulgaria hubava e tva si e neosporim fakt...no mnogo hora ne go osyznavat...i az li4no nikoga ama nikoga ne zamyrsqvam po nqkyv na4in za tova vse iz 4antata mi e pylno s bukluci naistina trqbva da se nau4im da gledame po-skoro polojitelnata strana na na6ata dyrjava, a ne da se vtora4vame samo v malkite grozni nedostaty4eta... taka si mislq pone az...nikoi nqma da ni q napravi po-krasiva po-podredena ili 4ista vsi4ko e v na6i ryce no taka kato gledam skoro nqma da se promenqt ne6tata...

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Съгласна съм с вас! В България имаме адската природа просто...Но стремително сме се запътили към нейното унищожение.
    P.S.-Обичам РОДИНАТА,но мразя ДЪРЖАВАТА

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Първо да се извиня че не съм чела горните мнения но ме домързя
    Най уникалното на БГ е че е съчетала от всичко в себе си...страхотни планини, равнини и низини, котловини и долини и даже си имаме и моренце...как да не ни завиди човек но Ипс трябва да те поправя че това е не държавата, тва си ни е родината и земята на която живеем..а че държавата е зле зле е...но аз почвам да вярвам че се оправяме
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  8. #8
    Xm...vaprosi 4esto vaznikva6ti vav saznanieto mi pri gledkata na na6ata Bg...Naistina e jalko, 4e turizama ni ne e razvit dostata4no, no zabelejete 4e ot godina na godina toi raste vse pove4e Ima mnogo hora koito se kefqt na prirodata tuk, samo trqbva da se napravi dobra reklama i rezultat 6te ima Osobeno zimata kakva krasota e, male, kato putuvah do Gurciq si padnah, ne se sprah da snimam
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    На Гъзъ На Курабията
    Мнения
    447
    Krasiva e da!...i ne samo tq, i horata v tazi darjava sa stra6no krasivi..i umni...no tezi ne6ta nqkaksi ne se zabelqzvat ot horata (za jalost)...a nqma i kak da se zabelejat!Horata edvam svarzvat dvata kraq i edvali nqkoi ot tqh se e zamislql naposledak kolko e krasiva Rila, Pirin...i mnogoto drugi kut4eta v Bulgaria! Az li4no sam bil v takova gadno polojenie i znam kak e....Sega kogato imam finansovata vazmojnost da patuvam i da mislq za ne6to drugo osven pari i tova kak da svarja dvata kraq si navaksvam zagubenoto i mi e mnogo dobre ...Pojelavam na vseki da uspee....

  10. #10
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    mda krasivi4ko e i to mnogo! ujasno mnogo ama kato vidq nqkoq gori4ka reki4a ili hylm4e izpylneno s kupi6ta bokluci mi se pla4ka ... ne si bila v govedarci samokov i kadeb e6 o6te ... kupi6ta smet
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  11. #11
    ami v bulgariq ima super gotini mesta samo da ne gi zamursqvat i da se podurjat 4isti

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    on the island of the sun
    Мнения
    83
    въобще не е смешно! нашета родина е толкова красива ако я опознаеш добре...само 2 пъти съм излизал от България и съм минавал през Турция и западните ни съседки,но като България няма втора...просто много си я обичам...излизаме значи в Турция и гледаш някво пусто поле и навсякъде чукаци и се едно съм в някой пясъчник и само маслини(тея хора май само тва ядат) реките някви пресъхнали...на връщане незнам как не съм се разревал като видях реките и планините и цялата зеленина и зелени хълмчета(почвам да говоря като някой хобит но си е така...толкова красиво е всичко) с думи неможе да се опише,само се дава някаква представа
    Beat The Bastards!!!

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    varna
    Мнения
    13
    Професор Александър Чирков го каза.Никой не ни е виновен - нито фирмите по чистота, нито "управляващите".Една държава е такава каквато си я прави народа.

  14. #14

    Re: Природата

    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Ам м0же да ви се ст0ря смешна, н0 ми стана интересн0 0свен "запада" на нашата държава забелязвали ли сте к0лк0 е красива тя!? 0т няк0лк0 месеца се к0гат0 патувам се вглеждам в различни г0рички, рекички и забелязах, че нашата държава е адски красива ! На ск0р0 бях на Банск0 и бях впечетлена 0т крас0тата ... И ми е интересн0 има ли други кат0 мен загледали се 0свен в 0трицателн0т0 и в крас0тата на малката ни държава!?
    А и за тази прир0да имаме страшн0 неразвит туризъм!? А вие как мислите?
    Това за туризма е банално , но вярно! Природата е нАЙ-ДОБРАТА на света!
    Мъжа се познава по делата!
    *
    Бъди Мъж и на думата си дръж!
    *
    Думата е равна на договор!
    *
    Мъжете правят пари, но парите не правят мъже!
    *
    Само Благородните и ШироСкроените хора успяват!
    *** БАННАТ, НО ХИТЪР КАТО Щирлиц -е това е БОРЧЕто!

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София
    Мнения
    157

    Re: Природата

    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Ам м0же да ви се ст0ря смешна, н0 ми стана интересн0 0свен "запада" на нашата държава забелязвали ли сте к0лк0 е красива тя!? 0т няк0лк0 месеца се к0гат0 патувам се вглеждам в различни г0рички, рекички и забелязах, че нашата държава е адски красива ! На ск0р0 бях на Банск0 и бях впечетлена 0т крас0тата ... И ми е интересн0 има ли други кат0 мен загледали се 0свен в 0трицателн0т0 и в крас0тата на малката ни държава!?
    А и за тази прир0да имаме страшн0 неразвит туризъм!? А вие как мислите?
    мдааа България е една доста красива държава. В адски много други държави тази природа я няма !

  16. #16

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си