.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1
    mmmmmmmm
    Guest

    Какво ви прави щасливи ?


  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    вече почти нищо не може да ме направи щастлив, освен една среща с ренито. друго нищо.

    Click!

  3. #3
    Guest
    Щастлив ме прави успехът след много, много, много упорита работа за постигането му !
    Едно нещо ще кажа - BABY_SEXY_GIRL Тя ме прави щастлив

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    П0чти всичк0 ! За мен д0ри най-малките неща са средств0 за щастие ! Стига да знаеш как да си изп0лзваш ! Аз съм щастлива д0ри пр0ст0 кат0 ям ш0к0лад или пр0ст0 кат0 си слушам музика !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    edinstveno kogato si gushkam slunchiceto se chuvstvam shtastliva

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    nai-6tastliva se 4uvstvam kogato se bori4kame s priqteli

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami 6tastliva sym k0gat0 si4ki m0i blizki i priqteli sa dubre k0gat0 p0stigna nqkakyf uspeh za k0it0 sym se b0rila i tfa e ...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    една усмивка... особено на приятел...или на любимия ми човек....да..и той ме прави щастлива....мм...и чуждата радост също...абе усмивката..е тва е...

    ..But why?...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    blizkite mi me pravqt nai-6tastlivi, vsi4ki da sme jivi zdravi i usmihnati- po-hubavo ne6to ot tova nqma

  10. #10
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    lesen otgovor .. :) birata me pravi shtastliv
    kato biq krisito na tenis na masa syshto sym stashtliv ..
    kato nastypq zdravo pedala na gasta a pod kapaka cvilqt 200 konq - i tova me pravi shtastliv
    kato gledam po TVto kak sa bombandirali nqkoq iraksa terorestichna grupirovka pak sym shtastliv ..
    shtastliv sym i kato qm v McDonalts :P

    life is .. :) happy :)
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  11. #11
    Ami mnogo ne6ta......zna4i kogato se subudq usmihnata s nadejdata za edin po-hubav i priqten den,priqtelqt mi ,koito me pravi adski 6tastliva ,su6to i priqtelite mi,kogato postigam celite si i..............mnogo drugi ne6ta me pravqt 6tastliva!!!Obru6taite vnimanie na malkite ne6ta,za6toto te vi pravqt 6tastlivi))

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  12. #12
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Ko me prai 6tastliv hubava masa s hubavi i pe4eni priqteli i da si stoim cqla no6t tva me prai 6tastliv
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  13. #13
    ami kakvo me pravi 6tastliva li ami kogato az i vsi4ki moi blizki i priqteli sa jivi i zdravi.ubedila sam se,4e po-cenno ot zdraveto nqma.kogato 4ovek e jiv i zdrav ,ima sili da se bori i da preodolee vsi4ki trudnosti i problemi.6tastliva sam i kogato znam,4e imam ISTINSKI priqteli,na koito moga da raz4itam vav vseki edin moment.koito da sa s men i v hubavo,i v lo6o.6tastliva sam i kogato imam 4ovek do sebe si,koito da me obi4a i kogoto i az da obi4am.noo se nau4ih da ocenqm i malkite ne6tica-te sa6to me pravqt 6tastliva.6tastliva sam i kogato postigna ne6to sa6testveno,koeto da me kara da se gordeq sas sebe si.zatova smqtam,4e sam edin 6tastliv 4ovek.e, ima kakvo o6te da se jelae,no vqrvam i se nadqvam,4e vsi4ko ostanalo 6te se naredi.usmihvaite se pove4e i se obi4aite
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    6tastieto e smesica ot mnogo 4uvstva-ydovletvorenost, lubov, i t.n. 6tastliva sum kogato lubimite mi hora i az sme dobre, kogato postigna ne6to, kogato se veselim s priqteli, kogato vzema pari hahahaha kogato pomagam i v o6te mnogo slu4ai
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    6tastliva sym,kogato 4uvstvam 4e me obi4kat horata
    6tastliva sym,kogato moga da pomogna na nqkoi blizyk za men 4ovek
    6tastliva sym ,kogato sym s priqtelite si i si pravim kupona zaedno i imam tqhnata podkrepa
    6tastliva sym,kogato promenq ne6to v sebe si(moje da zvu4i glupavo, no tova moje momentalno da mi vdigne nastroenieto...)
    6tastliva sym,kogato 4uq nqkolko mili iskreni dumi4ki...
    6tastliva sym ot vsi4ki ne6tica na toq golqm svqt,koito si zaslujavat

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  16. #16
    shtastliva sam kogato slusham lubima pesen
    shtastliva me pravqt parite.
    i kakto utopia kaza McDpnalds

  17. #17
    Аз почти винаги съм тъжна, не знам защо.Винаги мрънкам за нещо, дори без да има причина и по този начин развалям настроението и на другите.И сега съм тъжна,а каква е причината не знам...поне съм си обещала да спра да мърморя, да видим какво ще стане.

  18. #18
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    Цитирай Първоначално написано от Ashley
    Аз почти винаги съм тъжна, не знам защо.Винаги мрънкам за нещо, дори без да има причина и по този начин развалям настроението и на другите.И сега съм тъжна,а каква е причината не знам...поне съм си обещала да спра да мърморя, да видим какво ще стане.
    obyrkala si temata :} tuka ne e za pesimisti :) ae cykai na onq golqm buton s nadpis BACK
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  19. #19
    Ами щастлива ме правят хората,които обичам.
    Щастлива може да ме направи дори една усмивка.
    Щастлива съм,когато постигна нещо,за което съм мечтала и за което съм положила много усилия.
    Щастлива се чувствам,когато правя нещо което обичам.

  20. #20
    sladkis4e
    Guest
    men pak 6tastliva me pravqt horata koito obi4am da sa s men.kogato sbadna nqkoq moq me4ta za koqto sam se borila dalgo sa6to sam mn 6tastliva.

  21. #21
    Съвсем елементарни малки нещица могат да ме направят щастлива. Обаче също толкова елементарни могат и да ме разочароват и сдухат страшно много. Щастлива може да ме направи една усмивка, една мила дума, едно излизане, дори една цигара ...
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Много неща могат да ме накарат да се чуствам щастлива...това е семейството ми,приятелите ми,щастието на другите хора и едно прекрасно момче,което несрекъснато ме кара да се усмихвам

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  23. #23
    6tastliva sam,kogato 4yvstvata sa mi spodeleni
    6tastliva sam,kogato polu4a 6ica
    6tastliva sam,kogato e lqto
    6tastliva sam,kogato me4taq
    6tastliva sam,kogato se okazvam v obqtiqta na lubimia 4ovek
    6tastliva sam,kogato moite priateli sa 6tastlivi i udovletvoreni ot yspeha,koito gi suputstva
    6tasliva sam,kogato ne6tata se narejsdat idealno i postigam celite si
    6tastliva sam,kogato nqkoi mi se obad ili mi prati sms,za6toto nqkoi se e setil za men!
    6tastliva sam,kogato me obi4at i kogato sam 6tastliva!
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Мнения
    797
    Щастието на хората, които обичам
    Любовта е дума, измислена от комунистите за да ебат без пари! {Nekasa4a}

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от little_black_dress
    Ами щастлива ме правят хората,които обичам.
    Щастлива може да ме направи дори една усмивка.
    Щастлива съм,когато постигна нещо,за което съм мечтала и за което съм положила много усилия.
    Щастлива се чувствам,когато правя нещо което обичам.
    Tova mnenie be6e nai-shodno sas moeto, taka 4e ne e nujno da pi6a po temata, za6toto nqkoi go e napisal po-dobre :P little_black_dress, kefi6
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си