.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128

    всеки казва...

    еми..значи е така..откога не съм писала тема..може и да ви е тъпа..ма мен ми е интересно...
    повлияна от две теми,тази е създадена с цел да осъзнаете кои са хората които ви обичат..
    всеки е имал лоши моменти..тогава друг му е казвал..замисли се,има такива хора които те обичат..е въпроса ми е..знаете ли кои са тези хора които ви обичат? обиЧате ли ги и вие...и с какво го показвате..?

    ..But why?...

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    da,znam koi sa tezi hora..
    tova sa moeto semeistvo,kakto i rodninite mi(po blizkite) i 2-3 friends.. za drugi ne znam
    da, i az gi obi4am,ama ne znam dali vinagi uspqvam da im go pokaja ili dokaja ..
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Znam koi sa horata koito me obi4at-semeistvoto mi!!!I az im otvrushtam sus sushtoto!Ina4e mn priqteli me obi4at...i pove4eto i az gi obi4am...I ima edin 4ovek na koito mn durja i koito mn obi4am...i znam 4e i toi mn me obi4a,zashtoto mi go e dokazval hilqdi puti....

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  4. #4
    Amii semeistvoto mi i 3-4 friends.Predi ne vqrvah 4e nqmash priqteli, a samo poznati, no v nqkoi kofti momenti se ubejdavam 4e e taka
    My heart topur-lopur for you, baby!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Aми семейството ми и най-близките приятели ме обичат.Аз също много ги обичам и се старая да им го покажа.Иначе аз обичам или обичах и аз вече незнам, но той не ми отвърна на чувствата

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In ThE MiDDlE oF NoWhErE
    Мнения
    148
    Ами да,знам кои са хората,които ме обичат.За тях съм готова да направя всичко.Те са най-важните хора на света за мен.Винаги са били до мен,когато съм имала нужда,а и аз бих била до тях ако имат нужда от мен.
    Опитвам се всекидневно да им го показвам,но не знам до каква степен успявам.Дано да успявам по някакъв начин
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.


  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    mmda imam takiva hora znam 4e semeistvoto mi me obi4a...priqtelite mi sy6to davat vsi4ko za men kakto i az za tqh...4uvstvam se obi4ana i tova me pravi 6tastliva

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    разбира се, че ги знам кои са / е може да има някой таен, дето се прикрива / ама почти всичките са ми ясни . естествено, че и аз ги обичам, те са всичко за мен - целия ми свят, подкрепата която имам, стимулът, който ме кара да се боря, хората , за които живея . Как го показвам ли.. мии , стремя се винаги да съм до тях , подкрепям ги във всичко, старая се да им направя животът по-лек и приятен Обичам си ги

    Е, вярно е, че не съм идеална, и може би не винаги се справям много добре, но пък гледам да не правя често грешки или да ги разочаровам
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Aми семейството ми и най-близките приятели ме обичат.Аз също много ги обичам и се старая да им го покажа.Иначе аз обичам или обичах и аз вече незнам, но той не ми отвърна на чувствата
    ei,i az si te obi4kam,nali si znae6{} :P
    ina4e-semeistvoto i priqtelite mi si me obi4kat :P

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  10. #10
    Знам кои са тези хора и не пропускам удобен момент и аз да им напомня, че ги обичам. А във форума си да има един, двама, които си ги лофкам DeaTHroW-ReC_F ти особено не се ослушвай =)))
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  11. #11
    Blizkite mi i priqtelq mi,a sa6to i nai-dobriq mi priqtel (toi si znae koi e :P ) Razbira se i dve-tri priqtelki, no pri tqh obi4ta e po-malka Vinagi kogato moga i mi se iska da im go pokaja im pokazvam kolko gi obi4am, ili im go kazvam
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    ами има такива, да. единия няма да го казвам кой е, защото се опитвам да го забравя (момиче е). а другия е едно момиче, с което сме толкова близки, че отношенията ни са като на брат и сестра, но по нейно желание няма да казвам име. щом е решила да си общуваме с недомлъвки, нейна си работа.

    Click!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ami ako ne se luja rodata me obi4a su6to i nqkolko priqtelki , koito mn 4esto mi go dokazvat , no ne mislq 4e az im pokazvam obi4ta si dostata4no

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    rodninite mi,nai-ve4e MAIKA MI i samo 1 priqtelka,na koqto moga d avqrvam,drugite vse mi zavijdat za ne6to ili dvuli4ni4at abe izob6to...tc tc

  15. #15
    Мен ме обича брат ми и иаз мноо го обичам и се старая да му го показваммм...ежедневно се хилим заедно на разни простотийкиии...

  16. #16
    Ами аз знам със сигурност,че ме обичат родителите ми,по-близките ми роднини и 3-4 приятелки.
    Аз също много си ги обичам и се опитвам ежедневно да им го доказвам и показвам,но незнам доколко успявам.И все пак мисля,че те много добре знаят колко ги обичам и колко държа на тях.


  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    da, znam koi sa horata, koito me obi4at-semeistvoto mi :P vsi4ki ostanali sa ti priqteli i drujki dokato im trqbva6...... e, moje puk i da ne sum prava s kakvo im pokazvam obi4ta si? ami tova e ne6to koeto ne se pokazva ,a se dokazva i 4uvstva
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Да знам кои са тези хора.Първо семейството ми след това приятеля ми и най-накрая най-добрата ми приятелка.За тях съм сигурна.Да отговарям на чувствата на всички но по различен начин едни са приятелски другите са не знам точно каква обич към родителите ми и накрая най-познатата ви обич към момче ил момиче.Тук искам да подчертая че хората които ви харесват и вие знаете за това не ви обичат а просто харесват защото за да обичаш някого преди всички трябва да го познаваш.

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    aaa zabraih i amy lee me obi4a

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Мда знам тези к0ит0 са ми казвали, че ме 0бичат ама знам ли м0же да има и няк0й тайничк0 к0ит0 ме 0бичат (съмнявам се)
    За мен най-важн0т0 к0ет0 те ми дават е х0ра с к0ит0 м0га да г0в0ря за всичк0 ! Те ми дават сигурн0ст, приятелств0 и люб0в, а не мен т0ва ми стига !
    Какв0 правя за тях м0га да кажат сам0 те Н0 все пак съм убедена, че давам всичк0 0т себе си за да м0гат те да са щастливи и да се чувстват д0бре !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  21. #21
    nai-hybavoto e kogato 4yvstva6 ne6to kam nqkogo-toi da 4yvstva absolutno sa6toto,taka e nai-dobre az mislq,4e blizkite mi,rodninite,semeistvoto,priatelite i tainite obojateli-ako ima takiva naistina me obi4at i pove4eto go dokazvat s mnogo mili jestove,az obi4am silno i mrazq kakto vseki edin obiknoven 4ovek,nadqvam se i moqta LUBOV da me obi4a,ako puk ne-neka me obikne!
    OBI4AM VI!
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Мда знам тези к0ит0 са ми казвали, че ме 0бичат ама знам ли м0же да има и няк0й тайничк0 к0ит0 ме 0бичат (съмнявам се)
    Az mnoo taini4ko si te obi4kam, baby Super sladi4ka si Nqma po-milo sa6testvo ot teb
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Мда знам тези к0ит0 са ми казвали, че ме 0бичат ама знам ли м0же да има и няк0й тайничк0 к0ит0 ме 0бичат (съмнявам се)
    Az mnoo taini4ko si te obi4kam, baby Super sladi4ka si Nqma po-milo sa6testvo ot teb
    Аууууууууу мерси ! Казвала ли съм ти, че е сп0делен0? ( аВеР4еТо таиничк0 0бича BABY_SEXY_GIRL )
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    В СьРчИцеТо На Fuelman :P {}
    Мнения
    311
    amI az sa6to mislq 4e znam koi me obi4ka pone gore dolu de :P tova sa semeistvoto, rodnini i taka.. kakto i Nai-Dobrata mi priqtelka , brat mI i Priqtelq mi (pone taka smqtam de) za drugi neznam

    He e Ba}|{Ho DaJlu Me MpA3u|_|_| iJli Obu4a6 -Ba}|{HoTo e 4e u B DBaTa CJlu4e9| Cu MuCJlu6 3a MeHe!{}:P

  25. #25
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    vinagi horata koito shte te obichat, podkrepiqt - kakvo i da stane, kakuv to i da si, sa : roditeliteti, rodninatati, blizkite! a za priqtelite nqmash sigurnosht!!!!!!!!!!!!!!!!


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си