.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: Бахъррр!

  1. #1
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265

    Бахъррр!

    Ехо, как сте, замръзнахте ли тия дни. За хората от североизточна България- как прекарахте бедственото положение? Случи ли ви се нещо необичайно или лежахте върху печката вкъщи,както направих аз. През трите дни, в които ако бях излязла навън, щях или да хвръкна между блоковете като хвърчило, или да умра от "Бялата смърт", аз изпаднах в алкохолна, цигарена абстиненция и се побърках от навалицата вкъщи(5 човекаи 1 котка). Как беше при вас?

    Видях и доста интересни неща - път, покрит с 2 метра сняг, ламаринен покрив, носещ се като пеперудка из въздуха, кола, която се превърна в купчина сняг за 2 часа(и още си е купчина сняг- от 3 дена) и боксуващи срещу вятъра хора(много забавно изглеждаха), както и огромни преспи на брега на морето. Какви природни явления наблюдавахте вие?
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    tva s lamarinata mi haresa ami az sam ot uigoizto4na bg i tuk sa6to polojenieto be6e bedstveno(kakto kazva edin priatel "devstveno"). zatvoreni bqha pyti6tata,vale6e super mnogo snqg. a be polojenieto e da si ebe maikata ne sam svidetel na nikakvi takiva sme6ni qvleniq(za jalost).no predi dva dni izlqzoh s edna priatelka i 6tqh da se pretrepa po edni stalbi. i poneje i dvete sme mnogo zle,re6ihme da vzemem edno,koeto prili4a na sarf(na sestra mi e) i s nego se parzalqhme po stalbite . za 6tastie ve4e vze da se poopravq vremeto,daje dnes pe4e6e slance
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  3. #3
    Xm, veselo, no tragi4no e polojenieto pri teb
    Tuk v stz nqma nito snqg (padne li se stopqva na dr den), no za smetka na tova mnogo duha i klimata ne e tolkova mek kakto kogato ima snqg Interesni ne6ta ne sam vidqla i mislq 4e taka e po-dobre...Edin den tuk mnogo duha, golqma vielica, kazaha po vsi4ki novini za tova, samo tuk e imalo takav silen vqtur Mnogo 6teti, ujasqva6to be6e, ne smeeh da izlqza za6toto izlezna li 6tqh da sam litnala 4uva6e se kak padat razni ne6ta i se 4upqt Ujas!
    Dano ve4e taq mrusna zima si trugne, samo problemi pravi
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    а тука е баси клинча. днеска сутринта като си тръгвах от залата след нощен престой беше такъв клинч, че хората едвам дишахме. даже усещах недостиг на въздух от студа и си мисля, че ако не беше дошъл веднага трамвая и бях тръгнал пеша, нямаше да стигна до нас. един дядо припадна на спирката докато чакаше. дойде линейка и го свестиха. а стъклата на некои къщи и коли направо си се чуваше как се напукват, се едно секи миг ше се взривят. летящи хора и неща нямаме, щото ветър няма почти или ако има е мн слаб и не се усеща.

    Click!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Mi tuka vuv vn sqkash se normalizira polojenieto... ina4e mn duhashe, to za tuka si e normalno de ama tva si beshe .... Imashe shtorm s 2 dumi mi sq ve4e mai ne sme v bedstveno polojenie, az v nedelq izlizah, ne e iz4isteno oshte nasqkade po pytq... V dvora na moito daskalo ima samo edna malka pyte4ka prokopana do stenata... abe mn e zle polojenieto... ama ...... Imashe mn zatrupani hora, abe to nqma ve4e kvo da kazvam, si4ko go davat po novinite, nqma i kak da vi pokaja snimki ot petyk...


  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    и в Бургас си беше студ Но по-добре да съм едвам мърдаща се кристализирала фигура по улицата отколкото побъркващ се индивид вкъщи. от мен да мине, обух си един чорпогащник, облякох една дебела блузка и бях готова за подвизи Щях да се пребия на няколко пъти, ама то това нормално. [/img]
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Planet Earth
    Мнения
    187
    Мда, беше си голям студ (може би и сега е, но аз пак съм болна и не знам как е...)
    В Бургас има повече сняг и лед от когато и да било... не си спомням преди да е било толкова студено и ветровито...
    аз не си стоях вкъщи, дори успях да напусна града , добре че отвориха пътя но... сега ми се връща тъпкано, предполагам ...
    А, да има няколко килнати билборда, по-скоро прекършени егати вятъра...
    If today was perfect, there would be no need for tomorrow...

  8. #8
    sega pri vas e po-zle ot moskva.pri nas e toplo ve4e -5...
    стига приказки!

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Bolid1
    Mi tuka vuv vn sqkash se normalizira polojenieto... ina4e mn duhashe, to za tuka si e normalno de ama tva si beshe .... Imashe shtorm s 2 dumi mi sq ve4e mai ne sme v bedstveno polojenie, az v nedelq izlizah, ne e iz4isteno oshte nasqkade po pytq... V dvora na moito daskalo ima samo edna malka pyte4ka prokopana do stenata... abe mn e zle polojenieto... ama ...... Imashe mn zatrupani hora, abe to nqma ve4e kvo da kazvam, si4ko go davat po novinite, nqma i kak da vi pokaja snimki ot petyk...
    Вчера се обясняваше нещо за летящи котки във варна зади вятъра. Някой даде ли линк все пак

  10. #10
    Guest
    Ако не ние поне вие да оживеете. Аз също не съм виждал такъв ужас. Вятъра ме буташе по леда и щях да падна в един канал, добре че имаше малка оградка. Някой ще помислят че си правя майтап - на мен хич не ми беше до майтап.
    Thanks Къде ми е колата http://www.moreto.net/040205/zoom.php?pic=15&name=
    Марс
    http://nssdc.gsfc.nasa.gov/image/pla...marsglobe1.jpg
    Испания, Барселона, Гауди - къща
    http://community.webshots.com/photo/...10569646yTMaJf
    http://community.webshots.com/photo/...00489876XzLCzP
    http://community.webshots.com/s/imag...6YvizTV_fs.jpg
    http://community.webshots.com/s/imag...2qegZiW_fs.jpg
    http://community.webshots.com/photo/...43031482qegZiW

  11. #11
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Засякох плъзгащи се дядовци имащи завиждащи умения по фигурното пързаляне, падащи по лице хора(не е много приятно ама отстрани е изваретно смешно). Съседите(които живеят в къща) не можеха да излязат от тях понеже преспата беше над половината от входната им врата. Ко са си гризали за да преживяват незнам. Мноооого жълт сняг и общо взето капаци на коли. Просто само те се виждаха отгоре на преспата. Иначе първите два дни бедственото положение го прекарах в нас. Филмов Маратон. След като можех да изляза от наща улица без да плюя сняг и да използвам джобна лопатка, се разтъпках и видях малко свят. Студа няма да го описвам. В момента се чудя да си изплюя ли топките или да бръкна през пъпчето да си изкарам, щот са влезли мноу навътре...


    П.П. Оооо, едната май се показа

    П.П. Оооооо, ето я и другата. Сега, ако и онзи го намеря ще мога вече отново да пикая прав

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    При нас в южна България положението беше добре с изключение на студа(-15 С)доста си е от нас не излизам че вънка мога да се пръсна пък и сме в грипна де...Иначе оня ден вънка бях прогизнаха ми ботушите че снега вече се стопи ама онич дни неможеш да излезеш всичко затрупано.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Цитирай Първоначално написано от [b
    aneD]
    Цитирай Първоначално написано от Bolid1
    Mi tuka vuv vn sqkash se normalizira polojenieto... ina4e mn duhashe, to za tuka si e normalno de ama tva si beshe .... Imashe shtorm s 2 dumi mi sq ve4e mai ne sme v bedstveno polojenie, az v nedelq izlizah, ne e iz4isteno oshte nasqkade po pytq... V dvora na moito daskalo ima samo edna malka pyte4ka prokopana do stenata... abe mn e zle polojenieto... ama ...... Imashe mn zatrupani hora, abe to nqma ve4e kvo da kazvam, si4ko go davat po novinite, nqma i kak da vi pokaja snimki ot petyk...
    Вчера се обясняваше нещо за летящи котки във варна зади вятъра. Някой даде ли линк все пак
    Az kazah 4e nqma letqshti kotki i to tri dena sled shtorma... imam pics samo na zatrupani koli


  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    И при нас имаше сняг, но не толкова много.Аз бях болна и не можах да му се радвам .Иначе сега е много студено.Особено сутрин.Вчера долу на летището били -26

  15. #15
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe nz za vas ama men snega ne me pla6i no studa e dr kat padne pod -15 i po4vam da se pritesnqvam mn
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    в страната на любовта
    Мнения
    303
    az sam ot Varna
    i pri men ne6tata ne bqxa po rozovi
    te i sega ne sa beli ama e dobre ve4e....
    ostava samo toq styd malko da otpysne i snega malko da namalee...i vs 6te e dobre

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Геее тука е ненормално.Валя малко сняг и веднага се заледи и сега където и да минеш няма как да не се пльоснеш някъде Аз вече няколко пъти избегнах опасността от строшени кокали ама това е защото вече не излизам никъде. При назе е -10 да не ви казвам какво е сутринта..Кабелите целите бели и се клатят и бляскат като стъкълце само чакам да кажат ЩТРАК и да ни спрат тока То и интернет няма заради студа ту го спират ту го пускат..Ама поне ни пуснаха една седмица ваканция.хихиихихиххи

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    v Burgas ima6e malko stud , ama sq ne e 4ak tolkova , i v u4ili6tana ne e studeno nito puk ima mn bolni ama kvo puk , nali i nie sme vuv vakanciq

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Ех и аз съм от Североизточна Б-я ! НЕ ме питайте как беше и как е кошмар ! Вече не броя колко пъти паднах ! Над 10 сигурно !
    Интересното което видях беше една сладка 2метрова преспичка която беше затрупала един магазин и нямаше никакъв достъп до него !
    А да не говорим колко е студено сега ! Като вървя по пътя ме е страх да си отворям устицата да не ми замръзне устата или гърлото !
    Хубавото е, че 2ра седмица няма у-ще :P Ама и няма и каде да се ходи ! Прегръщам си печката и вкъщи
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  20. #20
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    mi....tuka daje edna snejinka nqma
    samo sutrin ima malko bqlo po trevi4kata, skrej vsy6tnost mi kazvat horata, i kanalite sa syvsem malko zamryznali...i tva e, ina4e daje gree slynce i nqma vqtyr dori! koeto ne e obi4aino za tuka, tuka neprekysnato ima vqtyr....mislq 4e sledobed dostiga do 10 gradusa....stra6na "zima" e
    a vie q ne se oplakvaite ami hva6taite plika i otivaite da se pyrzalqte, ako nqma vqtyr, az tova 6tqh da pravq :P uspeh vi!
    open sesame- djs from mars.....stra6na pesni4ka

    Give me your best shot motherfucker!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ееее..искам и аз сняг Ама студ си имам предостатъчно.Като изляза навън и направо не мога да се дишам.А за улиците да не говорим...се едно си на ледена пързалка.Обаче представете си нито веднъж не съм паднала .И искам ваканция или дървена или дрипна..не е честно така!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    hyh Pyk tuka v stz nqma nit0 snqg nit0 stud :} Makar 4e predi 2 dena si izkyl4ih kraka :{

  23. #23
    ami az imah 4uvstvoto 4e bloka 6te se sruti otgoremi ot toq ubiistven vqt1r.radvam se 4e pone ostanah jiva sled tova bedstvie i se nadqvam da ne se povtarq

  24. #24
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    abe stud , stuuddd! i sega izmryzvam! ina4e... po4ti ni6to interesno... osven 4e se 4ustvam kato snejen 4ovek !
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си