.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26

Тема: Dope Reach Squad

  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    36

    Dope Reach Squad

    em ei tuka mn iskam da vida mnenieto vi za DRS,Cmotan MC,NTN crew i si4ko svarzano s pi4a Ndoe. az otskoro se zaribqvam ama mn se kefq na vsik4o tva kato cqlo i iskam da razbera kvo mislqt i drugite hora. aide da vi vidq mneniqta
    I will stay forever here with you,my love.
    The softly spoken words you gave me
    Even in death the life goes on
    I'll die but real love is forever

    I love you,Sako! {{P}}

  2. #2
    Guest
    Здрасти. Глей са батенце. Шит не ги знам. Негри ли са? Ако са негри, значи са зле. Кво свирят? ЖИца има ли?? Край!

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    36
    em... na4i ne moga da sabera cqloto info za tqh 6toto 6e me zabolqt prastite ot pisane... mi praqt hip-hop smeska s ragga. balgar4eta sa ,ama muzi4kata im e mn dobra.tva za DRS. za Cmotan MC-toi e 4ast ot DRS ama si pee i otdelno pi4a zaedno s edin dj Shamanez. mn qka muz4ka pak stava. A we ako ste slu6ali MC-ta zna4ei se se6ta6 gore dole kvo prai-freestyle. a NTN crew draskat mn qki ne6ta. ei toq pi4-Cmotan MC ima i drugo prozvi6te-Ndoe. ta toi hem pee sam,hem s DRS,hem s Hokayt,hem draska. awe tva e ama mn nakratko. a pove4e info

    www.nd2nd.tk - tva e site-a na NTN crew
    www.smotan.tk - tva e site-a na Cmotan MC i Shamanez
    I will stay forever here with you,my love.
    The softly spoken words you gave me
    Even in death the life goes on
    I'll die but real love is forever

    I love you,Sako! {{P}}

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    ooo Joreto mnoo si go uwajawame toq 4owek (pyk i stra6en pi4 wa)...I Gaidara uwajawame xax...cMoTaH e edno mnoo qko proekt4e i s shamanez werno staat dobri ne6ta ama az sym fenka na grupowite proekti i powe4e zaribqwam po DRS kato cqlo...+Nokaut...Sa super mnoo se radwam na cMoTaH i Sensei (toq brat mnogo me radwa w posledno wreme)-ka6e gramaj...
    Ta osnownata ideq-zaribqwaite po bg hip-hop...kefete se na istinskite ne na razni palqci...razwiwaite dobroto
    aide peace kiss jin fiss beata na moq biss

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    36
    mi eto ne6to koeto moje bi 6e haresa na fen4etata na DRS i si4ki proekti okolo joreto kakto kaza Jamalska. eto vi link

    http://nd2nd.cult.bg/maskata.html
    I will stay forever here with you,my love.
    The softly spoken words you gave me
    Even in death the life goes on
    I'll die but real love is forever

    I love you,Sako! {{P}}

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    36
    e aide be hora ni6to ne kazvate... 6to taka nikoi li ne e 4uval za DRS...
    I will stay forever here with you,my love.
    The softly spoken words you gave me
    Even in death the life goes on
    I'll die but real love is forever

    I love you,Sako! {{P}}

  7. #7
    Еее как да не сме чували все пак са от моя град
    Кефят пичУити


  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ми че ноу ясно че кефят феее :Р ко очакваш:Д

    ..But why?...

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от MalkataDrusalka
    Еее как да не сме чували все пак са от моя град
    Кефят пичУити
    oho interesno...idwam ti na gosti

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    nqkade tuk ... ili tam... deaznam
    Мнения
    362
    hi hora......Az sam OgAn4eTo ama ne6to mi se precaka i sq sam pLaMa4eTo .....ae i az idvam na gosti =]

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    MalkataDrusalka az sywsem seriozno goworq!Ti draska6 li,hek igrae6 li?4e az tuka poslednite godini wse kato doida w D4 i umiram ot skuka 6tot tiq s koito se poznawam sa wse 4algari i tn...ta mi trqa nqkoi e taka da izlizam malko..

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    MalkataDrusalka az sywsem seriozno goworq!Ti draska6 li,hek igrae6 li?4e az tuka poslednite godini wse kato doida w D4 i umiram ot skuka 6tot tiq s koito se poznawam sa wse 4algari i tn...ta mi trqa nqkoi e taka da izlizam malko..
    Абе не драскам, нито играя хек .. ама прая достатъчно други простотии


  13. #13
    Ongo_bongo_
    Guest
    тая тема умря !!! тцтц

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от 182+44_4adel
    Смотан МС = FREAK!!
    няма лажа .... супер луд ...!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  15. #15
    Тея са много яки

  16. #16
    urban_girl
    Guest
    искам текста на БАТЕНЦЕ!!! [-o< [-o< [-o< [-o< [/b]

  17. #17
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025
    N to the D to the O to the E )) , DIS , DRS, KINGSIZE, DEnYo, MD BEDDAH ))) obojavam gii !!!!!!!!!! [/b]

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  18. #18
    Ооо Jah някакъв знак ми дай сичките къртяяяяяяяяяяяяяяяят

    Last.fm

    I have so many anchors, far too many to be sailing on these seas.

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    да и смотан и ендо

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  20. #20
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    да и смотан и ендо
    тия 2мата са идиоти бе ! Дрс е по-як ..... а дис и смолл сайз са най якичките

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    да и смотан и ендо
    тия 2мата са идиоти бе ! Дрс е по-як ..... а дис и смолл сайз са най якичките
    ае кво разбираш ти от хип-хоп каде са дис каде е устата ..устата е класи над тях ...ти знаеш ли че устата има дует с азис и с няква мангалка .. което го прави най-големия хип-хоп изпалнител ... кой друг рапър може да се похвали с такъв дует аа ?

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  22. #22
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    да и смотан и ендо
    тия 2мата са идиоти бе ! Дрс е по-як ..... а дис и смолл сайз са най якичките
    ае кво разбираш ти от хип-хоп каде са дис каде е устата ..устата е класи над тях ...ти знаеш ли че устата има дует с азис и с няква мангалка .. което го прави най-големия хип-хоп изпалнител ... кой друг рапър може да се похвали с такъв дует аа ?
    ами може и така да е ,но да живее криско и килата .... те пеят за истинските неща от живота-белото и курвите

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от IdiOtKa
    да и смотан и ендо
    тия 2мата са идиоти бе ! Дрс е по-як ..... а дис и смолл сайз са най якичките
    ае кво разбираш ти от хип-хоп каде са дис каде е устата ..устата е класи над тях ...ти знаеш ли че устата има дует с азис и с няква мангалка .. което го прави най-големия хип-хоп изпалнител ... кой друг рапър може да се похвали с такъв дует аа ?
    ами може и така да е ,но да живее криско и килата .... те пеят за истинските неща от живота-белото и к***те
    ае стаат да ги приемаш за базик и ебавка ... ама някой ги приемат на сериозно ..най се радвам като видя някво 12-13 годишно лапе да пее "дялкам бяло , дялкам здраво " ..модиерната раута ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  24. #24
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    или пък 'бейби дай ми джина ,дай ми джойнта " ужс ... и това е мода О.о и в автобуса тряя се надуе от някой телефон ,иначе не може хахахаха жалка работа ... идващото поколение е още по сбъркано от моето О.о /набор 90 съм,и докат бях на 13 си мислех само как да вляза в някое училище ,а тия вече за алкохоли ,треви ми говорят О.о/

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    или пък 'бейби дай ми джина ,дай ми джойнта " ужс ... и това е мода О.о и в автобуса тряя се надуе от някой телефон ,иначе не може хахахаха жалка работа ... идващото поколение е още по сбъркано от моето О.о /набор 90 съм,и докат бях на 13 си мислех само как да вляза в някое училище ,а тия вече за алкохоли ,треви ми говорят О.о/
    и аз съм тоя набор ...
    кво ми лафиш човек тея деца на по 13 са изпушили и изпили 2пъти повече от мен, ама не е това най-лошото ..ми че в момента има няква мода да шмъркаш.... напрау не ми е ясно кви ще са още по-малките ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си