.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875

    БГ сериалите!

    Напослядък започнаха да излизат все повече Български сериали с много съвременни сюжети абе направо сякаш не е БГ филм.Отново се забелязва присъствието на БГ на кино сцената.Какво мислите за тези новите български сериали.За сега знам за излизането само на "Хотел България"в който има доста интриги(поне от 2-те серий който гледах) и "Морска сол"със сюжет близък до този на "Приятели",Май България се опитва да подражава или на забавните американски комедийни сериали или на известните в цял свят сапунки но все пак отново България подхвана снимачната площадка!

  2. #2
    Аз лично одобрявам тези сериали....гледах наскоро за първи път Морска сол и ми допадна....имаше доста смешни моменти...мисля,че е забавен...наистина е почти същото като "Приятели",но все пак си е българско.
    Нашите актьори не са по-слаби от американските.
    Желая им успех

  3. #3
    Guest
    Iskam i az da gledaaam vrqqqk! Kefeh se predi na Tq i Toi it was funny! Dano kat ida v bg jivot i zdrave da vidq koi serial i az

  4. #4
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    "Moрска сол е една идея по- добър от Тя и Той. По- смешен е, а и повече се доближава до българската реалност, докато "тя и той" беше доста изкуствен. Нека да има бг филми, да им се кефим...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Мммм,да...Трябва да има повече такива филмчета За съжаление още не съм гледала нито една серия от "Морска сол"...."Хотел България" мноу не ми допада...ама като си имат зрители...

  6. #6
    Mne me kefat komediite(bg)
    Немам Подпис...

  7. #7

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    ПловДив
    Мнения
    44
    Аз много обичам българските сериали! Е, тези които се правят сега не могат да се сравнят с по- старите български сериали. Пример за това, мисля че може да бъде "Дом за нашите деца".
    Ако трябва да бъда честна "Хотел България" ми допада доста, "Тя и Той", също. Тази седмица гледах един друг сериал по ТВ България, който се казва "Едно дете в повече". Беше ми много интересен, но за съжаление е само 7 епизода.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    po princip bg serialite me draznqt no "Tq i toi" me radva

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Радвам се че сериалите се харесват.Абе Българското си е българско!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Ако трябва да бъда честна този новия сериал "Морска сол" никак не ми харесва...но пък "Хотел България", макар и сапунка, ми допада доста...Мисля че актьорите се справят добре и стоят доста естествено на екрана, а не като някой пластмасови манекени...е всъщност от време на време има доста изкуствени сцени но като цяло филмчето е добро..пък и важното е да се тръгне от някъде пък по натам ще се подобряват и подобряват и другите филми и тоз сериал
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  11. #11
    Guest
    ШИТ тия сериали са маса зле. В бг има само 2!!! СЕРИАЛА и вие викате че БГ киното е живо! ЗЛЕ! Да видите в русия кво става...3 сериала върват по един канал в седмицата! Да не говорим за другите канали! Сички сериали супер високобюджетни със супер добри актьори! Туй в българия знаят само да подражават на ЕВРЕЙСКИ сериали тип ПРИЯТЕЛИ, бахти гнусотията!

  12. #12

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    na planetata Zemq:)
    Мнения
    38
    bih kazala 4e me kefi ''tq i toi'' i ''morska sol''-do nqkyde, no...
    ''hotel Bylgariq'' mi se struva dosta typ

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ШИТ тия сериали са маса зле. В бг има само 2!!! СЕРИАЛА и вие викате че БГ киното е живо! ЗЛЕ! Да видите в русия кво става...3 сериала върват по един канал в седмицата! Да не говорим за другите канали! Сички сериали супер високобюджетни със супер добри актьори! Туй в българия знаят само да подражават на ЕВРЕЙСКИ сериали тип ПРИЯТЕЛИ, бахти гнусотията!
    Ми да киното е живо 2 сериала ама до вчера и толкова нямахме!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Мене също ме радват "Морска сол" & "Тя и Той" :P "Хотел България" ми се струва тъпичък и бабешки

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си