.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 56
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325

    Гледахте ли по канал 1??? :)

    Такам...може темата да е тъпа,може да си помослите че флуудя с поредната тъпня ама ми е интересно...гледахте ли преди малко на канал едно "Българската песен в Евровизия 2005" Хахха страшно много ме искефи...дали найстина е лъжа!?Как мислите?Кажете тези от ваз които го гледаха как смятат

  2. #2
    karrla
    Guest
    spored men slavi napravi mn dobre.toi trqbva da e 100% siguren,za da kaje tova taka 4e az mislq 4e e istina

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    София
    Мнения
    7
    истина е Каффе са с 57%
    Любовта е прекрасна,
    но 99% опасна!

  4. #4
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    da,gledah go
    lele Slavi pak dokaja,4e e stra6no gotin pi4 !
    prosto gi zakova mnogo mo6tno !
    mnogo dobre se izkaza... abe vsi4ko mu be6e extra
    da,1000% sam sigurna,4e vsi4ko e naglaseno..
    +tova pesenta na Kaffe e tolkova tupa..
    a drugo ot koeto sam razo4arovana e,4e predstavqt Bulgaria
    s pesen,koqto NE e ne bulgarski ezik..
    eto tova prosto ne go razbiram...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    Цитирай Първоначално написано от sexy_angle
    истина е Каффе са с 57%
    abe naistina sa s tolkov procenti ma q pomisli malko na fona na tova 4e drugite u4asnizi ne bqha stignali i 3% ne ti li se struva malko preoveli4eno 57% a i kakto kaza Slavi za 3 sedmizi da imat 3000 glasa i posle samo za nqkolko 4asa nqkav bum ot glasove [nad 60 000] i to samo za grupa Kaffe naistina e malko samnitelno
    A li4no spored mene tova be6e poredniq fars se pak e ob6testvena taina 4e taka se pe4elqt konkursi v bg i naistina mu pravi 4est na Slavi 4e se usmeli da go kaje po nacionalnata televiziq
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    ам, аз като ви казах,че няма смисъл да гласувате, вие не ми вярвате

    а забелязахте ли как съвсем случайно се показаха процентите ;PPpPP и водещите се чудиха как да замажат положението Smile а забелязахте ли също така как каффе имаха 67-8% и изведнъж падна до 50 и нещо, ако мислите ,че толкова хиляди гласове ей така се обръщат...много грешите и обърнахте ли внимание, как всички се чудиха как да пускат още повече песни, за да продължат уж гласуването, ама и цяла вечер да бяха пели, пак нямаше да е достоверно , че "уж" "случайно" да се обърне вота в ползва на друг...

    о да, голямо шоу беше, признавам. обра ми точките Smile само тая от мело тв мания, какво ги защитаваше всичките...

    спокойно хора, поне знаем,че най-големите шашми са там, може и по-нагоре да ги подкупим и да спечелим :P
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    Закова ги друг път. Първо да кажа, че изказването му на недоволство по повод това, че хората казват, че Софи Маринова е циганка, е смешно. Тя наистина си е циганка. Аз не сам расист, нямам нищо против циганите, нито пък конкретно нещо да имам срещу Софи Маринова, но това циганка да представя България на Евровизия, е недопостимо.

    Второто, което искам да кажа е, че ако има някой в конкурса Евровизия, който не може да пее, това е Слави Трифонов. До преди една година той сам си признаваше, че няма кой знае какви гласови данни, а сега ще ми ходи на конкурс за песен. Нека да си пее за червеното ферари.

    По принцип дава вид на точен човек, но напоследък прекалява. Мисли се за велик и трябва някой да го постави на мястото. Може би е бесен, че рейтинга на предаването му пада и затова се опитва да бъде пласиран и по други начини!

    И защо точно песента със Софи Маринова, тази "българка", която по някаква огромна случайност е фрашкана с пари. Обаче и с нейната финансова подкрепа явно не е могъл да купи вота и затова си го искара на "приятелите" си от Каффе.

    Защо точно на Каффе? Защото беше ясно, че те са единствената конкуренция. Но това да ги нарича приятели, а да зияе срещу тях, е жалко.

    И след като Слави беше толкова убеден в това, което казва, защо не беше така добър да си каже източниците? СЛАВИ ОТ КЪДЕ ЗНАЕ, ЧЕ 3000 ЧОВЕКА СА ГЛАСУВАЛИ ЗА КАФФЕ ДО ОБЯД??? Той да няма кристална топка? Колкото му е чиста работата, толкова е чиста и на всеки друг участник в конкурса. Този конкурс по начало е измислена работа. Кой не е бутнал пари за да участва там? Тея от бон-бон??? Васил Найденов и Роберта??? Кали???

    Вижте, аз знам, че масата от хора се кефят на чалга, че песента на Слави и Софи Маринова им харесва, в това няма лошо, но това не е повод да подкрепяте излиянието на Слави. Като е толкова възмутен защо не се оттегли?

    Аз гласувах за Каффе и се радвам, че спечелиха. Те са професионалисти. Всички в конкурса са дупка, но из между тях Каффе най-стават. Вокалиста им има глас и техника, завършено музикално образование и то не къде да е, групата има стил, професиналисти са, имат сценично държание, текста на песента е добър, аранжимента също. Какво повече искате?

    А, забравих да кажа и това, че Лили Иванова се изказа много правилно по повод конкурса Евровизия - България трябва да бъде представена от млади изпълнители, а не от такива на 37 години (извинете ме ако греша) .. всеки трябва да си тежи на мястото, а това определено не е мястото на Слави.

    Сега знам, че болшинството ще ме нападнете и ще говорите за Слави, за гласа му, за това, че Софи Маринова не е циганка, за това, че Каффе не може да имат толкова гласа, за това, че на Слави не му е минало времето за такъв конкурс и т.н. и т.н.. Но независимо колко ги харесвате, ако погледнете обективно на нещата ще видите, че Каффе биха представили много по-достойно България пред света.

    Завършвам с това, че чалгата не е подходяща музика за конкурса, разбирам да бяхме Турция, която си е ориент от всякъде, но това - чалгата не е нашата музика. Нито популярната, нито народната. Това е музика произлязла от сръбското и гръцкото. Как тогава ще представя България?

    Евала им правя на пичовете от Каффе, които даже не си направиха труда да отговорят на нападките на Слави, а си изпяха песничката и благодариха на останалата в залата публика. Който иска скандали и сеир да си чете жълтия труд, това не се прави на Европейски конкурс независимо читъв или не!

    п.с. - Както винаги овцете оправдаха очакванията и освиркваха Каффе като излязаха. Нямат правото да освирквар нито Каффе нито Слави, защото най-малкото не могат да са сигурни в това къде е истината. Могат само да имат някакво си тяхно мнение както аз имам.
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  8. #8
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Направо съм бясна. Не може да е истина, няма такава излагация. Просто не е възможно 56% да спечели КОЯТО И ДА Е ПЕСЕН от 12... А тази на Кафе- още по- малко. Нито е добра, нито е изпята добре, нито има каквото и да е било общо с България. За пореден път се изгавриха с България.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Плевен
    Мнения
    357
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e

    a drugo ot koeto sam razo4arovana e,4e predstavqt Bulgaria
    s pesen,koqto NE e ne bulgarski ezik..
    eto tova prosto ne go razbiram...
    nqma zna4enie na kakav ezik pee naprimer na poslednoto izdanie na eurovisia izraelec predstavq6 Izrael peeshe na ispanski
    Важното е не за какъв те мислят, а какъв си всъщност.

    Живей за днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде.

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от Ferrari_girl
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e

    a drugo ot koeto sam razo4arovana e,4e predstavqt Bulgaria
    s pesen,koqto NE e ne bulgarski ezik..
    eto tova prosto ne go razbiram...
    nqma zna4enie na kakav ezik pee naprimer na poslednoto izdanie na eurovisia izraelec predstavq6 Izrael peeshe na ispanski
    mi kakvo ot tova?!
    tova e adski tupo,da predstavq6 dadena durjava i da ne pee6 na rodnia ezik..
    kakvo predstavqne e tova?!
    az NE moga da go priema..
    are pone pesenta na Kaffe da be6e dobra.. a tq e pod vsqkakva kritika..
    na Grafa naprimer mnogo po dobra,ama be6e samo s 7-8%
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    Закова ги друг път. Първо да кажа, че изказването му на недоволство по повод това, че хората казват, че Софи Маринова е циганка, е смешно. Тя наистина си е циганка. Аз не сам расист, нямам нищо против циганите, нито пък конкретно нещо да имам срещу Софи Маринова, но това циганка да представя България на Евровизия, е недопостимо.

    Второто, което искам да кажа е, че ако има някой в конкурса Евровизия, който не може да пее, това е Слави Трифонов. До преди една година той сам си признаваше, че няма кой знае какви гласови данни, а сега ще ми ходи на конкурс за песен. Нека да си пее за червеното ферари.

    По принцип дава вид на точен човек, но напоследък прекалява. Мисли се за велик и трябва някой да го постави на мястото. Може би е бесен, че рейтинга на предаването му пада и затова се опитва да бъде пласиран и по други начини!

    И защо точно песента със Софи Маринова, тази "българка", която по някаква огромна случайност е фрашкана с пари. Обаче и с нейната финансова подкрепа явно не е могъл да купи вота и затова си го искара на "приятелите" си от Каффе.

    Защо точно на Каффе? Защото беше ясно, че те са единствената конкуренция. Но това да ги нарича приятели, а да зияе срещу тях, е жалко.

    И след като Слави беше толкова убеден в това, което казва, защо не беше така добър да си каже източниците? СЛАВИ ОТ КЪДЕ ЗНАЕ, ЧЕ 3000 ЧОВЕКА СА ГЛАСУВАЛИ ЗА КАФФЕ ДО ОБЯД??? Той да няма кристална топка? Колкото му е чиста работата, толкова е чиста и на всеки друг участник в конкурса. Този конкурс по начало е измислена работа. Кой не е бутнал пари за да участва там? Тея от бон-бон??? Васил Найденов и Роберта??? Кали???

    Вижте, аз знам, че масата от хора се кефят на чалга, че песента на Слави и Софи Маринова им харесва, в това няма лошо, но това не е повод да подкрепяте излиянието на Слави. Като е толкова възмутен защо не се оттегли?

    Аз гласувах за Каффе и се радвам, че спечелиха. Те са професионалисти. Всички в конкурса са дупка, но из между тях Каффе най-стават. Вокалиста им има глас и техника, завършено музикално образование и то не къде да е, групата има стил, професиналисти са, имат сценично държание, текста на песента е добър, аранжимента също. Какво повече искате?

    А, забравих да кажа и това, че Лили Иванова се изказа много правилно по повод конкурса Евровизия - България трябва да бъде представена от млади изпълнители, а не от такива на 37 години (извинете ме ако греша) .. всеки трябва да си тежи на мястото, а това определено не е мястото на Слави.

    Сега знам, че болшинството ще ме нападнете и ще говорите за Слави, за гласа му, за това, че Софи Маринова не е циганка, за това, че Каффе не може да имат толкова гласа, за това, че на Слави не му е минало времето за такъв конкурс и т.н. и т.н.. Но независимо колко ги харесвате, ако погледнете обективно на нещата ще видите, че Каффе биха представили много по-достойно България пред света.

    Завършвам с това, че чалгата не е подходяща музика за конкурса, разбирам да бяхме Турция, която си е ориент от всякъде, но това - чалгата не е нашата музика. Нито популярната, нито народната. Това е музика произлязла от сръбското и гръцкото. Как тогава ще представя България?

    Евала им правя на пичовете от Каффе, които даже не си направиха труда да отговорят на нападките на Слави, а си изпяха песничката и благодариха на останалата в залата публика. Който иска скандали и сеир да си чете жълтия труд, това не се прави на Европейски конкурс независимо читъв или не!

    п.с. - Както винаги овцете оправдаха очакванията и освиркваха Каффе като излязаха. Нямат правото да освирквар нито Каффе нито Слави, защото най-малкото не могат да са сигурни в това къде е истината. Могат само да имат някакво си тяхно мнение както аз имам.
    Направих си труда да изчета всичко, надявам се да го направиш и ти.
    1.Нищо лично към теб Държа да го кажа, защото не искам да спорим, ОК?

    Така.... няма да ти говоря за гласовите данни на Слави и за любовта ми към Софи, защото няма такива

    Аз харесвам КАФФЕ, но съм сигурна, че Слави не е излъгал , защото подобна грешка , в смисъл ако се окаже, че не печелят КАФФЕ , обрича кариерата на Слави и имиджа му. Още повече, че Слави е един от първите във тези игри със смс-ите и има достатъчно хора, които да го информират, още повече че като участник в конкурса 100 процента има право на разпечатки от вота! И не оспорвай това

    На ман от конкурса най ме изкефи ония пич със смахнатата песен Иа-Иа май му казваха!

    Евровизия е КОНКУРС ЗА ПЕСЕН! песен подчертавам, не за изпълнител, никой не ни пита харесваме ли цигани, евреи, гологлави, ексцентрични, стари, млади.....
    Ние трябваше да гласуваме за песен, която МОЖЕ да спечели. Няма да разпитват дали представителя ни има средно специално или висше уникално

    Както казах харесвам КАФФЕ, но това не е песен, която може да ни спечели подобен конкурс, просто не е комерсиална....

    А това, което се случи днес е гаф по български, което ще ни коства много!Заради амбициите на една иначе способна група рискуваме още 10 години България да няма своя световен хит

  12. #12
    <stasenceto>
    Guest
    nqkoi 6te mi obqsni li molq vi kakvo e stanalo na konkursa za6to ne znam,ne go gledah,a i ot vsi4ko koeto pro4etoh dotuk ne6to ne mi stana qsno,kajete mi i na men pls

  13. #13
    Saglasna sam napulno sas Grah4e
    O4evido vota be6e kupen, Slavi obqsni tova, ne 4e podkrepqm nego, naprotiv, no 4oveka si be6e napulno prav, mnoo go hvana qd...
    Kolkoto i da govorite, da si s4upite prustite, stanaloto e stanalo, vsi4ko e kupeno v taq durjava
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    Закова ги друг път. Първо да кажа, че изказването му на недоволство по повод това, че хората казват, че Софи Маринова е циганка, е смешно. Тя наистина си е циганка. Аз не сам расист, нямам нищо против циганите, нито пък конкретно нещо да имам срещу Софи Маринова, но това циганка да представя България на Евровизия, е недопостимо.
    samo da oto4nim 4e toi ne se vazmuti ot tova 4e i vikat ciganka za6toto si4ki znaeme 4e e,NO toi iska6e da kaje 4e nikoi nqma pravo da obijda na rasa nqkoi 4ovek o6te pove4e v medinoto prostranstvo tova si e rasova diskriminaziq ot kadeto i da go pogledne6
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  15. #15
    sko4
    Guest

    ei nameri se edin i tuk

    ama kak moje pri tolkova o4evadna izmama niakoi tuk da mi govori 4e bilo tapo iziavlenieto na slavi ia vzemi i se pregledai moliate 4e i kolko mnogo si napisal slavi moje da e vsiakakav no evala 4e go napravi i to publi4no kaza im go v o4ite i tova mu pravi 4est taka 4e ne govori gluposti pove4e

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    az se kefa 4e ne otide slavi i sofi-trqbva6e da e koito i da e samo ne te.kaffe sa kupili konkra-mnoo qsno,no tova e kakto 6te kaja za poreden put"otmu6tenieto na doni",6toto slavi si e platil da vleze na mqstoto na doni i neti.doni be6e mnoo ubiden i sa mu go vurna tupkano.EVALA!!!

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  17. #17
    Мога да кажа само: ЕВАЛАТА НА СЛАВИ!

    Абе повече от ясно е, че това си е самата истина. Но да не забравяме все пак, че живеем в България и такива неща се случват едва ли не всеки ден. Най-пресния случай е и Биг Брадър (просто давам пример).
    Според мен, това беше песента, която трябваше да спечели. А и сигурно според половин България (всички видяхте реакцията на публиката, а и можете да видите реакцията на приятелите и познатите си). Много жалко за Слави и Софи Маринова, които всъщност не харесвам много много, но определено те бяха фаворитите. А и резултата не може да се обърне толкова бързо, защото до преди 1-2 дни май те водеха и накрая разликата да се стопи с поне 30% в полза на КАФЕ?
    Както и да е...вече нищо не може да се направи. Дано поне КАФЕ са се изкефили!

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    samo da oto4nim 4e toi ne se vazmuti ot tova 4e i vikat ciganka za6toto si4ki znaeme 4e e,NO toi iska6e da kaje 4e nikoi nqma pravo da obijda na rasa nqkoi 4ovek o6te pove4e v medinoto prostranstvo tova si e rasova diskriminaziq ot kadeto i da go pogledne6
    tochno taka! nqkoi mai ne razbirat kakvo govorqt! vie nqmate predvid prosto, che tq e ciganka, a che ne moje da uchastva, zashtoto e ciganka, koeto E ABSOLIUTNA DISKRIMINACIQ [/b]

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    206
    oops gosta bqh az.. lollz
    Your love is one in a million

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Слави напрао ги заби истина беше не излага половината зала си излезе обаче като го каза тва ахахаха и как почнаха да се дигат процентите за Слави след тва ама нямаше никакъв шанс да спечели койот и да е освен Кафе

    People Like You Just Fuel My Fire

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Нали сме си БЪЛГАРЧЕТА кфо да праим хаххаха

    People Like You Just Fuel My Fire

  22. #22
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Заставам зад мнението на Absconding. Просто не виждам логика защо трябва да обявяваме гологлавото селско парче за национален герой, като и той си е бутнал достатъчна сума пари за да участва. Някой е дал повече от него, видя че няма да спечели и се направи на "възмездителя". Реално погледнато, песента на Каффе(и не само) си е 100000000 пъти по-добра от неговата. Откъм аранжимент, изпълнение, визия и т.н. Аз още нещо недоумявам. Защо такъв престижен конкурс се оставя в ръцете на заблудената публика да решава Според мен би трябвало да си има компетентно жури, което да си дава своето професионално мнение. Но, не. Трябва да сме алчни и да изтискаме, колкото се може повече парички от джобовете на заблудените фенове.
    Аз лично бях за Каффе или Gravity Co.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от final_fantasy_fan
    az se kefa 4e ne otide slavi i sofi-trqbva6e da e koito i da e samo ne te.kaffe sa kupili konkra-mnoo qsno,no tova e kakto 6te kaja za poreden put"otmu6tenieto na doni",6toto slavi si e platil da vleze na mqstoto na doni i neti.doni be6e mnoo ubiden i sa mu go vurna tupkano.EVALA!!!
    napalno si prav i az sam na tova mnenie

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858

    Х

    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    Закова ги друг път. Първо да кажа, че изказването му на недоволство по повод това, че хората казват, че Софи Маринова е циганка, е смешно. Тя наистина си е циганка. Аз не сам расист, нямам нищо против циганите, нито пък конкретно нещо да имам срещу Софи Маринова, но това циганка да представя България на Евровизия, е недопостимо.

    Второто, което искам да кажа е, че ако има някой в конкурса Евровизия, който не може да пее, това е Слави Трифонов. До преди една година той сам си признаваше, че няма кой знае какви гласови данни, а сега ще ми ходи на конкурс за песен. Нека да си пее за червеното ферари.

    По принцип дава вид на точен човек, но напоследък прекалява. Мисли се за велик и трябва някой да го постави на мястото. Може би е бесен, че рейтинга на предаването му пада и затова се опитва да бъде пласиран и по други начини!

    И защо точно песента със Софи Маринова, тази "българка", която по някаква огромна случайност е фрашкана с пари. Обаче и с нейната финансова подкрепа явно не е могъл да купи вота и затова си го искара на "приятелите" си от Каффе.

    Защо точно на Каффе? Защото беше ясно, че те са единствената конкуренция. Но това да ги нарича приятели, а да зияе срещу тях, е жалко.

    И след като Слави беше толкова убеден в това, което казва, защо не беше така добър да си каже източниците? СЛАВИ ОТ КЪДЕ ЗНАЕ, ЧЕ 3000 ЧОВЕКА СА ГЛАСУВАЛИ ЗА КАФФЕ ДО ОБЯД??? Той да няма кристална топка? Колкото му е чиста работата, толкова е чиста и на всеки друг участник в конкурса. Този конкурс по начало е измислена работа. Кой не е бутнал пари за да участва там? Тея от бон-бон??? Васил Найденов и Роберта??? Кали???

    Вижте, аз знам, че масата от хора се кефят на чалга, че песента на Слави и Софи Маринова им харесва, в това няма лошо, но това не е повод да подкрепяте излиянието на Слави. Като е толкова възмутен защо не се оттегли?

    Аз гласувах за Каффе и се радвам, че спечелиха. Те са професионалисти. Всички в конкурса са дупка, но из между тях Каффе най-стават. Вокалиста им има глас и техника, завършено музикално образование и то не къде да е, групата има стил, професиналисти са, имат сценично държание, текста на песента е добър, аранжимента също. Какво повече искате?

    А, забравих да кажа и това, че Лили Иванова се изказа много правилно по повод конкурса Евровизия - България трябва да бъде представена от млади изпълнители, а не от такива на 37 години (извинете ме ако греша) .. всеки трябва да си тежи на мястото, а това определено не е мястото на Слави.

    Сега знам, че болшинството ще ме нападнете и ще говорите за Слави, за гласа му, за това, че Софи Маринова не е циганка, за това, че Каффе не може да имат толкова гласа, за това, че на Слави не му е минало времето за такъв конкурс и т.н. и т.н.. Но независимо колко ги харесвате, ако погледнете обективно на нещата ще видите, че Каффе биха представили много по-достойно България пред света.

    Завършвам с това, че чалгата не е подходяща музика за конкурса, разбирам да бяхме Турция, която си е ориент от всякъде, но това - чалгата не е нашата музика. Нито популярната, нито народната. Това е музика произлязла от сръбското и гръцкото. Как тогава ще представя България?

    Евала им правя на пичовете от Каффе, които даже не си направиха труда да отговорят на нападките на Слави, а си изпяха песничката и благодариха на останалата в залата публика. Който иска скандали и сеир да си чете жълтия труд, това не се прави на Европейски конкурс независимо читъв или не!

    п.с. - Както винаги овцете оправдаха очакванията и освиркваха Каффе като излязаха. Нямат правото да освирквар нито Каффе нито Слави, защото най-малкото не могат да са сигурни в това къде е истината. Могат само да имат някакво си тяхно мнение както аз имам.
    Ти си олигофрен. Единствения койот може да пее там изобщо не беше слави мога да ти кажа че най-добре си пяха Орлин Горанов и другите от неговото време неможе който и да е от останалите да се сравнява с тях това са гласове обработвани с години тея хора не пеят от 1 или 2 години те са ветерани в това и ако някой заслужаваше да ни предсстави пред евро визия това бяха те!!!! Като изключим БТР но те не участваха в конкурса. А колкото до Софи Маринова тя има пълно право да ни представи на конкурса!!! Това че е от друга раса не значи нищо ТЯ Е БЪЛГАРКА ЗАЩОТО Е РОДЕНА В БЪЛГАРИЯ!!!!
    ХАХАХАХАХА КАФФЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ АХАХАХАХАХ ТИ НАИСТИНА СИ ЕБАТИ ТЪПАКА АМА НАИСТИНА АХАХАХАХА. Каффе немогат и да искат да са професионалисти на тоя етап някфи пръдлйофци тука дето пеят от няма една година професионлисти ахахахахаха Т'ва е се едно да ми кажеш че аз ще гледам по добре краставици и домати от дядо ми дето гледа от сигурно 20 години. ХЯХЯХЯХЯХЯ НАИСТИНА ПИЧ ЗЕМИ СЕ СКРИЙ ЧЕ ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ ХАХАХАХ

    People Like You Just Fuel My Fire

  25. #25
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Повече от ясно е, че в конкретния случай п.утката е Слави Трифонов, защото понеже беше сигурен, че ще спечели не си беше купил той самия конкурса. Лили Иванова му го сложи брутално и в последния момент, за да няма той шанс до отреагира (Лили Иванова каза, че фаворитите й са група Каффе, така че е повече от ясно кой е платил смсите). Повече от смешно е да се мисли, че конкурс със смси не може да се купи. Факта е, че за глупавия българин Слави е героя, но откъде той може да знае доста преди края на конкурса кой точно печели? Ами как откъде, та нали негов спонсор са М-Тел и се е скъсал от яд, че няма той да отиде и затова орезили България! Заради него може да ни накажат и да не видиме "Евровизия" никога! Отгоре на всичко той и да иска не може да докаже, че е купен конкурса, защото хората пратили смсите не може да се докаже, че не са харесвали група Каффе! Така че котета Слави Трифонов отново е народния герой, но не от патриотизъм, а от злоба!
    П.С.> Силна песен на целия конкурс нямаше нито една за местно ниво на Слави ставаше, но за "Евровизия" си беше пълен смях!
    П.С.2> Пее се на английски, защото последните победители (поне които аз си спомням) пяха на такъв и е ясно, че е почти невъзможно да победи песен на друг език!
    Левски шампион але але!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си