.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Вярно ли е?

    Здр.Значи чух, че при силно кръвотечение, ако пиеш витамин C се намаля много Та исках да питам дали е вярно и ако помага долу горе по колко трябва да пия, защото ми е много гадно и трябва да си седя вкъщи супер болезнена ми е менструацията много шибано


  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    amm vqrno e...ama ne prekalqvai s pieneto da ne ti spre nacqlo shtoto i to ne e hubavo...pii dokato si nerazpolojena po 4-5 vitamincheta
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  3. #3
    Guest
    Imam sashtiq problem - ujasno boleznena menstruaciq no samo 1viq den. Pii 1 ampula techen analgin - shte ti mine za 15 minuti i shte darji okolo 7-8 chasa! Samo tva ma spasqva men

  4. #4
    Da, vqrno e, kakto kazaha do tuk userite Moje da si raztvarq6 tabletki vitamin C v 4a6a voda ili 4rez hap4enca, 3 sa dostata4ni
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    edna priqtelka pie po 8-10 hap4enca za da i pospre, a za bolka pie no 6pa, probvai 6te ti pomogne

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    За облекчаване на болката много помага й Spasmalgon

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    dam 4uval sum 4e pomaga no nai pomaga edna 4a6a wisky ako moje joni wokar goloqmo opravq si4ko i seki


  8. #8
    Ами да вярно е.
    Също така,за да ти свърши по-бързо менструацията съм чувала,че е добре да ядеш лимони.А за да не те боли толкова много мога да ти препоръчам прахчетата и хапчетата на Aulin и тези на Nurofen.

  9. #9

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    u gouemoto selo...
    Мнения
    88
    ami da pomaga...znam ot li4en opit,no ne prekaliavai.
    oba4e ne pii aspirin a analgin
    Don`t argue with an idiot-he drags you to his level and beats you with experience

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    За облекчаване на болката много помага й Spasmalgon
    Spasmalgon ili Nurofen

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Tiffany
    За облекчаване на болката много помага й Spasmalgon
    da i az tva piq no ne vinagi pomoga 6toto v nqko slu4ai to ot samosebesi si minava bez zna4enie kolko hap4eta izpii6

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Аз да чукна някаде, но нямам такива проблени, но за сметка на това майка ми има и от нея съм виждала, че пие оцет, защото и помагало страшно много и кръвотечението намалявало ! Това е малко бабешки ама като трябва !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  13. #13
    ferdinaana
    Guest

    o

    mislq da probvam tova s oceta nqkoi drug 4uval li go e?a vqrno li e 4e ot vitamin c ne ti namalqva a ti izti4a po barzo???

  14. #14
    4-5 Витамин ц взимам при такова кървене :P
    АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО? МаЙ Не мОжЕш? оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи. АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли? НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа [!][!][!]

  15. #15
    аам мен само 1 път ме болеше корем и взимах бусколизин. то също е без рецепта
    Когато нещата не вървят и тъгата е изпълнила сърцето ти, когато сълзите напират в очите ти само ми кажи и ще дойда при теб. Аз проодавам салфетки!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си