.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    БГ
    Guest

    Нещо интересно за емигрантите и бъдещето им

    Интересна статия:

    Време разделно

  2. #2
    Guest
    Mersi mnogo!! Chovekat e mnogo prav - nqma da sporq - kolkoto i da mi stana gadno che ne sum si v darjavata, za sajalenie ne zavisi ot men!

  3. #3
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    Mersi mnogo!! Chovekat e mnogo prav - nqma da sporq - kolkoto i da mi stana gadno che ne sum si v darjavata, za sajalenie ne zavisi ot men!
    dam dam, i az taka, no ne sym syglasna sys vsi4ko
    nqma zna4enie s koe to4no, a osven tova mislq da si se vyrna kydeto si mi e mqstoto sled nqkoi i drug mesec

    Give me your best shot motherfucker!

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    Mersi mnogo!! Chovekat e mnogo prav - nqma da sporq - kolkoto i da mi stana gadno che ne sum si v darjavata, za sajalenie ne zavisi ot men!
    dam dam, i az taka, no ne sym syglasna sys vsi4ko
    nqma zna4enie s koe to4no, a osven tova mislq da si se vyrna kydeto si mi e mqstoto sled nqkoi i drug mesec
    Da kajesh kak e tam ei! Dano i az skoro da letq za bg da se vidq s priqteli semeistvo i ne samo... kofti mi e tuka

  5. #5
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    Mersi mnogo!! Chovekat e mnogo prav - nqma da sporq - kolkoto i da mi stana gadno che ne sum si v darjavata, za sajalenie ne zavisi ot men!
    dam dam, i az taka, no ne sym syglasna sys vsi4ko
    nqma zna4enie s koe to4no, a osven tova mislq da si se vyrna kydeto si mi e mqstoto sled nqkoi i drug mesec
    Da kajesh kak e tam ei! Dano i az skoro da letq za bg da se vidq s priqteli semeistvo i ne samo... kofti mi e tuka
    hey pisi, pri jelanie mislq 4e vinagi moje6 da se vyrne6
    spoko...6e oceleem nqkak si do togava

    Give me your best shot motherfucker!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    I az iskam da se varna v BG no nqma da si ida do lqtoto - 6te otka4a napravo.mnogo mi e gadno 4e jivota mi e razdelen na 2 tuk i vav BG.lipsvat mi mnogo hora ot tam... predpolagam 4e me razbirate kak e

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си