.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Анонимен
    Guest

    Подкожни пъпчици

    Здравейте, на 17 години съм и имам един голям (не съм сигорен, че е голям, надявам се Вие да ми кажете) проблем.Целия ми пенис е покрит с подкожни пъпчици Имам ги от както се помня, не се размножават нито изчезват.Стоят си и не мърдат. МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОНЕТЕ МИ

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    sujalqvam, no ne moga da ti pomogna, ako tolkova te pritesnqvat idi ili na kojen lekar ili na urolog

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    as mislq 4e kat sloji6 prezervativa 6te e se taq na momi4eto ti ko 6te kaje6 ???


  4. #4
    Guest

    zna4i..

    Sega ako se razgledash iz foruma ima edna statiika "beli pupchici po penisa" pro4eti mneniqta i sravni mneniqta s tvoq problem ...Moje bi tam neshto shte ti pomogne ..

  5. #5
    TOVA SA KONDILOMI!!!
    Vuv forimite ima malko za tqh eto o6te ne6to!
    Те се предизвикват от вируси, от които са познати повече от 50 различни вида. Обозначават се като хуманопатогенни папиломни вируси (HPV).
    Различават се вулгарни брадавици, островърхи брадавици (кокоши тръни), молуски и кондиломи (полови брадавици).
    Вулгарните брадавици излизат най-често по горната страна на ръцете, пръстите, лицето, колената. Цветът им може да е кафеникав или телесен, освен това биват плоски или изпъкнали.
    Кокошите тръни принадлежат към вулгарните брадавици, но се появяват най-вече по ходилата. В средата обикновено имат тъмни точки и врастват много дълбоко в кожата.
    Молуските се състоят от многобройни малки възелчета и имат вдлъбнатина в средата. Ако се натиснат изтича белезникава течност, в която се съдържат причинителите им и чрез която се разпространяват.
    Кондиломите засягат областта на ануса и половите органи. Те са малки или по-големи, мековати и оцветени

  6. #6
    ......оцветени в розово.

  7. #7
    Кондиломите трябва задължително да се лекуват от лекар!!!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    АЛООООООО ХАЙДЕ ПООЗАПТЕТЕ СЕ МАЛКО КАТО НЕ МОГАТ ДА ВИ ОЗАПТЯТ МОДЕРАТОРИТЕ! КОНДИЛОМИ НЕ СЕ ХВАЩАТ ОТ НИЩО И НЕ СА ПО ХУЯ "ОТ КАКТО СЕ ПОМНЯ"! СТИГА СТЕ ВСЯВАЛИ СТРАХ У ХОРАТА, КОИТО ИСКАТ ДА ИМ БЪДЕ ОКАЗАНА ПОМОЩ!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  9. #9
    Guest
    Така абе незнам ама аз се стресирах вече.От няква седмица ми излезе на скротума неква пъпка ,от сорта на тия дет излизат по цялото тяло и като се стиснат пускат бяло,ама не баш като тия.и викам чакай да видия два дена па земе се махне,ма неще.Не ме сърби нито боли,въобще не я усещам,ама ме притеснява.Та казвай те ко да праи едно 15 годишно момче с пъпка.Help

  10. #10
    Guest
    да зема да отида на лекар,а?Къде е най-добре,че мойта лекарка дет е болницата не е яка.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    да зема да отида на лекар,а?Къде е най-добре,че мойта лекарка дет е болницата не е яка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си