.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Guest

    Какво първо гледате у едно момче/момиче ?

    ?!?!?!?!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Аз лично най-вече гледам да не й е куха лейката щот за къф чеп ми е някфа уфсъ дет немое да си каже името кат хората, но и външността не е на последно място. Е са например в даскало има едно момиче мноо е печено умно е и т.н ама задника и е огромен така че не бих тръгнал с нея не държа да е някфа прелестна да е нормална да не е някфа дебела или супер клйощава да е нормално момиче не се заглеждам много в циците те не са толко важни.
    Надявам се тва да стига

    People Like You Just Fuel My Fire

  3. #3
    Guest
    ми... всичко... един цялостен поглед който не обхваща непременно нещо определено от анатомията, а по-скоро цялостното излъчване

  4. #4
    ив
    Guest
    ми.. аз лично не си падам по тъповати момчета, колкото и да са готини... може да е супер пич, но ако се държи като пън или не може да отцепи две нормални думи ... просто не се занимавам с него..
    също и държанието е важно, аз харесвам момчета с които можеш да правиш всякакви простотии и лигавщини, но да си има граници и да знае кога да спре... дрехите ... не са от голямо значение ... но е хубаво да е спортно облечен .. (и с кецки също така) .. да не отдава прекалено внимание на външния си вид, но да не смърди и да си чисти ушите и да се къпе редовно... но пък и да не прекалява, че то става педалщина кат почне да се зализваааа .. и т.н... относно външния вид (физика ) може да не е супер красив, но да е симпатичен и да има нещо мило в него (но не прекалено ) и да е малко романтичен може да има пиърсинг или тату (ама да не прекалява :P )
    това ми е идеала за момче ... може и да го има някъде.....

    п.с. останалите неща не са от голямо значение (може би само хигиената е по-важна) - най-важното да се държи мило с мен и да ми показва, че ме обича ...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от ив
    ми.. аз лично не си падам по тъповати момчета, колкото и да са готини... може да е супер пич, но ако се държи като пън или не може да отцепи две нормални думи ... просто не се занимавам с него..
    също и държанието е важно, аз харесвам момчета с които можеш да правиш всякакви простотии и лигавщини, но да си има граници и да знае кога да спре... дрехите ... не са от голямо значение ... но е хубаво да е спортно облечен .. (и с кецки също така) .. да не отдава прекалено внимание на външния си вид, но да не смърди и да си чисти ушите и да се къпе редовно... но пък и да не прекалява, че то става педалщина кат почне да се зализваааа .. и т.н... относно външния вид (физика ) може да не е супер красив, но да е симпатичен и да има нещо мило в него (но не прекалено ) и да е малко романтичен може да има пиърсинг или тату (ама да не прекалява :P )
    това ми е идеала за момче ... може и да го има някъде.....

    п.с. останалите неща не са от голямо значение (може би само хигиената е по-важна) - най-важното да се държи мило с мен и да ми показва, че ме обича ...
    Питаше се момчетата по какви момичета си падат хяхяях

    People Like You Just Fuel My Fire

  6. #6
    Guest
    Mi kato go vidiax za prav pat poglednax liceto, drexite,sled tova bijutata,nachina po koito me gleda,sled zapoznanstvoto xaraktera i.....LUBOVTA MU KAM MEN :P

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Ох велика богинйо ДИНКИ не се сърди на тези хора че са им толко кухи лейките НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ СТАВА ДУМА ЗА ТОВА КАКВИ МОМИЧЕТА ХАРЕСВАТ МОМЧЕТАТА А НЕ ОБРАТНОТО
    П.П. Aia нищо лично ааххаха да се предпазя че токувиж кажеш нещо лошо на админите и ме баннали хахаха

    moderated by coki
    2 точка от правилника
    Благодаря
    !

    People Like You Just Fuel My Fire

  8. #8
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    amiiiiii normalni ne6ta....nai-ve4e dyljinata na kosata ... az sam kosomanqk v nikakav slu4ai ne obry6tam vnimanie na grim i bijuta nqkak si ne me vylnuvat :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    mislq 4e w zaglawieto lipswa edna "/" mejdu mom4e/momi4e...
    Razbira se ot 1wiq pogled ne moga da opredelq haraktera na 4oweka..ne moga da go wyzpriema s dyrjanieto i glasa mu...
    Za towa gledam dali e smyknat i usmiwkata....obi4am zasmqni hora

  10. #10
    миии като всеки гледам отначало цялостната визия (винаги обръщам внимание на очите )[/b] иначе обръщам внимание на държанието му в компанията да не е някав спекан дето седи само и мълчи и се подхилква.... определено трябва да е забавен и непринуден

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    amm kato cqlostn izlychvane sqkash...nqmam opredelen stereotip za idealno momche...moje bi pyrvo zabelqzvam pogleda i usmivkata...nai vajen e haraktera vsyshtnost e nai vajen
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    ами най-важното за мене е да има чувство за хумор и да е веселяк в смисъл да не некав умрел ами точно обратното винаги да е пълен с идиотски идей и да се радва на живота.За визия първо гледам усмивка и цялостно лицето ааа да и да е висок ааа да и да има тук таме по някояяка обичка или татуировка

  13. #13
    Guest
    I az obicham veselqci. Nqkoi koito shte haresva idiotskite mi idei ili pone nqma da mi sa smei kat kaja az da farlqme domati po sasedite ili ai da skachame s bunji. Nqkoi koito piiva, ne bi mi zabranil da pusha razni substancii, nqkoi koito nqma da sa sardi kato kaja `allllll ai da praim 3ka s drugo momche`
    gledam usmivkata, no nai vajno e prevlichaneto - ako go nqma nqma smisal daje da pitam kak sa kazva i v kvo vqrva...

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    Цитирай Първоначално написано от Myrcheto
    amm kato cqlostn izlychvane sqkash...nqmam opredelen stereotip za idealno momche...moje bi pyrvo zabelqzvam pogleda i usmivkata...nai vajen e haraktera vsyshtnost e nai vajen
    i az taka no ot edin pogled e mnogo trudno da se opredeli nai vajnoto

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Pyrvo vinagi poglejdam momi4eto v o4ite...neznam za6to oba4e spored men o4ite sa neshto super krasivo ... i ... awe prosto da se raztopi 4ovek Vijdali li ste do sega Tymno sini o4i?Jestoko e.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Аз съм най-големия критик които съществува какво първо гледам!? Ами само отрицателните неща ! Те винаги ми се набиват на очи ! "Аууу каква гадна прическа" или "Ах какъв злобен поглед! Не не е за мен" И после като опозная хората виждам, че не изглеждат толкова лоши колкото съм си мислела!
    Иначе най-вече обръщам внимание на това дали има хубав парфюм, чисто лице и измити зъбки !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Pyrvo vinagi poglejdam momi4eto v o4ite...neznam za6to oba4e spored men o4ite sa neshto super krasivo ... i ... awe prosto da se raztopi 4ovek Vijdali li ste do sega Tymno sini o4i?Jestoko e.
    Виждал съм шарени що????Половинат кафяво другата половина зелено

    People Like You Just Fuel My Fire

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    1 356
    emi ... gledam tfa koeto nai-mnogo se vijda t.e. ako ima golemi cici, normalno e purvo tqh da skiv... ako ima golqm zadnik - nego... ina4e ako si4ko i e normalno q gledam v mucunata

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    Очите


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  20. #20
    Cyberdyne_101
    Guest
    Зъбите

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    suzanna prava si che trqbva vreme..no imam predvid da ne e nqkyv nadut,da se dyrji normalno,veselo,s uvajenie... a posle veche s vremeto stava qsno kakyv e shto e
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    мен наи ме впечетляват очите на човек...после гледам характера

  23. #23
    o4ite posle izla4vaneto a nosa ,ustata i 4eloto :P tialoto a posle haraktera,ka4estvata,nedostatacite

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    ami az pyrvo gledam o4ite,a be liceto,kakvi drehi nosi. no vinagi pyrvoto mi vpe4atlenie za nqkoi 4ovek e gre6no! vednaj se zapoznah s edno momi4e i nito q poznavah dobre,nito ni6to i vednaga re6ih,4e e nekvo typo momi4e! i se darjah kofti s neq. no posle kato q poznah razbrah,4e e neveroqtno momi4e i sega mi nai-dobra priatelka i q obi4am super mnogo!!!! mnogo puti taka mi se e slu4valo da precenqvam horata pogre6no
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  25. #25
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    pyrvo o4i4kite i usmiv4icata... i natatyk ve4e si se znae..:P
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си