.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 79
  1. #1

    Къде в чужбина?

    Къде сте имали удоволствието да бъдете по света, зад граница По какъв случaй посетихте друга държава? Какви са ви впечатленията от нея? Избройте къде сте били
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  2. #2
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904

    Re: Къде в чужбина?

    Israel i Holland
    v Israel bqh minaloto lqto na lager za dve sedmici i malko, super strana, o6te pove4e imaiki vpredvid standarta na stranite v Aziq....prosto strahotno
    Holland- qko ama samo za ekskurziq, ne za jiveene
    moje6 da se napu6i6 bez da ima6 problem s vlastite, ima qki house clubove i strahoten no6ten jivot.
    ami ti?

    p.s. slu4Ai, a ne slu4Ei

    Give me your best shot motherfucker!

  3. #3
    Guest
    Значи бил съм в Германия и по пътя натам и обратно съм минавал през доста страни, но тва не се брои, щото нямам преки впечатления, освен от Сърбия, където ми направи голямо впечатление, че се развиват страшно бързо след бомбардировките преди години. За час и половина съм бил във Виена. Страшно красив град! Мислех си, че ще е типично старинен град и няма да ми хареса, но не беше така. Наистина стария стил там се е запазил, но въпреки това изглежда много модерен ... абе хубав град кво да ви разправям.

    За Германия. Кво да коментирам. Надявам се да продължа образованието си там .

    Бил съм и в Швейцария за не малко време. Бях в един малък град и като излизах на разходка с един пес там (не тоя от аватара :P) всички ме поздравяваха, въпреки че никой не ме беше виждал до преди това, което ме учуди доста естествено. Също много яка страна! Там съвсем спокойто може да си оставиш колата, апартамента отключени. Е това ще се промени, защото адски много сърби са се навъдили там, но тва е друг въпрос.

    И ... в Италия съм бил. Не ми хареса. Циганията е пълна, на моменти имам чувството, че са по-зле от нас. Много мръсотия, никакъв ред, абе нищо общо с европейските Швейцария и Германия да кажем.

  4. #4
    Guest
    Angliq, Wels --> jiveq tuka
    Germaniq, Chehiq --> letishtata ako sa broi
    Italia --> za 1 sedmica v Milano - shopping

    za drugade nes a seshtam....

  5. #5

    Re: Къде в чужбина?

    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan

    ami ti?

    p.s. slu4Ai, a ne slu4Ei
    10x 4e popita i za korekciikata Pone ne mi se nahvarli, a mi go napisa sas , 10x!
    Az hodih v 4ujbina za 1 put za tazi nova godina - v Gurciq, i po-to4no na Halkidiki, Solun i Katerini...Hotelite bqha super, mnogo sam dovolna, oba4e horata kato harakter ne mi dopadnaha Mnogo napregnato ejednevie, mnogo kre6tqt po ulicite, nervni sa...I me gledaha kato nqkakvo izvanzemno mi se stori, sqka6 zaneha 4e ne sam ot tam
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  6. #6
    Guest
    V USA za 4 meseca, Gurciq-2, za po-malko v Italiq, Kanada i Angliq, Kanaraskite ostr(Ispaniq) -- da ima6 vuzmoznosta da putuva6 e naj-gotinoto ne6to koeto moze da ti se slu4i, super spomeni

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    всяко лято ходя в Русия...ама това лято
    мисля да пропусна..имам си достатъчно
    работа да пътувам из цяла Бг
    иначе съм ходила и в Украина(Киев) мноу красив град
    в Гърция също(Солун и Катерини)и там сичку видях и
    беше готинко)
    и също съм ходила в Турция миналата година някъде
    април или май месец се къпах в морето и бях хванала
    някъф невероятен тен даже малко бях поизгоряла
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    jivqla sum v germaniq 4 godini v Berlin, i edna vuv Frankfurt
    vuv Franciq sum bila za 2 meseca-v Paris, bqh i Disneyland i stra6no mnogo mi haresa(ba6ta mi be6e tam po rabota, v Paris, i jivqhme v edin ogromen apartament to4no na rekata Sena, i be6e mnogo got 6toto postoqnno minavaha nqkvi korab4eta, i gi gledah ot balkona kakto i aifelovata kula )
    minalata godina bqh v Gurziq za nqkolko dni v Paraliq Katerini
    v avstriq i Scheizariq su6to sum bila za po malko
    v Macedoniq su6to za nqkolko dni na ekskurziika na Oxridskoto ezero, i za drugade v momenta ne se se6tam

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Само във Франция съм била. Беше нещо като екскурзия, но без групи, а по семейно и още едни приятели. 10 дена в Монт Пелие (незнам дали така се пише ) е 5 дена в Париж. Много ми допада ревиерата, много е красиво, а хората са много дружелюбни. Имахме и доста неприятни случки с разни араби и негри, но това не е от значение. Париж не ми направи голямо впечатление, само Айфеловата кула много ми хареса, защото ние я посетихме точно при залез слънце и беше невероятно, Сена със малките корабчета с тористи, розовите облачета и светлините бяха страхотни. А от всичко най се изкефих на Дисниленд
    Ааа и във Франция има многоооооо хубави мъже
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    bila sum 2 puti v Greece i mnogo mi haresa obache adski mi se iska da moga da otida i nqkude drugade

  11. #11
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Ми аз като сестрата (файърката) то нали на секаде за ръчичка .... Израел и Холандия йеах ма искам да отида на много други места :P и поне още един континет аз съм нагъл
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    в Турция,в Истамбул за 2 дена с семейството...Хубав град..големичък такъв Бях там в "Турския Дисниленд" - Татилия....голям увеселителен парк!НЕзабравими изживявания имам там

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    ЮАР 2 години
    италия(милано 1 ден флоренция 1 ден)
    барселона няколко дни
    италия и испания за нова година

  14. #14
    Хъм
    Значи в Германия - сега уча в Мюнхен, като бях малък бяхме с наште в Улм, което е град на река Дунав. Смея да твърдя, че тогава посетих доста градове в Германия. Хубавотот тук е че нещата са подредени навсякъде, има си забележителности в градовете, хората си ги тачат и така.
    Бил съм в Австрия - Виена и Залцбург (на няколко пъти). Определено градвове, които си заслужават да бъдат видяни. Адски красиви, исторически свързани с миналото на цяла Европа, големи туристически центрове същевременно.
    Щвейцария - Цюрих. просто един тъп банков център
    Чехия - Прага ме впечатли. Определено ми беше интересно там. Впечатление ми направиха и мошениците. Един искаше да ми пробута от старите БГ лева, за евро на улицата
    Хърватска - Загреб. От там нямам много спомени
    Гърция - Солун и остров Тасос. Прекрасно място за почивка В Гърция живота почва след 23 часа вечер!

  15. #15
    Guest
    mi az sam bila v chehia,
    ungaria
    avstria
    anglia
    irlandia
    ispania
    i i
    kongo
    v ostanovih che v bg si e nai hubavo

  16. #16

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    SOFIA + LONDON
    Мнения
    1
    mi az sam bila v 6tatite i v anglia no nai si mi haresva v bg moze bi za6toto tam sam si izrasnala i mnogo ot priatelite sa mi v bg:0
    loVe iS PaiN Not JuSt A LitllE GamE!!!!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Бях в Турция иии хареса ми това което видях Истанбул и още няколко морски курорта които бяха мно красиви обаче плажовете бляк отврат нямат пясък ами каманаци
    Иначе Истанбул ми хареса особено магазините бяха фраш с някви ефтини дрешки дето в Бг ги продат страшно скъпо Ходих на вечеря на Босвора !
    В Анталия бях там всичко ми хареса без тея камани !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  18. #18
    Vav Viena,Avstriq--u4a tuk
    Pari6 i Perpignan(Frantziq)--ekskurziq
    Bodrum,Istambul i Kusadasi(Turtziq)
    Rim(Italiq)--ekskurziq

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    ami az sam bila v Garciq,Makedoniq,Turciq i Sarbiq. navsqkade mnogo mi haresa. v Makedoniq bqh v grad Negotino. v Turciq v Bunar hisar(to e bliza do granicata),v odrin i drugi gradove. v Sarbiq bqh v Ni6,mnogo hubav grad,naistina. a v Garciq bqh v Keramoti,Kavala i ostrov Tasos. navsqkade mi haresa mnogo. iskam adski mnogo da otida vav Franciq i v Holandiq i se nadqvam,4e 6te imam vazmojnost!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  20. #20

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    В мисли за нея...САМО и ЕДИНСТВЕНО за нея...
    Мнения
    55
    В Гърция съм ходил(Солун,оттам в един град на 100 км от Атина,и оттам в Патра)Гърците са едни такива надменни,мислят се за нещо повече...На една бензиностанция отказаха да ни сипят бензин,само защото сме българи...Мотивът свършило им горивото...Оттогава ги ненавиждам гърците...В Италия съм ходил във Венеция и на ~100 км от Милано...Там ми хареса адски много...Много туристи...В Париж съм ходил...Върховно е там...Прослувитият булевард Шан Зализе(Дано правилно да го пиша) е направо страхотен...Ходил съм също и в Швейцария,Австрия,Германия ,Словения,Сърбия,Лихтенщай :P ,Хърватска...Май това са...Дано не съм изпуснал някоя...
    В Швейцария е страхотно...Шоколадите им са много вкусни(то с това са и известни швейцарците де...освен точни часовници имат и страхотен шоколад... :P )

  21. #21
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Na4i v Germaniq v Munhen i Berlin , V avstriq v Zauzburg i vuv Viena pri lelq mi malko , V kipar tam sam jivql pak i sestra mi jivee tam V garciq pri maika 6toto tam raboti V turciq Instambul i Izmir na ekskurziq v Sarbiq i Rumaniq 6toto ednoto mi selo e na granicata do Sarbiq sa 10 min pe6 a do Rumaniq sa 30 min s kola

    Ina4e sam minaval prez mn darjavi ama iskam da ida na nqkoi na gosti v Angliq ili po to4no nqkade na ostrova nezavisimo kade
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    bila sam vav Franciq i Belgiq.i v 2te darjavi mi haresvat.sega sam vav angliq i moga samo da vi kaja kolko e sbarkana taq darjava - sigurna sam 4e 6tqh mnogo da q haresvam ako bqh do6la tuk za sedmica no az jiveq tuk i sas vseki izminal den se ubejdavam 4e vav BG si e nai hubavo.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от SweeT^Puppy
    Само във Франция съм била. Беше нещо като екскурзия, но без групи, а по семейно и още едни приятели. 10 дена в Монт Пелие (незнам дали така се пише ) е 5 дена в Париж. Много ми допада ревиерата, много е красиво, а хората са много дружелюбни. Имахме и доста неприятни случки с разни араби и негри, но това не е от значение. Париж не ми направи голямо впечатление, само Айфеловата кула много ми хареса, защото ние я посетихме точно при залез слънце и беше невероятно, Сена със малките корабчета с тористи, розовите облачета и светлините бяха страхотни. А от всичко най се изкефих на Дисниленд
    Ааа и във Франция има многоооооо хубави мъже
    na mene puk nito edno mom4e ne mi haresa, mnogo malko simpatqgi vidqh, hi4 ne me kefqt francuzite

  24. #24
    Angliq, Franciq, Ungariq, Italia, Ispania, Germania, Avstriq, 4ehiq, nova zelandiq, usa, turciq, gurciq...mai sa tova

  25. #25
    Англия, Гърция и Канарските острови

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си