.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Hybrid View

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351

    edna ostarqla pesen ...

    Tyrsq Hilqdi Slynca na Orhan Murad. Ako nqkoi znae kade moga da q namerq, naistina 6te sum mu blagodarna

  2. #2

  3. #3
    http://ftlbg.com/gioboy/MP3/Pop-Folk...ilqdi%20slynca[1].mp3

    Никой не си прави труда да погледне в някоя търсачка....само теми пуска че по-лесно...
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Devilkin
    http://ftlbg.com/gioboy/MP3/Pop-Folk...ilqdi%20slynca[1].mp3

    Никой не си прави труда да погледне в някоя търсачка....само теми пуска че по-лесно...
    Nishto novo vinagi e bilo taka. Choveshkiq marzel ne e istina.

  5. #5
    kittie,avatara ti e super prosto!
    стига приказки!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351
    blagodarq vi pusnah temata imenno za6toto pesenta ne q bqh namerila v tarsa4kite , sajalqvam ako sum pritesnila s ne6to

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    moga da vi kaja 4e ... az moje da slu6am Metal ... da si padam po Gothic Kultura i t.n. no vse pak sam slu6al takiva pesni ... Strahotna e pesenta no dori da e stara ... nqma zna4enie.Hitovete sa ve4ni.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    e qvno momi4eto/mom4eto ne se epostaralo zashtoto e super lesno da namerish..v mp3-bg.com ili kadeto i da e..!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си