.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Bqsna ku4ka
    Guest

    Lubima/nai-tupa reklama

    Mene li4no me draznqt reklamite za po4istva6ti preparati.

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    sf
    Мнения
    134
    da opredeleno tezi za preparatite sa QKO TAPI!
    no tazi na ''sure chest''ili tam kakto se kazva6e onzi test za bremenost e SUPER GOTINKA!tq e edna ot malkoto koito mi palnqt du6i4kata!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    e vse pak za vsi4ko si trqbv da ima ima reklami, spored was ako ne obi4ate alkohol zna4i da nqma za tqh........ ima si za vsi4ko i qki i malko po-tupi reklamki , sq ne se se6tam moita liubima ili nai-tupa reklama

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    mi mene mnogo me kefi reklamata na MERSI..i na LEKI..a nai me drazni na Sprite s ovcete!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    ami...nai-typa to4no sega ne se se6tam Oba4e obojawam reklamata na test Sure Check...Nqkoi znae li kyde ima tazi ili (daje po-dobre) Obiginalnata pesni4ka..ako ne se lyja e nekyf amerikanski woenen mar6..

  6. #6
    Любимите ми реклами са на Snickers и на Sprite.
    А най ме дразнят тези на Bonux,Фея + и други перилни и почистващи препарати.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от little_black_dress
    Любимите ми реклами са на Snickers и на Sprite.
    А най ме дразнят тези на Bonux,Фея + и други перилни и почистващи препарати.
    и аз съм така

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    po princip bulgarskite reklami sa mn tupi , zapadnite sa mn po interesni ot bg me kefi na suh 6pek Perelik i onaq na birata det vikat " Pepi dai edna bira ma "

  9. #9

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    дават ме всики ден по MTV
    Мнения
    8

    Re: Lubima/nai-tupa reklama

    Цитирай Първоначално написано от Bqsna ku4ka
    Mene li4no me draznqt reklamite za po4istva6ti preparati.
    то мен ме дразнят всички реклами за това гледай HBO ( като се замислиш и това е реклама само че на канал ). неможе без реклама! как едно нещо ще се продава ако дори и незнаеш за него. аве хората си изкарват така хляба и това го правят за да привличат клиентелка. няма кво да направиш. забележи че даже и в този сайт има реклами. навсякъде е така би трябвало да си свикнал вече. . .
    Мечтите ми са колкото китайците една от тях може и да си ти! [ ама тoва важи само ако си момиче ]

  10. #10
    Хахахахаха и мене много ме кефи рекламата на онзи тест за бременност, където пеят "Жоро е невинен..." хахаха, леле супер е, от одавна не бях виждала таква яка реклама. :P
    А иначе ме дразнят на всички прахове за пране, на перелик, на кренвиршите тандем...абе доста са.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    211
    Mene ma kefqt reklamite na Sprite,i vsi4ki reklami na predavaniq po discovory(ne 4e mn q gledam taq tv,ama...).A puk nai tupi sa mi reklamite na Ariana i krenvishite Leki.
    I am alive
    I will never run away
    Places inside
    My heart screams inside with pride
    Once I cried
    Now I wipe away the tears
    Once I died
    Now I'm alive

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ами тея бебенца много ме кефят на реклама на панадол.Също така и мечетата на рекламата на "Кока Кола".Пък оная реклама за теста за бременост не съм я гледала Кефи ме и на Спрайт рекламата Дразни ме тая за онова мляко "Родопея".Много е тъпа

  13. #13
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Тука има една реклама дето един мъж се разхожда по едни боксерки тип дядовски .... и рекламира мобилен оператор...много тъпа реклама ... или една дето госпал хор пее "SMS" абе мани ... има много готини реклама ... един човек прави прогноза за времето както си трябва всичко ... само дето върху него се излива пороен дъжд .. много яко е направено :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  14. #14
    Guest
    Елеее нечовешко

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Любимата ми реклама е на кока-кола,в която се казваше:"За тези,които се обичат,за тези,които се целуват,за малките,за голямите...и т.н." и много са сладки рекламите на Милка

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  16. #16
    Ноу ма кефи тая новата реклама дет е с съквартирантите на Биг Брадър за водка Градус и на оня чипс Doritos, а ма нервят рекламите на кремовете за лице


  17. #17

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    46
    tia za perilnite preparati mislq che gi mislqt maloumni hora!!!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    lubimite mi reklami sa na coca cola i snikers a nai-mrazq teq za pochistwashtite preparati<mn sa typi!
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  19. #19
    tazi koqto napisa temata
    Guest
    hora napulno sam saglasna s vas!taq na sure chek e velika reklama!na milka sa6to sa mnoo qki!A panadol4etata sa super sladki!mene me radva sa6to i na toyota corola(onq s 4udovi6tata).prodaljavaite da pi6ete!neka vseki koito vidi temata da napi6e ne6ti4ko))))

  20. #20
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Lubima reklama na Sprait mai be6e s velikoto izraz4e KADE ZBARKAHME abe si4ki na sprait sa qki


    Nai tapa nz tiq za sqkvi preparati sa smotani
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  21. #21
    Guest
    на sprite тая за клюкарите и на кока кола за тоя дето зарязва вси4ко и отваря бар на плажа и т.н. са мн сладки

  22. #22
    на кока кола лайт и на спрайт почти всичките са мноу добри...иначе на "има ли една черта" и '"напраоо се шоколизира" си оставът дъ бест ...тъпи има достарособено български-тип "вече ми е лекорчувствам се добрее" и "парфюм Евтерпа уау"
    You've been runnin' around for so long
    You've been hurtin' yourself too much
    You keep messin' around with darkness
    You're the one whose losin'...

  23. #23
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Mене ме кефят на "Jacobs" рекламите....и новите на Орбит
    а за най-тъпи и аз мисля че са на почистващите препарати
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си