.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
  1. #26
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от Resident_Evil_f
    Vuv absolutno vsi4ki 4alga pesni det sum slu6ala(ot uj po "ka4estvenata") 4alga se pee za edno i su6o- nqkva obi4ala nqkuv,ama toi ne q obi4al i nqkoi den 6tql da sujelqva.Ili puk 4e i dvamata se obi4ali,ama ne mojeli da budat zaedno... I kude po dqvolite mu e smisula i stoinosta na tva?!
    В така наречената поп музика се пее за същото. Или може би греша? Текстовете на стоиностния поп-фолк са кадърни, защото не са писани за 1 ден а са обмисляни, премисляни, обменяли са се мнения, за да се стигне до текста. Текст написан от даказали се автори е гаранция за качество и класа! Ако обърнеш внимание в повечето поп парчета текстовете са авторски, затова там текстовете в повечето случаи остават непонятни за слушателите. Повтарям, че поп-фолк парчета слушам предимно в пияно състояние, но това не значи, че ще си затварям очите, когато се прави нещо качествено! Не всичко във поп-фолка е качествено, дори напротив, качественото е малко, но все пак го има! Затова не бива да слагаме всичкия поп-фолк под един знаменател и да го отричаме!
    П.С.> Абе мразите поп-фолка ама в темата за Евровизия всички казвахте, че най-добрата песен била на Слави и Софи Маринова, нали така? А тя доколкото си спомням си е май, май точно поп-фолк.
    Левски шампион але але!

  2. #27
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    amy lee rqdko rqdko ama 4esto stana

  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Оф стига с тези теми за и против поп-фолка вече има 1000 такива теми и никога не се достига до консенсус Всеки ще си слуша каквото иска това е индивидуално
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  4. #29
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    211
    Air_J, Ti sam go kaza.Dori kogato si trezven.Tva kakvo govori,4e 4alga moje da slu6a samo nqkoi koito e piqn?!Mi dam taka e.
    A,koga me 4u da kazvam 4e Pop- musicata mi haresva.Mi tq e su6ata kat 4algata,ama ne e na bulgarski!
    I am alive
    I will never run away
    Places inside
    My heart screams inside with pride
    Once I cried
    Now I wipe away the tears
    Once I died
    Now I'm alive

  5. #30

  6. #31
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=3776

    [b]вече има такава тема!!!
    Моля преглеждайте внимателно преди да пуснете тема!!!
    Moderated by aBeP4eTo
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си