.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    ZA I PROTIV POP-FOLKA

    Zdraveite vsi4ki! Iskam da zadam edin vapros. Za ili protiv pop-folka ste? V dne6no vreme tazi tema e dosta diskutirana i smqtam 4e mnogo ot vas imat mnenie po vaprosa...e, eto tuk e mqstoto da se pozamislim i da si otgovorim na vaprosa!
    Може да сменяш целите си хиляди пъти, но никога не се отказвай от тях!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi ne haresvam pop folk, no ne moga da kaja 4e sum i protiv, vse pak vseki si ima nqkuv vkus, koito kvoto si haresva tva da si slu6a , ne trqbva da se delim po vkus na muzika

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    Az po princip ne haresvam pop folk... slusham tupac i dr vid muzika no ne i 4alga,no v1preki tova ne s1m protiv 4algata na koito mu haresva da q slusha
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  4. #4
    Az sam protiv.

  5. #5
    opredeleno sam protiv!!!

  6. #6
    аз съм "За" защото ми напомня за България пък и винаги съм го слушала има много изгъзици но като цяло не съм против

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от toTaLy_Me_F
    аз съм "За" защото ми напомня за България пък и винаги съм го слушала има много изгъзици но като цяло не съм против
    I az moga da kaja sashtoto. Prostiv sam sichki oniq `remiksi` na gracki i srabski pesni, i silikona koito iskarva parite na povecheto pop folk `zvezdi` no kato cqlo slusham ot vreme na vreme osobenno ako sum na masa

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325

    аа колко я мразя тая музика...няам думи
    просто ми се драйфа като я чуя някъде
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll

    аа колко я мразя тая музика...няам думи
    просто ми се драйфа като я чуя някъде
    Tuk sme na edno mnenie Tazi muzika e tolkova komersialna, 4e i da mi be6e priqtna 6te6e da mi omrazne na 2-q den Ne moga da q traq, pobarkvam se, 4estno Deistva mi lo6o :P No i tova e "muzika" (uj) i zatova vseki si ima pravo na mnenie, az ne q haresvam
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  10. #10
    ronkata^vd
    Guest

    pop-folka e super

    az sum "za" zashtoto pop-folka e nai-gotinata muzika s hilqdi po4itateli.ima i tupi pesni,no pove4eto sa mnogo gotini par4eta s mnogo gotini tekstove.haresvam i dmx no slusham predimno pop-folk mnogo gotina muzika e tova! :P

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от toTaLy_Me_F
    аз съм "За" защото ми напомня за България
    Aз пък като чуя, че това било музика на България, ми иде да потъна в земята Лош избор на музика, драги ми сънародници

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    4alga rulqzzz. ... azis - gei ... ala balaa ... nujnaaaaa PROTIV 4algata ... dori i radio RITMO ne trqbva da ima .... samo radio "HORIZONT" slu6aite si novvinite i ne me zanimavaite.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  13. #13
    Тази тема се повтаря, както и мнението ми по нея.
    http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=3776

  14. #14
    emi ima takava tema"4alga",am az li4no slu6am 4alga i ne se sarmuvam ot tova.verno 4e poniakoga ne ia haresvam tazi muzika.Oba4e "kupon bez 4alga ne e kupon"

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    protiv s dvata kraka bahti tupite kurvi , samo si pokazvat bezformenite silikonovi obrazovaniq koito nari4at CICI i gra4at kat gargi , samo pleibek znaqt ... mamma im

  16. #16

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    дават ме всики ден по MTV
    Мнения
    8
    аве става няква музика от това ама на тея песни припева се води за куплет и то почва да ти омръзва да слушаш едно и също. аве аз няма много право на мнение щото аз слушам само черно музика не си отделям ушите по цял ден това слушам. все пак поп-фолка има много почитатели из целия балкан. известна музика ама аз не съм и почитател. има и по хубава музика от Анелия или Гергана[ дето си слагат балони за цици ] и си правят пластични операции през ден! ама иначе се кефя на тази песен - пеят нещо като гъци гъци - много е весела и проста :P
    Мечтите ми са колкото китайците една от тях може и да си ти! [ ама тoва важи само ако си момиче ]

  17. #17
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    Цитирай Първоначално написано от toTaLy_Me_F
    аз съм "За" защото ми напомня за България пък и винаги съм го слушала има много изгъзици но като цяло не съм против
    I az moga da kaja sashtoto. Prostiv sam sichki oniq `remiksi` na gracki i srabski pesni, i silikona koito iskarva parite na povecheto pop folk `zvezdi` no kato cqlo slusham ot vreme na vreme osobenno ako sum na masa
    То кфо остана след тва което изброи ако мога да попитам .... колкото по темата "Не е важно каква музика слушаш а коя музика уважаваш!!"
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  18. #18
    Guest
    Чалгата няма никога да ми хареса не само защото песните на всички са им еднакви и тъпи , а също така и за това че нямат нито един оригинал и една от критериите да станеш поп фолк звезда е да си 90% гола в клипа и да си дал околко 5000 лева да те изшпакловат и поизкърпат.Другото което е тая боза (музика) се слуша от поне 30-40% от българите а за чужбина никой и не знае за такав боза (музика), това ще рече че не става за нищо , един вид музика да се докаже че става за нещо поне в собствената си държава трябва да се слуша изцяло.Искам да добавя и това че хората който слушат САМО чалга не разбират от музика , освен това целата сбурия звезди имат един DJ DJERY ахахахахах като се сетя за тоя и ми става смешно , даже и DJ му викат .......абе карай.А това НЕЩО азис където ви е зведа сред чалгата направо показва че сте много тъпи и не на място хора , поне щях да ви разбирам малко повече като хора ако звездата на стила ви беше азис

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Чалгата няма никога да ми хареса не само защото песните на всички са им еднакви и тъпи , а също така и за това че нямат нито един оригинал и една от критериите да станеш поп фолк звезда е да си 90% гола в клипа и да си дал околко 5000 лева да те изшпакловат и поизкърпат.Другото което е тая боза (музика) се слуша от поне 30-40% от българите а за чужбина никой и не знае за такав боза (музика), това ще рече че не става за нищо , един вид музика да се докаже че става за нещо поне в собствената си държава трябва да се слуша изцяло.Искам да добавя и това че хората който слушат САМО чалга не разбират от музика , освен това целата сбурия звезди имат един DJ DJERY ахахахахах като се сетя за тоя и ми става смешно , даже и DJ му викат .......абе карай.А това НЕЩО азис където ви е зведа сред чалгата направо показва че сте много тъпи и не на място хора , поне щях да ви разбирам малко повече като хора ако звездата на стила ви беше азис
    "поне щях да ви разбирам малко повече като хора ако звездата на стила ви беше азис"-yva izre4enie mnogo mnogo ne go razbrah,ako moje niakoi da mi go obiasni.I kvo sa izliza taka tapi ste 6tom slu6ate 4alga,a vie 6otot ste umni 6tom slu6ate tehno i drugi

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    211
    Tupa 4algaaaa.Tova e musica bez nikakva stoinost.To pone melodiq da imashe...mi to i tva nqma.I nai se draznq nqkoi kat mi kaje,4e slu6al samo stoinosnata 4ast ot folk-a.Mi hora,to takava nqma!!!Kakvo stoinostno namirate vuv textovete na tezi pesni.
    I am alive
    I will never run away
    Places inside
    My heart screams inside with pride
    Once I cried
    Now I wipe away the tears
    Once I died
    Now I'm alive

  21. #21
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от Resident_Evil_f
    Tupa 4algaaaa.Tova e musica bez nikakva stoinost.To pone melodiq da imashe...mi to i tva nqma.I nai se draznq nqkoi kat mi kaje,4e slu6al samo stoinosnata 4ast ot folk-a.Mi hora,to takava nqma!!!Kakvo stoinostno namirate vuv textovete na tezi pesni.
    Ти за текстове недей много да лаеш, защото да те светна, че не един и два от текстовете са написани от хора като Надежда Захариева (съпругата на Дамян Дамянов и доказана поетеса). Вярно е, че тя е авторката и на "Доко, доко", но това е заради кинтите и жената сама си го казва. В момента ако не се лъжа песен с нейн текст е "Присъда" на Глория, която песен е всичко друго, но не и безсмислена. За безсмислени текстове можеше да се говори 95-96-97 и т.н. до към 2002 г. след това в албумите на по-големите певици (като Глория и Ивана) си има песни без смисъл, които са предимно за маса и песни със смисъл, предназначени за по-тесен кръг слушатели. Признавам, че подобна музика в трезво състояние слушам рядко, но това не значи, че трябва да си затварям очите ако има нещо качествено. Признавам мелодиите са крадени това е неуспорим факт, но текстовете вече са далеч не толкова безсмислени като преди.
    П.С.> Говоря това за текстовете в песните на Ивана и Глория за тях съм сигурен, че имат и смислени текстове. За другите изпълнители не знам как е, защото тях дори в нетрезво състояние не ги слушам, с изключение на Преслава.
    П.С.2> От фолка Ивана е най-великата и е единствената певица, която слушам с удоволствие, дори когато съм трезвен!
    Левски шампион але але!

  22. #22
    Guest

  23. #23
    Guest
    Vqrno e 4e ima dosta glupavi 4alga pesni no ne mojete
    da kajete 4e i vsi4ki zapadni pesni sa strahotni. Nqkoi sa
    napravo otvrat. Vav vseki stil si ima kakto hubavi taka i
    lo6i pesni i ne moje da se slaga ob6t znamenatel. Doskoro
    i az ne slu6ah pop-folk no ve4e sam na mnenie 4e dori i
    kavari nqkoi pesni sa naistina stoinostni. Vzemete naprimer
    Ivana i Ne6to NeTipi4no. Moje i da e kavar no spored men
    tq q pee dori po dobre ot Neda Ukraden. Ne moje da se kaje
    4e edin stil kato cqlo e lo6. Vseki s vkusa si

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll

    аа колко я мразя тая музика...няам думи
    просто ми се драйфа като я чуя някъде
    Tuk sme na edno mnenie Tazi muzika e tolkova komersialna, 4e i da mi be6e priqtna 6te6e da mi omrazne na 2-q den Ne moga da q traq, pobarkvam se, 4estno Deistva mi lo6o :P No i tova e "muzika" (uj) i zatova vseki si ima pravo na mnenie, az ne q haresvam
    suglasna sum s vas dvete. kakto i s LiNkiN4eTo(haha edin ot redkire slu4ai deto sum suglasna s neq )

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    211
    Vuv absolutno vsi4ki 4alga pesni det sum slu6ala(ot uj po "ka4estvenata") 4alga se pee za edno i su6o- nqkva obi4ala nqkuv,ama toi ne q obi4al i nqkoi den 6tql da sujelqva.Ili puk 4e i dvamata se obi4ali,ama ne mojeli da budat zaedno... I kude po dqvolite mu e smisula i stoinosta na tva?!
    I am alive
    I will never run away
    Places inside
    My heart screams inside with pride
    Once I cried
    Now I wipe away the tears
    Once I died
    Now I'm alive

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си