.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: lp

  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    неизвестно
    Мнения
    46

    lp

    zdrasti!!!!!!!!!!!ako si ot grad pazardjik i adski nogo se kefi6 na linkin park se svurji s nas,6toto 6te im pravim fen klub v na6ia grad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!ako si navit mi pi6ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    обичам те и пак ще те обичам
    за тебе мисля до зори
    макар пред всички да отричам
    и пред себе си дори

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    mi ne sam ot Pazardjik no sam golem fen na LP. Pozdravi
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  3. #3
    black angel
    Guest
    и аз съм фен на LP и ви пожелавам успех но все пак не трябва да "пищат" ами трябва да пишат айде успех!

  4. #4
    Guest
    Abe ei shi*an,tup pederasti4en gei,v tva 4e ti si gei,edvali nqkoi se sumnqva,ama kato zavijdash na 4estur i kompaniq pone si mul4i!!!Mrazq kogato nqkoi obijda lubimite mi grupi,a tova sa bandi,koito zaslujavat pove4e uvajenie ot kogoto i da e!I tva 4e na nqkoi mazen tup 4algar,ne mu dopadat qki ne6a ot sorta na LP,da se razkara,i da hodi da si slu6a Azis4o,i tem podobni pedali!Mi to nali i ti si takuv...kakvo dr mojesh da slu6a6?!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ЛИНКИН ПАРК НОСЯТ ПРАШКИ!
    НА ЧЕСТЪР МУ Е ШИРОК АНУСА. ЗА ТВА ТОЛКОВА ЛЕСНО ГО ЕБАХ В КЕНЕфА! НИЕ ГЕЙОВЕТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОДКРЕПЯМЕ!
    trai fe samo moje6 da si me4tae6 da go ebe6 kvo slu4aino da nqma6 sexualni fantazii svurzani s LP

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    blaaa

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ЛИНКИН ПАРК НОСЯТ ПРАШКИ!
    НА ЧЕСТЪР МУ Е ШИРОК АНУСА. ЗА ТВА ТОЛКОВА ЛЕСНО ГО ЕБАХ В КЕНЕфА! НИЕ ГЕЙОВЕТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОДКРЕПЯМЕ!
    trai fe samo moje6 da si me4tae6 da go ebe6 kvo slu4aino da nqma6 sexualni fantazii svurzani s LP
    Ами не. Той сам ми се натиска. После ми духа. Каза че иска да го опнат 20-на негри. Вика, че само Джей Зи не му стигал, била му много малка пишката.
    ...i edin marmot zaviva 6okolada v staniol tva za da go povqrvam trqa da go vidq s o4ite si. pone dai snimka da se uverq 4e kazva6 istinata ina4e ne vqrvam

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    Ами не. Той сам ми се натиска. После ми духа. Каза че иска да го опнат 20-на негри. Вика, че само Джей Зи не му стигал, била му много малка пишката.
    hora bez rabota s mn svobodno vreme kakvo drugo moje da pravqt osven da pluqt preuspqva6tite

    tap p*dal _|_
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  9. #9
    Guest
    Абе доколкото разбрах те ЛП ше се разпадат, защото Джей Зи и Честър ше си правят съвместен гей клуб.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    xaxaxa maloumnik da umre6 ot amputaciq na 4urkata

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    Ами не. Той сам ми се натиска. После ми духа. Каза че иска да го опнат 20-на негри. Вика, че само Джей Зи не му стигал, била му много малка пишката.
    hora bez rabota s mn svobodno vreme kakvo drugo moje da pravqt osven da pluqt preuspqva6tite

    tap pedal _|_
    to4no(ps:malko ti "pipnah" mnenieto, 4e toq moje i da ne razbere kva e dumata ).sigurno umira ot zavist
    a za gosta:mi i da otvarqt, kvo da ne im zavijda6. ti i tva ne moje6 da napravi6 6toto za tva se iskat pari umniko a predpolagam 6te si im purviq klient i vsqka ve4er 6te si tam
    xaxaxaxaxaxa

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  12. #12
    Guest
    хахахахах много яко форумче. Седя и се заяждам с някви олигофрени. Хахах баси якото. Гадно ли ви е?
    Малий колко завиждам на ЛП! Искам да съм педал като тях! Ето!
    Разкрихте ме! Да завиждам им! Завиждам им че са по-големи педали от мене! Искам и аз да съм като тях!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    хахахахах много яко форумче. Седя и се заяждам с някви олигофрени. Хахах баси якото. Гадно ли ви е?
    Малий колко завиждам на ЛП! Искам да съм педал като тях! Ето!
    Разкрихте ме! Да завиждам им! Завиждам им че са по-големи педали от мене! Искам и аз да съм като тях!
    offf...zavijdam ti za ograni4enoto i maloumno mislene. molq te vojde, kaji mi kak da sum kato teb, mnogo iskam da se nau4a
    ps: sorka 4e "malko" go oburnah na 4at

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14
    Guest
    Ами ти си с по-малоумно мислене от мен, знаеш ли защо?

    1.ТИ СИ фЕН НА ЛИНКИН ПАРК!
    2 ПИШЕШ СЕРИОЗНО ВЪВ http://www.teenproblem.net
    3. ВЪРЗВАШ СЕ НА ЗАЯДКИТЕ НА ПО-ВИСШ ЧОВЕК ОТ ТЕБЕ, НА КОГОТО ЦЕЛИЯ ТОЗИ РАЗГОВОР МУ Е НА *****, А ТИ ГО ВЪЗПРИЕМАШ СЕРИОЗНО!
    4. ПРОСТО СИ ЗЛЕ!

  15. #15
    1.ne slu6am samo LP taka 4e ne se obajdai
    2. da be samo nqkoi mneniq sa mi seriozni. q pitai BSG i fire_of_satan
    3.ne ti se vruzvam, prosto te ebaFam otvsqkude
    4. pomisli sega koi e zle

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  16. #16
    xaxaxaxa samo deto ne me e qd. ve4e takiva kato tebe ne mi pravqt vpe4atlenie
    ai spiram da pi6a 6toto 6te me biqt

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  17. #17
    ...или просто й е писнало от тоя офтопик. хайде да пишете по темата моля

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    malee kvo stanalo tuka dokato sum spala

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    211
    Da go d***** na Michel Jakson.Makar 4e,tova edvali te obijda.Ta nali toi ti e idol!

    Mоля пишете по темата!!!
    2ра точка от правилника!!!
    Moderated by aBeP4eTo
    I am alive
    I will never run away
    Places inside
    My heart screams inside with pride
    Once I cried
    Now I wipe away the tears
    Once I died
    Now I'm alive

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си