.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    eurovision za kaffe?

    zdr,az sum lud fen na grupa kaffe i se razcepih kato spe4eliha na eurovision.oba4e tva naistina ne be6e 4estno.
    kajete si mnenieto,zaslujava l iorlin i drugite ot grupata da idat na konkursa,ili ne?ama 4ESTNO!!!!!
    obi4a6 li,6te bude6 izostaven-igra takava ima v liubovta;edin za vliuben se priznava i pobeden ostava sled tova....

  2. #2
    [b]az li4no bqh za GraFa

  3. #3
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Аз исках да отидат или те или Графа..и макар да казват,че беше нагласено,не може да ме убедите,че песента им не струва и не заслужават да представят България.Ако бяха отишли Слави и Софи Маринова само щяха да се изложат там - 1.Да ми представят България с чалгийка и 2. Да представя човек,който сам си е признавал,че не може да пее(Слави) .. Според мен това щеше да си е пълната излагация!А Каффе многократно са се изявявали като добра група,така че мисля,че точно те имат големи шансове за доброто представяне на страната ни! :P

  4. #4
    pfuuu ve
    Guest
    Такам...хубава група-хубава,хубаво пеят-ем може да са поспори.Ма как като са толкова "хубава група" идват да ни пеят на нас от провинцията!?За Шумен става дума.Миналата седмица бяха при нас и изпяха 3-4 песни за около 15 минути,а хонорарът им бил 1500лева за цялото ШОУ дет ни напрайха И то пяха в една дискотечка...с около 1000 човека... ми ако толкова са заслужавали да спечелят що не идаха някаде другаде да си пеят песничките на някое ПО-ЕЛИТНО местенце а са бутат в дупките?!Щот толкоз могат да пеят...
    Хич не ми е раута да са бъркам, ма да си изкажа възмущението от сичките позьорчета-"певци" не казвам,че Славито не е такъв...ма поне дан са бяха излагали така...
    ае PEACE и да живей хубавата музика,не подобията й!

  5. #5
    Az bqh za Grafa, no i Kaffe me ustroivat malko Mnogo gadno stana, toq Slavi im po4erni karierata Vse toi trqbva da e nomer 1, basi i samo4ustvieto I sega na "Gospodari na Efira" kazaha 4e taq pesen na Kaffe e kradena, ima pesen sas sa6tata melodiq ot predi 4 godini i utre 6te govorqt za tova v predavaneto...Pak se izlojihme, za6to vse 4ovurkat, qsno e 4e e ne4estno, no pone da ostavqt BG da se predstavi dostoino na evrovision Dano pone stignat do tam, 4e golqm gaf stana
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  6. #6
    aide pak se po4vat temite za evroviziqta tfa koga minaaa...ebasi!
    bqh za ustata PUK!!!

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  7. #7
    SLAVI1
    Guest

    pedalite ot kaffe

    ABE KAK MOZE NA EUROVIZIATA DA NI PREDSTAVQT TIJA SKAPANI PEDAL4ETA OT KAFFE S OSHTE PO-SKAPANATA IM PEDALSKA PESNI4KA, NA KOJATO MELODIATA E KRADENA OT DESI SLAVA "ZABRAVI ZA MEN". ABE HORA, KOITO SLUSHATE TIJA PEDAL4ETA OT KAFFE, ZAMISLETE SE BE, WIE LUNATICI LI STE, KVI STE? SAMO I EDINSTVENO SLAVI I NEGOVIQT STRAHOTEN PROFESIONALEN EKIP MOGAT DA NI PREDSTAWQT PODOBAWASHTO NA TAKUW KONURS, ABE JA SE ZASLUSHAJTE W TEKSTA NA "EDINSTVENI" I POSLE V TEKSTA NA PEDALSKATA "LOREIN" I KAZETE KOE E 4ALGA. AKO VI PITAM SUS SIGURNOST 90% OT VAS NE ZNAQT DORI KAKVO E ZNA4ENIETO NA DUMATA "4ALGA" AMA KAKTO I DA E. PROSTO SA VI PROMITI TEENAGER-SKITE MOZU4ETA Z ANTI-4ALGA NASTROENIA. AMA SEGA E MODERNO DA SI PROTIV 4ALGATA.....PO-DOBRE E DA SI PEDAL, OBRATEN, KATO TIJA OT KAFFE. NIKOGO NE ISKAM DA OBIJDAM, NO BULGARIA SE NAPULNI S PEDALSKI GRUPI KOITO NQMA KOJ DA SLUSHA, NO IZKUSTVENO GI PRAVQT NA ZWEZDI, KATO KAFFE....; HAJDE PROMITI TEENAGER-4ETA, DAJTE VOLIA NA BEDNITE SI SLOVESNI RE4NICI MI KAZETE NE6TO NA VUPREKI, MNOGO SHTE MI E INTERESNO!!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875

    Re: pedalite ot kaffe

    Цитирай Първоначално написано от SLAVI1
    ABE KAK MOZE NA EUROVIZIATA DA NI PREDSTAVQT TIJA SKAPANI PEDAL4ETA OT KAFFE S OSHTE PO-SKAPANATA IM PEDALSKA PESNI4KA, NA KOJATO MELODIATA E KRADENA OT DESI SLAVA "ZABRAVI ZA MEN". ABE HORA, KOITO SLUSHATE TIJA PEDAL4ETA OT KAFFE, ZAMISLETE SE BE, WIE LUNATICI LI STE, KVI STE? SAMO I EDINSTVENO SLAVI I NEGOVIQT STRAHOTEN PROFESIONALEN EKIP MOGAT DA NI PREDSTAWQT PODOBAWASHTO NA TAKUW KONURS, ABE JA SE ZASLUSHAJTE W TEKSTA NA "EDINSTVENI" I POSLE V TEKSTA NA PEDALSKATA "LOREIN" I KAZETE KOE E 4ALGA. AKO VI PITAM SUS SIGURNOST 90% OT VAS NE ZNAQT DORI KAKVO E ZNA4ENIETO NA DUMATA "4ALGA" AMA KAKTO I DA E. PROSTO SA VI PROMITI TEENAGER-SKITE MOZU4ETA Z ANTI-4ALGA NASTROENIA. AMA SEGA E MODERNO DA SI PROTIV 4ALGATA.....PO-DOBRE E DA SI PEDAL, OBRATEN, KATO TIJA OT KAFFE. NIKOGO NE ISKAM DA OBIJDAM, NO BULGARIA SE NAPULNI S PEDALSKI GRUPI KOITO NQMA KOJ DA SLUSHA, NO IZKUSTVENO GI PRAVQT NA ZWEZDI, KATO KAFFE....; HAJDE PROMITI TEENAGER-4ETA, DAJTE VOLIA NA BEDNITE SI SLOVESNI RE4NICI MI KAZETE NE6TO NA VUPREKI, MNOGO SHTE MI E INTERESNO!!
    Яко изказване.Не беше честно спрямо всички останали участници.Аз бяг за Графа или Слави и Софи но за жалост спечели най-голямата боза която някога съм чувала!!!Че мелодията е крадена от на Десислава "Забрави за мен" крадена е.То от "Каффе" може ли да очакваме нещо хубаво?

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    НЕ !!!
    На Евровизия трябваше да иди Устата,щото песента му е супер хит и са харесфа и е на български.Пък и на Кафе песента наистина е крадена така че...

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  10. #10
    abe kaffe sa si qki4ki ama postupiha mnoo tupo i ne4estno sprqmo drugite u4astnici v eurovision.


    живея,за да дразня другите

  11. #11
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    бля бля бля... тея "Каффе" отдавна си ме дразнят и затва се изкефих много мощно когато Слави ги направи за смях на цяла България! Не заслужават никъде да ходят!
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си