.
Затворена тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Da vi se pohvalq

  1. #1

    Da vi se pohvalq

    Kupih si kremche zdrave vijte sega verno che e samo 1.00lv ama naistina e mn hubavo izpolzvam go vtora sedmica i liceto mi se izchisti ot pupkite koito az imam vqrvaite mi.Probvaite go kremcheto nqma da sujelqvate!
    Правете любов,не война..
    и не предавайте приятелите си!
    [/img]http://www.zulumoon.com/butterfly-jewelry.asp[/img]

  2. #2
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Козметика и диети
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  3. #3
    вече и аз не знам кой съм
    Guest
    с крем здраве ще ти се изчистят пъпките хм интересно ...звучи глупаво да ти кажа принципно кремовете омазняват кожата а причината за акнето е точно мазната кожа и мастните жлези така че ми звучи много странно и ако е помогнало наистина може би само на теб съмнявам се че ще подейства добре и при някой друг

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Я провери да не му е свършил срока на годност на тоя крем ве

    People Like You Just Fuel My Fire

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Я провери да не му е свършил срока на годност на тоя крем ве
    XaXa гадно чувство за хумор имаш или просто се опитваш да бъдеш интересен
    Why are we here ?

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от XaoC
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Я провери да не му е свършил срока на годност на тоя крем ве
    XaXa гадно чувство за хумор имаш или просто се опитваш да бъдеш интересен
    А неможе ли и двете

    People Like You Just Fuel My Fire

  7. #7
    xaxaxa krem4e "Zdrave" dobre zvu4i,no i az se sumnqvam 4e tva 6te ti pomogne za pupkite po liceto...V smisul ako be6e tolkova lesno nqma6e navsqkude po ulicite da imam pup4asali teen-4eta xaxaxa

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    emi mnogo qsno 4e parvo trqbva da si po4isti6 kojata i posle da sloji6 krem4e zdrave ako naistina ima nqkakav efekt samo taka 6te se postigne

  9. #9
    tva krem4e po princip si ima drugo predznazna4enie.no puk 6tom ti e pomognalo...ako ne si si go vnuhila de

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  10. #10
    шшшшшшшшш ей я не се пдоигравайте! Нищо че съм момче мога да кажа че и аз имам впечатления от този крем и мога да ви кажа че наистина върши страшна работа.Наистина е доста мазен и отвратителен , но е много ефикасен.Помогнал ми е при доста изгаряния , мазоли и т.н.
    е и на мен ми се струва малко фантастично да ти е помогнал за пъпките ама както и да е...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    naistina pomaga

  12. #12
    nasty_f
    Guest
    Ev1|G1rL_,qvno,za6toto horata podcenqvat malkite ne6ta i za tova ne si kopuvat krem Zdrave,a nqkvi skapi,markovi kremove i pri tova ne im pomagat(na pove4eto).Az su6to sum polzvala krem zdrave i mi predpazva kojata da ne se beli(na liceto)prez lqtoto i da ne po4ervenqva.Imah su6to po liceto malki obriv4eta i kato se namazah mi mina za nqma i sedmica.Za tova az vqrvam 4e moje da ti e podeistvalo tova krem4e,za6toto i na men mi deistva

  13. #13
    Фен Аватара на Poulet
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    205
    Помага-все пак е за кожни раздразнения,а пъпките са точно това!И на мен ми е помагал!
    Две хубави очи,
    Душата на дете.
    В две хубави очи
    Музика лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    temata e starra no i az 6te pohvalq tozi krem ne go podceniavaite - val6eben e za papkite,ni6to drugo ne mi e pomognalo tolkova barzo i tolkvao dobre za papkite nito vichy,nito ni6to ! tva e krema i to4no 6toto pove4eto go podceniavat za tva si imat papki!

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    temata e starra no i az 6te pohvalq tozi krem ne go podceniavaite - val6eben e za papkite,ni6to drugo ne mi e pomognalo tolkova barzo i tolkvao dobre za papkite nito vichy,nito ni6to ! tva e krema i to4no 6toto pove4eto go podceniavat za tva si imat papki!
    a ti nali polzva56e dior i t.n kude padna tolkoz nisko?

  16. #16
    Темата вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
    Благодаря!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си