.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39

Тема: Simple Plan

  1. #1

    Simple Plan

    Какво е Simple Plan? За тези които незнаят , това е една наскоро нашумяла new punk група , която доста добре се изкачва из разните класация .Тъй като съм техен фен , и знам колко много да дали от себе си , за да постигнат това което са , наистина оценявам труда им. Самите песни с музиката и текстовете им могат да грабнат душата ви , защото ще чуете че в тях има неща , които съвсем не са различни от ежедневието ни И много точно описват живота на един човек като нас .Всяка песен грабва някого с нещо различно , защото именно групата и минала през това и знае как стоят нещата с живота на един teenager.
    P.S. : Предполагам много от вас не са чували за групата , но ако имате време , дръпнете си нещо и чуйте . И все пак споделете мнението си за тях и дали ви харесват

    ...With every day , that goes by
    it sure gets lonely in this
    ... this world of mine ...

  2. #2
    Aми, на мен лично ми харесват, Vacation ми е една от любимите също и пънка като стил, някак си весела музика е, Donots - We Got The Noise , по принцип всичко слушам минал съм през всичките стилове и всеки си има предимвства, според настроението ми, Blink182 - Down , плейлиста ми е огромен точно пореди това, че за всяко настроение си имам стил даже мисля да го постна тук скоро, поздравявам те за това че се вслъшваш в текстовете на песните изобщо в музиката човек може да открие много неща които другаде не може, ако не ти е проблем прати ми твоя плейлист да видя дали има нещичко което да ми хареса
    Why are we here ?

  3. #3

  4. #4
    Sk8eR^BoY Ето ти една от мойте най-най-любими песни The Calling - Our Lives
    Why are we here ?

  5. #5
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    О да определено съм ги чувала И аз супер много им се кефя..няма тяхна песен,която съм чула и да не ми е харесала ! They Rocks!Ама Аврил на 1 място нали знаеш

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от aBnOrMaL_BaBy
    Ама Аврил на 1 място нали знаеш
    хаха ... вкара му наредбата ... мисля ся да кача някоя тяхна песен та да ги чуя и аз
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    211
    Mi az sum 4uvala samo edna tqhna pesen,ama mn me be6e izkefila.Mai trqbva i az da si isteglq nqkoi tqhen album.
    I am alive
    I will never run away
    Places inside
    My heart screams inside with pride
    Once I cried
    Now I wipe away the tears
    Once I died
    Now I'm alive

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ми готини са :P Най-много ми харесва I`m Just A Kid. Супер е Имам им и двата албума и стават за слушане.Ма имам и по-любими групи от тях

  9. #9
    Guest
    Da be simple plan stavat. az slu6am malko po-razli4en punk de,ama i te sa sveji. Daje gi ima v edin film-New York minute....mai taka se pi6e6e gledai go,ne e lo6.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Ами весела групичка са,някои песнички много радват Особено One Slowdance,When I'm with You и My Alien

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Ми готини са :P Най-много ми харесва I`m Just A Kid. Супер е
    Me 2

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от XaoC
    Vacation ми е една от любимите
    iskam link kym neq 4e ne6to ne moga da q namerq

  13. #13
    Хех , готино , мда , този филм съм го гледал , с двете сестри който е. Хубаво си е филмчето .. Готино е че доста хора са ги слушали , което ме радва . А как мислите , ще се изкефите ли ако те дойдат в България ?

    ...With every day , that goes by
    it sure gets lonely in this
    ... this world of mine ...

  14. #14
    И хора , като направим фен клуба , всички сте добре дошли

    ...With every day , that goes by
    it sure gets lonely in this
    ... this world of mine ...

  15. #15
    Guest
    Mn qka grupa priznavam

  16. #16

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    V grada na senkite ...
    Мнения
    8
    Mmm .. iskam i az da se prisyedinq kym fen kluba :P Pesnite im sa gotini i smisleni Do kolkoto znam chlenovete na grupasa sa mladi ( misql che imashe po na 14-15 god.) Imashe edin film s bliznachkite Olson , zabravih mu imeto.Az ot tam se zapalih po drupata .
    Simple Plane Rulez

  17. #17
    mnool im se kefq super grupa sa

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  18. #18
    Ами като за начало .. канала ни в IRC e #SimplePlan ...

    ...With every day , that goes by
    it sure gets lonely in this
    ... this world of mine ...

  19. #19

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Въф кубъ
    Мнения
    14
    Е наистина супер групичка са Успокоявам се скушайки песните им
    Сякаш най ми харесват everytime и shut up...

  20. #20
    Момчетата се трудят и евала на Good Charlotte, че ги взеха под крилото си. Само ми е малко странно, а и от части ми е ясно, защо - че имат еднакви характеристика - много са се бъхтали преди някой да ги забележи, имат горе-долу еднакви послания към почитателите си и музиката е в един стил. Доста лека и затова бие на комерс, но не мисля, че го правят нарочно.
    You think you know me - but you just don't have an idea

  21. #21
    Ммм Симпъл План са ми една от любимите групи. Мноог готина музика правят, а и те самите ми изглеждат некфи готини А любимата ми тяхна песен е Perfect (), но и останалите адски ме кефят.
    I'll make a wish
    Take a chance
    Make a change
    And breakaway


  22. #22

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    LUNATA
    Мнения
    8
    mnogooooooo im se kefj super pi4ove sa osobeno PIER. Si4kite im pesni sa klasika I SA SUPER DOBRI mn me radvat

  23. #23
    Не ги слушам вече, леки са ми. Има обаче една песен която още си ме кефи I'm just a Kid : )

  24. #24
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  25. #25
    напротив, доста тежки са
    we give it all.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си