.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Чакайте да ви се "похваля" ...

    В петък бях на ски на витоша на ношната ... още при първото спускане .. попрекалих със шуса и паднах супер гадно на главата си ... и си одрах цялото лице на леда ( едното ми око беше почти напълно затворено и посинено) , за щастие нямаше шчупване ... днес ми паднаха коричките на раните по цялото лице и май няма белези ))
    само остана малко по челото ...
    ТАКА , ЧЕ НАИСТИНА ВНИМАВАЙТЕ КАК КАРАТЕ ЗАЩОТО ПРЕДИ 2 ДНИ ЕДВАМ СЕ ГЛЕДАХ В ОГЛЕДАЛОТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [/img]http://store3.data.bg/oneillq/untitled.bmp[img]
    ForZa S.S. LAZIO

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    radvam se,4e si se opravil

  3. #3
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Другия път с шейната :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    Aууууу Тва трябва да е било болезнено Съжалявам за теб...но се радвам че се оправяш


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 082
    hah emi... i ti da vnimava6 sus skite )
    az nikoga ne sum karala i edva li 6e stane skoro no tva mi napomnq za moite premejdiq na nova god kogato si rabzih vejdata i iskaha da me vodqt v spe6noto...
    i da vnimavame i da ne vnimavame tiq ne6ta si gi ima v jivota
    vajnoto e da ne sa prekaleno tejki i da mojem da gi priemame pove4e s ansme6ka otkolkoto s pritesneniq
    koe e ob6toto mejdu belota I sexa? Ako nqma6 dobur partnior dano pone ima6 dobra ruka

  6. #6
    AMi radvam se, che si se opravil. Az ski ne sym karala...ama she vnimavam opredeleno
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Споко пич аз на лалето шус не пускам щото тая година копеле такъв ужасен лед има там че си ебало мамта. Като карах там падам и се влача още 10м по леда и немога да спра

    People Like You Just Fuel My Fire

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    У насСсСсСс
    Мнения
    237
    Е,и аэ миналата година се бях иэпотрошила Седях в болница 2 седмици и като ме иэписаха каэаха,че не трябва повече да карам ски!!!Това уби всичко детско в мен

    Има хора които остават след себе си нещо,само когато клекнат...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от kellybundy
    hah emi... i ti da vnimava6 sus skite )
    az nikoga ne sum karala i edva li 6e stane skoro no tva mi napomnq za moite premejdiq na nova god kogato si rabzih vejdata i iskaha da me vodqt v spe6noto...
    i da vnimavame i da ne vnimavame tiq ne6ta si gi ima v jivota
    vajnoto e da ne sa prekaleno tejki i da mojem da gi priemame pove4e s ansme6ka otkolkoto s pritesneniq
    Оооо аз веднъж се бях пребил със скейта. Прая един трик и дъската скача и ме прасна точно м/у очите аз в началото неможех да зацепя кво става и после гледам от главата ми тече кръв земята около мене в кръв и ми стана СУПЕР смешно като се огледах ахахах баси и интересното беше че после не ме беше спек да го правя тоя трик още като отидох до близката чешма и измих кръвта почнах пак да прая същия трик немога да проумея как мога да бъдя такъв идиот

    People Like You Just Fuel My Fire

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    slu4valo mi se e samo 4e s kolelo, bqh padnala adski gadno i napravo bqh mnogo zle, cqlata bqh v bintove-ujas, trupki me pobivat kato si spomnq.....e za 6tastie i pri men nqma6e belezi
    aide i drugiq put karai po-vnimatelno
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Споко пич аз на лалето шус не пускам щото тая година копеле такъв ужасен лед има там че си ебало мамта. Като карах там падам и се влача още 10м по леда и немога да спра
    еми бате аз точно на лалето се пребих на ношната ... ама ти си се влачил десет метра надоло по гъз ... а АЗ ПО ЛИЦЕ .... сметай за кво стаа дума батка.. добре че нема белзи хахахаха .. иначе ето ме 5мин преди да се пречукам ....


    http://store3.data.bg/oneillq/5min_before_falling.jpg
    [/img]http://store3.data.bg/oneillq/untitled.bmp[img]
    ForZa S.S. LAZIO

  12. #12
    Dobre shte vnimavame.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от ONEiLL
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Споко пич аз на лалето шус не пускам щото тая година копеле такъв ужасен лед има там че си ебало мамта. Като карах там падам и се влача още 10м по леда и немога да спра
    еми бате аз точно на лалето се пребих на ношната ... ама ти си се влачил десет метра надоло по гъз ... а АЗ ПО ЛИЦЕ .... сметай за кво стаа дума батка.. добре че нема белзи хахахаха .. иначе ето ме 5мин преди да се пречукам ....


    http://store3.data.bg/oneillq/5min_before_falling.jpg
    Аз като видях че е лед и въобще не изправях борда свличах си и отвреме навреме се засилваше не по моя вина и аз като натисна малко повече да нямаля и оп по гъз

    People Like You Just Fuel My Fire

  14. #14
    Guest
    радвам че се оправяш

  15. #15
    Az za tva ne sum pravila daje opiti da karam ski... A tva 4e si se opravila i nqma6 belezi e mnogo hubavo!!!

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    Dano naistina ne ti ostanat belezi ama pak si kasmetliq deto si ojivql ako pita6 mene

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    На Гъзъ На Курабията
    Мнения
    447
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Другия път с шейната :P
    hahahah ili s nailonova torbi4ka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си