.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 82
  1. #1
    Guest

    Leksikon4e!!!!!Moderated by aBeP4eTo

    Zdraveite tiinove!!!Ami tuka 6te vi zadam nqkolko vupros4eta[ne6to kato leksikon4e],za da vi opoznaq malko.Nadqvam se kolkoto se moje pove4e da otgovorqt,6te mi bude interesno da 4etaAko nqkoi ne iska da populva da napi6e edna to4ka,6te go priema kato ,,mnogo si lubopitna''makar 4e nqma da vi zadam koi znae kakvi vuprosi.......
    E,priqtno populvane

    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor.
    2.Ot koi grad ste?
    3.Rojdenna data?
    4.Zodiq
    5.Kade u4kate?S kakuv profil?
    6.Kakva muzika slu6ate?
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili...............
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete?
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova?
    10.Obi4ali li ste istinski?
    11.Kakvo za vas e lubobvta?
    12.Hobi?
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas?
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli?
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate?
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie.
    17.Vqrvate li v horoskopite?
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil?
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate?
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini?
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to?
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva?
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te?
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego?
    26.V kakvo vqrvate?
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite?
    28.Kakvo iskate ot jivota?
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si?
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite?
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota?
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si?
    34.Shtastliv\a li ste?za6to?
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo?
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte?
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e?
    38.Lubim cvqt?Cvete?
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk?
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to?
    Ami za sega tova me interesuva,tova sa vuprosite ne sa malko.....otgovorite iskat pove4ko vreme.Jelatelno e da otgovorite.Moje i tova da vi otneme vreme ,no kogato imate v pove4ko go napravete.)))Nadqvam se da otdelite malko vremeNeka se opoznaem!!!

  2. #2
    ooops tva bqh az

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    1- Elena Borislavova Ivanova
    2- Novi pazar ..
    3- 30 uni 1989g
    4- Rak
    5- Humanitarnata gimnaziq v sh s profil angl,bel,filosofiq
    6- Rap.. tupac rulZ i ne samo tova Darren Hayes,Richard Marx,Lenny Kravitz
    7- DA..imam zashtoto go obicham... i zashtoto me razbira i mi dava sili da prod1ljavam da jiveq v1preki 4e me qdosva mn 4esto..
    8- Mechta... da se realiziram v profesiqta koqto iskam...za da se dokaja pred sebe si i roditelite mi.. i s1shto taka da imam mn deca (ne pravq nishto po v1prosa za decata)
    9- S u4ilishte,s kafeta s pc-ta...zashtoto tova mi haresva p1k za u4ili6te prosto zashtoto trqbva da go pravq..ne mi e mn priqtno no sled tova shte e dobre za men..
    10- Mislq 4e DA!
    11- Vsi4ko... i ednovremenno nishto.. a dali ima lubov ili vsi4ko e uvajenie,priv1rzanost i sex.privlichane?!
    12- moje bi otgovora mi na v1pros 9 e dolu-gore tova
    13- Stranno no me mislqt za "izrod" v hubaviq smis1l..bila s1m mn shantava zabavna i sladka xex (vreme za reklama),no po vajno e kakvo mislq az za sebe si
    14- Mi da imam...malko priqteli pove4e poznati s koito se zabavlqvame together
    15- OOoo mn s1m dover4iva za s1jalenie i ponqkoga si patq dosta ot tova!
    16- Roditelite mi..zatova 4e bih gi naranila mn v protiven slu4ai..jiveq zaradi sebe si,zaradi kuponite i se uspokoqvam 4e ne moje vsi4ko da e ok i trqbva da imam i momenti na slabost
    17- Vqrvam..
    18- Obicham..razlichni stilove kato se po4ne ot "heroin" knigata 4e stignem do "dobre pazeni taini"koqto e lubovna... prosto trqa da me zaintriguva
    19- Mechtaq da.. no ne si fantaziram
    20- Jenena s deca...kariera k1shti4ka i taka
    21- 70% edna vr1zka se gradi na sexa..vajen e da no ne e vsi4ko..
    22- V razlichnite situacii razlichni neshta
    23- Mnogo se radvam namalki jestove karti4ki cvetq..... na vseki hubav jest ot strana na dr
    24- TRqbva da ne mi e sku4no snego,da mi b1de predi vsi4ko priqtel i sled tova vsi4ko ostanalo...fiz-simpatqga :Pp
    25- "Moje da si razo4arovan ako ne uspeesh,no si obre4en ako ne opitash!"..tova e.. ne trqbva da se otkazvash i vinagi trqbva da probvash
    26- v bog.. v sebe si i v dr
    27- l1jata i dvulichieto
    28- Vsi4ko koeto moje da midade
    29- Ne mn 4esto..az s1m si az
    30- DAAA za s1jalenie
    31- Malka...izrod.... 4ovek :Pp
    32- obichta m/u horata i razbiratelstvoto
    33- Semeistvo priqteli dom..zdrave shtastie i dostat14no pari
    34- Ne znam... ne znam zashto ne znam
    35- na izrodi
    36- ne ... ne obicham
    37- Ooo nqmam predstava moje bi tehnologiite shte sa zavladeli vsi4ko..
    38- rozovko bqlo i sinio
    39- Mnooooogo obich
    40- no comment
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor
    Катя
    2.Ot koi grad ste?
    София
    3.Rojdenna data?
    01.08.1986год.
    4.Zodiq
    Лъв
    5.Kade u4kate?S kakuv profil?
    132СОУ-хуманитарен профил
    6.Kakva muzika slu6ate?
    предпочитам испанска
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili...............
    Да/Защото той е прекрасно момче,което НАИСТИНА много обичам
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete?
    Искам да постигна много неща,но не бих казала,че имам най-галяма мечта!Да,стремя се да ги превърна в реалност
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova?
    Все още уча
    10.Obi4ali li ste istinski?
    Да,дори и в момента обичам
    11.Kakvo za vas e lubobvta?
    ВСИЧКО
    12.Hobi?
    Нямам определено
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas?
    Обикновенно момиче/Надявам се като на човек,който могат да разчитат
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli?
    ДА
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate?
    Да,бих казала,че повече от колкото трябва!Винаги бих се доверила ка семейството си
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie.
    Живея заради самия живот и заради приятелите си,семейството си и хората,който обичам!!!
    17.Vqrvate li v horoskopite?
    Чета си го често,но не обръзам много внимание на това,което пише
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil?
    Не ми оставя много време да чега,но предпочитам нещо интересно
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate?
    ДА много
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini?
    Трудно ми е да си се представя,надявам се не много променена от сега
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to?
    Разлика има,но не си представям секс без любов/Да много
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva?
    Хубава музика,а понякога си минава от самосебе си
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te?
    Да-за мен те са много по-скъпи!Например усмивката на едно дете
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva
    Нямам идеал за момче!
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego?
    Знам и мога,но не искам,защото съм инат!Че понякога наистина съм прекалено голям инат
    26.V kakvo vqrvate?
    Вярвам в Господ
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite?
    Лъжата,лицемерието,предате лството
    28.Kakvo iskate ot jivota?
    Щастие и любов
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si?
    Може да звучи странно,но наистина не съм
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite?
    Не
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi
    ...
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota?
    ЛЮБОВТА
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si?
    Любов,истинските си приятели и разбирателство
    34.Shtastliv\a li ste?za6to?
    ДА!
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo?
    На оптиписти,който имат цел в живота и знаят наистина какво искат и как да го постигнат!
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte?
    Обикновенно внасям малки промени
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e?
    По-добър
    38.Lubim cvqt?Cvete?
    Розав,бял/Роза и кала
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk?
    От сърце
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to?
    Да обичам я!Лошата и страна липсата на перспективи и възможности!Признавам,че ако имам възмовността сигурно бих живяла някъде другаде,а ако трябва да избирам бих искала Италия или Испания

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    1. Lili
    2. Ruse
    3. 02. 02. 1988g.
    4. Vodolei
    5. Mg - informatika
    6. Rap, hip hop, techno, regge, ragga
    7. Ne
    8. Dalgo e za obqsnenie.
    9. Ami u4a si i treniram moderen balet. Haresva mi, mn obi4am da tancuvam.
    10. Da
    11. Ne6to mnogo vajno, vseki se nujdae ot neq.
    12. Da tancuvam, 4atq (xa-xa tva ne tolkoz hobi kolkoto gubene na vreme), da imam mn priqteli, moe se kaje 4e i jivotni si kolekcioniram..
    13. Opredelo sam stranna, vsi4ki taka kazvat. 6matka, veselq4ka .. sladurana , mila, dobra.. deto prai nai-golemite izcepki vinagi(tei kazva drugite de!). Az mislq 4e sam mn dover4iva i to4no tva e edin ot golemite mi nedostataci, sa6to mn se draznq kogato mi e sduhano i za da ne sduhvam pred drugite po4vam da se ligavq
    14. Imam priqteli, na koito mn darja i znam, 4e moga da raz4itam na tqh. Mnogo gi obi4am i te men sa6to! Da, moga da kaja, 4e imam istinski priqteli!
    15. Mnogo sam dover4iva, no gledam da mislq predi da kazvam ne6to na nqkoi, za da ne sajelqvam posle.
    16. Zaradi samata sebe si.
    17. DA!!!
    18. Ami 4eta, zavisi v kvo nastroenie sam.
    19. Da, mnogo.
    20. Ne znam, s priqtelkite mi se 6eguvahme kak 6te se sabirame da si pofime sled rabota.. Znam li..
    21. Razlikata e ogromna! Ami da, sex-a v edna vrazka e kato porednoto stapalo, sledva6t etap ot vzaimootno6eniqta na horata, ako go nqma to se tap4e na edno mqsto.
    22. Muzikata i zvezdite, ili prosto edna pregradka.
    23. Da, na slanceto sutrin, usmivkite na horata ...
    24. Nqmam takav.
    25. Nqmam.
    26. V sebe si...
    27. Lajata i licemerieto
    28. Tc .. onui gore za me4tata kadeto be6e...
    29. O da, mnogo 4esto. Ami nqkoi pat da, drug pat ne.
    30. Da.
    31. E gore go napisah nqkade..
    32. Priqtelstvoto, lubovta, istinata
    33. Lubov
    34. Ne
    35. Na "interesnite hora", koito sa unikalni po razli4enna4in i se otli4avat ot talpata .. kakto iska6 go razbirai..
    36. Ami az ne obi4am mn, no taka se polu4ava.
    37. Ne nam .. Trqq da pomislq .. Xax
    38. Sinio, zeleno, jalto, oranjevo, bqlo. Vodna liliq.
    39. Mnogo sa.. Zavisi ot mn ne6ta
    40. Ami da obi4am q, no tuka v BG nqma kade da se realizira6 i za da iska6 da jivee6 dobre v pove4eto slu4ei nqma kak da se polu4i ko si tuka. (tva e moe mnenie)
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Еми така и така будувам тази вечер ще зема поне да попълня лексикончето
    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor. - Гергана
    2.Ot koi grad ste? - Ямбол
    3.Rojdenna data? - 25.04
    4.Zodiq - ами теленце съм
    5.Kade u4kate?S kakuv profil? - Математическа Гимназия "Ат. Радев" , математика
    6.Kakva muzika slu6ate? - ами може да се каже, че почти всякаква
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili............... Ами нямам си "половинка" от известно време
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete? - Голямата ми мечта е да обиколя света, да пътувам много, много, много и се надявам, че ще мога да я осъществя един ден, но засега си остава само мечта
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova? - хахах ми с кво да се занимавам, уча, защото съм задължена, иначе обичам да правя нещо, не обичам да бездействам, ама нямам нещо специално, с което да се занимавам
    10.Obi4ali li ste istinski? - мисля, че да
    11.Kakvo za vas e lubobvta? - не мога да обясня, аз любовта не се и мъча да я дефинирам, просто я чувствам
    12.Hobi? - май май нямам
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas? - ами..за мен...пфу...винаги усмихнато момиче, а хората как ме приемат не мога да кажа, има и такива, които не ме понасят и такива, които много си ме обичат...нз
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli? - незнам
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate? - да, много съм доверчива и почти на всеки споделям, но неща, които наистина ме вълнуват и са важни за мен ги казвам само на определени хора или ги запазвам за себе си
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie. - защото живота не ми е даден, за да го прекъсвам ей така и да се самоубивам или нещо такова, иначе няма нищо специално, което да ме кара да живея
    17.Vqrvate li v horoskopite? - абе...и аз незнам вече, ама ги чета редовно де
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil? - не мога да се похваля, че чета супер много, но ми харесва да чета, а какви книги ли...ами нищо определено, от всякакви стилове
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate? - да, невероятна мечтателка и фантазьорка съм
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini? - "женена с деца"
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to? - секса е важна част от любовта, той заздравява връзката и я прави пълноценна
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva? - прегръдка, нещо сладко за хапване или някой подарък
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te? - радвам се на всичко около мен
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva - нямам никакви такива идеали
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego? - Това, което не ме убива ме прави по силна! - мии изразявам може би това, че нищо не може да ме сломи, напротив, каквото лошо ми се случи ми дава повече сили да се боря по натам с живота и проблемите
    26.V kakvo vqrvate? - в себе си, в баща ми и майка ми, в хубавите неща, които се случват
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite? - лъжата, всичко друго мога да преглътна и простя, но една лъжа може да ме накара дори да намразя човек..
    28.Kakvo iskate ot jivota? - възможности да постигна това, което съм си поставила като цели
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si? - ами не съм се питала, но аз съм си аз!
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite? - ами, че кой е нямал такъф период?!
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi - аз по нагоре май вече се описах, но този път ще сменя думите ...чаровна, емоционална, решителна, много много амбициозна и горда
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota? - незнам, не съм живяла достатъчно, за да кажа
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si? - пари, много обич, слънчево и топло време и....още други работи, за които не се сещам..ааа и мъж :P
    34.Shtastliv\a li ste?za6to? - защото получавам, това което искам и нямам проблеми, няма нещо, което да ме прави нещастна
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo? - честни, весели, с чувство за хумор, искрени
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte? - амиииии кой знае какъф имидж нямам, да обичам да се променям, понякога предпочитам да съм спортна, понякога доста официална, различно
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e? - хич не го и мисля даже ше видя като дойде тва време
    38.Lubim cvqt?Cvete? - синьо, гербер
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk? - незнам, аз на всякакви подаръци се кефя, пък и в различен момент от живота ми това ще е различно нещо
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to? - Обичам България и бих си останала тук с удоволствие стига да ми се предложи качествен и добър начин на живот, нещо, за което разбира се и аз трябва да си помогна. За добри и лоши черти не искам да говоря, всички си знаем какво ни куца и какво ни е хубавото

    Ох много време ми отне, обаче ми беше мн приятно, аз се кефя на такива лексикончета

    П.П.Лека нощ
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  7. #7

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    София
    Мнения
    86
    :>

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    У насСсСсСс
    Мнения
    237
    1.Ivana
    2.sf
    3. 02.05.1990
    4.telence
    5.Purva angliiska ezikova gimnaziq
    6.metal,4erna i mnooogo muni4ko 4alga
    7.ne,nqmam si za momenta;(((
    8.Nai-golqma me4ta...da otida v Avstraliq i 6te go napravq!!!!
    9.Za hobi li pita6-mi zanimavam se s yoga i internet,no biv6eto mi gadje me zapali i po tuningovane na koli i vsi4ko svurzano s tova
    10.Da,samo 1 put,toi se kazva6e Vasil i mn me narani;(((
    11.V momenta nz...
    12.Ve4e otg
    13.Ami za si4kite mi priqteli az sum nai-ludiq 4ovek,koito poznavat,no tova im haresva
    14.Imam samo 3 istinski priqtelki-Hrisi,Dona i Alex!Mn si gi obi4am i 3-te!!!
    15.Mi na tqh 3-te znam,4e moga vsi4ko daim doverq i posle nqma da sujalqvam.
    16.All we need is LOVE!!!
    17.Mdam...
    18.Da-sqkvi
    19.Mnogo!!!
    20.Preuspqva6ta mlada pi4ka sus surug i 3 hlapeta.
    21.Sexa e vajen,no e ne i nai-vajnoto ne6o v 1 vrujka.
    22.Mn rqdko se sduhvam,no imam qki fr,koito uspqvat vednaga da me razveselqt!
    23.Da,naprimer kogato imam 3 na kontrolnoto,a ne 2,kogato dam pari4ka na nqkoi prosqk na ulicata i takiva raboti
    24.E,nqmam ideal...
    25.Nikoga ne kazvai nikoga...vinagi e vqrno.
    26.V sebe si i v lubovta,vupreki 4e mn puti sa se opitvali da ubiqt tazi vqra
    27.Nikogo o ni6o ne mrazq.
    28.Vsi4ko!!!
    29.Az sum si az...koito me poznava znae ko imam predvid
    30.Mi...mai v momenta sum v takuv period;(
    31.Vinagi uhilena i gotova da pomogne i dade suvet.
    32.Pak lubovta,zdraveto i ...parite,kolkoto i da ne mi se iska da go priznaq!
    33.Zdrave,6tastie s 4oveka,koito obi4am i solidna bankova smetka
    34.Mi...da,otnositelno;(
    35.Ludi kupondjii
    36.Mi v daskaloto az sum onaq luda macka,na koqto si4ki se kefqt,no me mislqt za nedostupona))
    37.Mi...nz...truden vupros,to ne se znae dali vuob6te 6e ima svqt togava.
    38.4erveno-4ervena roza.
    39.Da se vlubq otnovo.
    40.Obi4am Bulgaria i 6te ostana tuk!!!

    Има хора които остават след себе си нещо,само когато клекнат...

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    taka..po4vam
    1.to ne e vajno
    2.sofiq
    3……1990
    4.scorpion
    5.ispanksata
    6.razli4no,nqmam nqkakuv liubim stil.slujam vsi4ko bez 4alga
    7.nqmam,no rabotq po vuprosa
    8.Vsqka moq me4ta,q postigam rano ili kusno,a v momenta ne me4taq za ni6to su6testveno
    9.s u4ene,za6toto e vajno I s teatur I kino(6te stavam aktior)
    10.da vednuj
    11.liubovta ne e ludost.tq e slqpa a ludostta q sledva
    12.sport,sedene pred kompiutara,izlizane s priqteli.Izob6to hobito mi e da jiveq
    13.Hubav,visok,stroen,umen,s 4uvstvo za humor I nai-ve4e skromen.Umeq da se spriqtelqvam s horata I smqtam 4e nikoi ne moje da kaze ne6to lo6o za men.
    14imam mnogo priqteli,no itinkite sa po-malko,na az se radvam,4e dori malko,no gi ima
    15.predi bh mnogo dover4iv,no ve4e po-malko.doverqvam se samo na nai-dobrite mi priqteli I znam,4e nqma da sujalqvam
    16.jiveq,za6toto iskam,a iskam,za6toto ima kakvo da polu4a
    17.NE!
    18.obi4am da 4eta fantastika,kriminalni romani I zabavni detski knijki
    19.Az sum edin golqqqqm fantasior
    20.4e kak-o6te po-suvur6en
    21.razlikata e ogromna.,a sexa…da ima zna4enie za edna vruzka sled nqkolko godini 6te ti kaja I za6to
    22.az nikoga ne sum tyjen
    23.rabira se….
    24.visoka,hubava,s 4eran kosa I svetli o4i(za predpo4itane zeleni),uverena v sebe si,I umna-nkratko suvur6ena kato men
    25.Nqma nevuzmojni ne6ta(osobeno 6tom se otnasq do men!!!)
    26.4e dobroto I liubovta 6te spasqt svetaJ
    27.ne mrazq nikogo,no ne mi e priqtna u4itelkata po muzika
    28.da go jiveq taka kakto iskam
    29.koi sum az?az sum edin ne tolkova obiknoven 4ovek
    30.Ne
    31.e kolko puti!veren priqtel I mnogo gotin 4ovek
    32.liubovta I priqtelstvoto estestveno!
    33.da znam 4e horata koito obi4am sa 6taslivi I da znam,4e ima takiva,na koito znam,4e moga da raz4itam v trudni momenti
    34.Ne se oplakvam.Da 6taliv sum,no ako po4na da govorq na tazi tema,nqma da svur6a
    35.obia6ti jivota I tezi,s koito moga da proveda pone edin smislen razgovor
    36.az se promenqm postoqnno za tova I nqmam to4no opredelen imidj
    37.da se nadqvame,4e 6te e po-dobur
    38.cvete ne-no obi4am zeleno I po-malko 4erno
    39.obi4am da polu4avam podaruci v ke6,no I”obi4am te”vur6i rabota
    40.Ne sum golqm patriot,no vse pak se radvam,4e jiveq v Bulgariq,a ne nqkude drugade

    e tova e ot men.nqdqvam se da ne sul pisal golemi gluposti.

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Sf
    Мнения
    357

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    1.
    2.sofia
    3.27.02
    4.ribi
    5.
    6.vsqkakva po4ti
    7.ne
    8.Have fun all the time!Estestveno 4e pravq vsi4ko i q osa6testvqvam vseki den.
    9.zanimavam se sas sebe si,6toto ako az ne se zanimavam sas sebe si koi drug!?
    10.da
    11.pri4ina da pravq razni otka4eni ne6ta
    12.internet
    13.ima li zna4enie dali vaob6te me priemat,vajnototo e az da se priemam
    14.da istinski estestveno
    15.na sebe si i na nikoi drug
    16.zaradi vsi4ko,6tom sam se rodila zna4i sam dlajna da jiveq
    17.ne
    18.nz
    19.da,vse pak sam zodiq ribi
    20.kato preuspqla jena
    21.i dvete sa vajni,no malko po vajna e lubovta
    22.ne sam tajna
    23.da,radvam se daje kato si miq zabite
    24.ami da e realen
    25.Jivei za miga!Ami trqbva da jiveem palnocenno i da ne propuskame ni6to!
    26.v me4tite si i 4e moga da gi postigna
    27.ne mrazq
    28.vsi4ko
    29.da,az sam prosto az
    30.moje i da e imalo,no e otminal bezslavno
    31.6ok i ujas
    32.jivota e nai hubavoto ne6to
    33.da sam jiva
    34.DA!!!!
    35.na vsi4ki hora
    36.nz,obi4am da se promenqm
    37.kato dojiveem 6te vidim
    38.sinio-zelen,lale
    39.ne obi4am podaraci
    40.estestveno 4e q obi4am,na zemqta nqma po hubavo mqsto ot rodinata i samo v neq moje6 da se 4uvstva6 kato u doma si...Az sam zakleta patriotka!
    In the middle there is no beginning and no end...

  11. #11

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor. Рони
    2.Ot koi grad ste? Ботевград
    3.Rojdenna data? 7.10.88
    4.Zodiq везни
    5.Kade u4kate?S kakuv profil? ПМГ, математика
    6.Kakva muzika slu6ate? Хип-Хоп
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili............... не
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete? да ида в Египет, и да уча моден дизайн...мисля че правя, да
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova? Рисувам.Щото ме кефи, изразявам си чувствата, когато няма по какъв друг начин...и защото просто това ме кара да се чувствам добре...
    10.Obi4ali li ste istinski? не
    11.Kakvo za vas e lubobvta? не знам, не съм я изпитвала истински...готино чувство предполагам, но от което адски боли
    12.Hobi? емии рисуване...каране на колело...не знам дали музиката спада към хоби...щото ежедневието ми не минава без нея
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas? много съм доверчива и това адски ми пречи...питайте хората как ме приемат предполагам, и се надявам да ме приемат добре...а който не ме харесва, просто да не се опитва да ме приема)
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli? Да имам
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate? мда вече казах, бих се доверила най-вече на семейството си, след това на най-близките приятели...предполагам че няма да съжалявам
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie. ами може би от интереса какво ще се случи в бъдеще...защото щом ми е даден живот, трябва да го живея, да видя какво ми е писано. живея и заради хората, които обичам, живея и заради самата себе си, за да постигна мечтите си..
    17.Vqrvate li v horoskopite? понякога
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil? еми да, обичам..някви забавни, детски като 'Пипи-Дългото Чорапче' например)
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate? ами рядко, но се случва
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini? не знам, това е супер голям период от време, научих се да не правя планове за далечно бъдеще..надявам се дотогава да съм жива и здрава
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to? да, правя естествено. Може да има секс, без да има любов...
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva? музиката
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te? да..например ме радва даже една усмивка, един поздрав...един малък жест
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva външно-нямам някакъв определен стереотип...може да е всякакъв, зависи как ще ми въздейства..вътрешно- да не е някъв използвач и двуличник, просто да си паснем по доста неща... да се допълваме взаимно
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego? 'никога не се отказвай!' еми мисля че се вижда какво искам да изразя...че за да постигнеш нещо, което истински го желаеш, не може да стане само със искането, трябва да положиш усилия, и въпреки трудностите, да не се отказваш никога
    26.V kakvo vqrvate? в Бог, в семейството..
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite? двуличието..
    28.Kakvo iskate ot jivota? добро бъдеще
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si? мда, но отговор не намирам ))))
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite? да
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi доверчива, с желание да помага, приятелски настроена, бързо раздразнителна, нервна понякога, усмихната когато няма кво да я тревожи )) гадна, когато се налага...
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota? мм може би когато живееш, и знаеш че си обичан, и че си искан да бъдеш на тоя свят...
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si? здраве, късмет...
    34.Shtastliv\a li ste?za6to? ами..да,защото имам семейство, имам покрив над главата си, имам всичко, което съм поискала..
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo? на някви супер точни, естествено да са земни, и да не им пука кво мислят околните за тях...да са някви забавни не префърцунени..
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte? еми по-спортен...не се променям много често
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e? не искам и да си представям
    38.Lubim cvqt?Cvete? червен, червена роза
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk? ммм ))))
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to? Да!Обичам страната си...лошите и страни са само хората, ние...защото не оценяваме това което имаме, и не го запазваме!еми да, бих искала да продължа да живея тук, ако просто нещата се оправят, защото всички виждаме кво е положението в момента..

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    1 Neli
    2 ot Burgas
    3 20.07.1990
    4 rak
    5 PG po SAG "Kolio Fi4eto" ( stroitelniq) , vodno stroitelstvo
    6 moga da slu6am vsi4ko samo da me kefi
    7 nqmam
    8 taina
    9 ni6tu , mislq 4e 6te doide vremeto
    10 ne
    11 hubavo 4uvstvo
    12 da slu6am muzika , da hodq po kafeta
    13 ne znam , te trqq kajat
    14 nqmam predstava
    15 na horata , koito sa dokazali 4e moga da im se doverq
    16 nqma takova ne6to
    17 ot 4asti
    18 ne
    19 da
    20 nqqm ideq
    21 estestveno 4e ima razlika ednoto dopulva drugoto , a ponqkoga ednoto otsustva
    22 ni6tu
    23 opredeleno
    24 nqma idealno mom4e
    25 tova koeto ne me ubiva , me pravi po - silna
    26 v Bog
    27 mn ne6ta
    28 dobro bude6te
    29 ne
    30 em da ima6e ...
    31 az , az , az
    32 ima mn hubavi ne6ta , stiga da gi vidim
    33 pari i liubov
    34 ne tolkova kolkto iskam , no DA
    35 na to4ni
    36 vinagi sum razli4na 4esto go smenqm
    37 po - otrakan
    38 4erno , nqmam
    39 nqma golemi podaraci , ima golemi jestove
    40 " .... Bulgariq moi , ne me obi4a moi , za6to togava az trqbva da q obi4am moi ... "

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zdraveite tiinove!!!Ami tuka 6te vi zadam nqkolko vupros4eta[ne6to kato leksikon4e],za da vi opoznaq malko.Nadqvam se kolkoto se moje pove4e da otgovorqt,6te mi bude interesno da 4etaAko nqkoi ne iska da populva da napi6e edna to4ka,6te go priema kato ,,mnogo si lubopitna''makar 4e nqma da vi zadam koi znae kakvi vuprosi.......
    E,priqtno populvane

    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor. Не давам инфо
    2.Ot koi grad ste? Не давам инфо
    3.Rojdenna data? 21.11.884.Zodiq скорпионка
    5.Kade u4kate?S kakuv profil? ПМГ -> Биология и Химия
    6.Kakva muzika slu6ate? Всякаква ! Джангър да има :P
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili............... Нямам приятел и не искам да имам !
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete? Еми да имам си мечти и доколкото мога се опитвам да ги усъществя!
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova? С нищо определено 10.Obi4ali li ste istinski? Не!
    11.Kakvo za vas e lubobvta? Приятна Емоция12.Hobi? ми ми нямам
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas? Аз съм винаги усмихната в добро настроение, забавлявам хората около себе си и за това мисля, че те ме харесват!
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli? Имам само една истинска приятелка всички други са само добри познати
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate? Много съм доверчива и от това си патя най-често !
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie. за себе си, за родителите ми, за приятели ми и заради това, че всеки ден е неповторим и трябва да се изживее!17.Vqrvate li v horoskopite? малко
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil? Дааа много обичам да чета Стивън Кинг предимно
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate? редовно!20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini? ммм работеща майка с деца блях звучи скучно
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to? естествено, че има разлика и то голяма любовта е чувства, а секса се прави и без чувства! Той е само една необходимост!
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva? Мама + музика23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te? да! Малките жестове и комплиментите!
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva външно с яко тяло, зелени очи, черна коса и леко мургав вътрешни забавен, твърд, приятел!
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego? ...
    26.V kakvo vqrvate? в себе си
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite? месо
    28.Kakvo iskate ot jivota? Всичко!
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si? да и бях решила, че съм извънземно
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite? да на месеца веднъж ми се случва :P
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi Луда, добричка, мъжемразка!
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota? самия живот и факта, че си в него е най-якото чувство!33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si? приятели и пари
    34.Shtastliv\a li ste?za6to? да! Защото имам страхотни родители и приятели и, защото мога да се чувствам обичана!
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo? Сходни на моя характер! И най-важното да не им пука от нищо и никой
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte? Моя имидж...ммм страхувам се от драстичните промени
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e? пита вече
    38.Lubim cvqt?Cvete? розов и черен! Маргаритка
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk? Не обичам големите подараци
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to? Тука трябва да пиша с часове....
    Ami za sega tova me interesuva,tova sa vuprosite ne sa malko.....otgovorite iskat pove4ko vreme.Jelatelno e da otgovorite.Moje i tova da vi otneme vreme ,no kogato imate v pove4ko go napravete.)))Nadqvam se da otdelite malko vremeNeka se opoznaem!!!
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Tar Valon,The White Tower
    Мнения
    249
    1.Ami purvo moje da si napi6ete imeto Александра
    2.Ot koi grad ste? Шумен
    3.Rojdenna data? 10.07.87
    4.Zodiq Рак
    5.Kade u4kate?S kakuv profil?Езикова гимназия, английски с руски
    6.Kakva muzika slu6ate? от всичко по малко
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili............... -
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete? искам да издам роман, ами да, пиша го
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova? с мноого, много неща 10.Obi4ali li ste istinski? мда
    11.Kakvo za vas e lubobvta? подписа ми го казва ясно
    12.Hobi? да чета
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas? аз съм страшно чувствителна и обичлива. хората ме приемат за странна
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli? много приятели, но и малко истински
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate? доверявам се най-много на майка си и сестра си. те никога няма да ме предадат.
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie. любовта
    17.Vqrvate li v horoskopite? вече не
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil? обожавам фентъзи и любовни романи
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate? о, непоправима фантазьорка съм, все пак пиша роман
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini? ами надявам се семейна и с всичките ми близки хора около мен
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to? има разлика, макар че ми се иска за мен винаги да са свързани неразривно. и да, важен е, това е едно друго ниво да общуване и е незаменим.
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva? музика, сълзи
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te? опитвам се. усмивка, мила дума, нов живот
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva за външност нямам. за характер - мил, нежен, забавен, умен.
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego? ами не съм сигурна,че има нещо, което следвам безрезервно. може би основното послание,което се опитвам да дам на хората около мен е да обичат и да не се страхуват да го показват.
    26.V kakvo vqrvate? любовта
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite? лъжата
    28.Kakvo iskate ot jivota? всичко и нищо
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si? ами да, опитвам се да си давам еднозначен отговор
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite? мисля,че не
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi по-горе го има
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota? любовта
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si? близките ми хора и всички,които обичам.
    34.Shtastliv\a li ste?za6to? ами да, защото съм със семейството си, те са страхотни, живея нормално, училището ми върви, какво повече да искам
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo? усмихнати и лъчезарни
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte? ами не ,аз съм си каквато съм.
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e? надявам се по-добър от сега
    38.Lubim cvqt?Cvete? червен и син, роза.
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk? всичок,което е от сърце.
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to? обичам я, защото мисля,че е уникална, красива и вечна. лоша страна може би е,че българите не сме единни. иначе се възхищавам на красотата на природата, която е уникално съчетание от природни елементи, също и на историческото богатсвто. искам да продължа да живея тук.
    Ако любовта беше избор, кой би избрал толкова изтънчена болка?
    Чуй как още твойта нежност плаче в мен....

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351
    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor. - Поля Николаева Николова
    2.Ot koi grad ste? - Велико Търново
    3.Rojdenna data? - 23.01.1990
    4.Zodiq - Водолейче
    5.Kade u4kate?S kakuv profil? - В Езиковата гимназия, ВТ с профил - Немски език
    6.Kakva muzika slu6ate? - Всякаква , но най-много попфолк
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili............... - Не Не Не
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete? Нямам най-голяма мечта... имам само цели и се надявам да ги постигна
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova? - С танци и баскетбол... танцувам от 8 години латино танци и мн ме кфеи , а баскетбола ми е повече като хоби ...
    10.Obi4ali li ste istinski? Не мисля...все още има време
    11.Kakvo za vas e lubobvta? - Нещо много хубаво, но и много коварно понякога
    12.Hobi? - Не
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas? За мен - аз съм си аз , а хората как ме приемат...питай тях
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli? Мисля че имам и това мн ме радва...малко се срещат такива хора
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate? Да, доста съм доверчива, на кого бих се доверила... ест. на братовчедка си , тя е като мое второ аз ...така че нямам тайни от нея
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie. - Живея, заради хората , които ме обичат и ценят. Тяхната обич ме кара , да се чуствам жива и ми дава сили да продължа
    17.Vqrvate li v horoskopite? - Зависи, попринцип -да
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil? -Да , най - вече забавни - тийнейджърски или за красота
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate? - Да, определено да
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini? Не искам да си се представям ... това е работа на съдбата
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to? Ест, че правя разлика . Секса е важен , стига и двамата партньори да се обичат
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva? - Музика
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te? - Да , винаги. Например - някое листо или камъче от земята , дадени от приятел ме карат да се радвам
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva - Все още няма такъв.
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego? Make love, not war ...Мисля че посланието е ясно
    26.V kakvo vqrvate? - В себе си
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite? - Много неща...
    28.Kakvo iskate ot jivota? - Това , което ми даде
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si? - Да , обаче все стигам до никаде и вече се отказах
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite? - Имало е ... гадничко беше
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi - Аз съм Аз
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota? Любовта и приятелите
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si? - Незнам
    34.Shtastliv\a li ste?za6to? - Май да ....
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo? Такива като мен
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte? Нямам определен....но често се променям
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e? Незнам....
    38.Lubim cvqt?Cvete? - Бял , цвете- бяла роза
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk? - Любовта на хората, които обичам
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to? - Обичам България , но въпреки това искам да уча в чужбина. За добрите и лошите страни...все още нямам мнение .

  16. #16
    1. Martin
    2. Stara Zagora
    3. 20.02.1989
    4. Ribi
    5. Ucha v COY "Jeleznik" (ama ne znam dali e coy ili neshto drugo) S profil informacionni tehnologii i matematika
    6. Slusham vsichko ot "a" do "q"... kato izkliuchim operi. Zavisi kakvo mi e na dushata.. Kakvoto mi se slusha takova slusham :P
    7. Imam. I sam mnogo happy che sme zaedno. S neq sum zashtoto q obicham i zashtoto tq me obicha. Obicham q taka kakto nikoq do sega(no i ne iskam da q sravnqvam sas drugi zashtoto prosto nqma drugo momiche koeto da me e radvalo, da me e razbiralo, i da me obicha kakto neq). (sigurno banalno vi svuchi, ama ne ste na moito mqsto i ne znaite.) Prosto istisnka LOVE!! {P} Love youuu
    8. Mechtata mi e da naucha angliiskiq perfectno i posle.. eventualno da zamina da rabotq v chujbina. Ama ne za postoqnno. Za sega oshte ucha
    9. S angliiski i kompiutri,zashtoto tova me vleche :P
    10. Az vinagi obicham istinski. Obache losho stava kato te lajat che te obichat. Shtoto.. ti si obichal vqrval si.. puk nakraq... _)_ ta.. taka de.. Obichal sum i v momenta obicham istinski
    11. Stranno.. Ama nachin na jivot. Bez lubov imam chuvstvoto che sum samo 1 predmet.. A kato me obichat i kato obicham imam vchuvstvoto che jiveq Kakto e sega
    12. Do predi nqkolko meseca mi bqha kompiutrite.. Ama e tapo.. i sq mislq da po4na uroci po kitara :P
    13. Ami za mene si mrazq da govorq. No horata okolo men me vazpriemat kato chuvstvitelen, mnogo emocionalen, i tankoobiden... kakto i tova che mnogo navatre priemam vsi4ko.
    14. Ami istinski priqteli imam 4-5. No znam che te darjat na men i vinagi shte mi pomognat. A puk drugite "priqteli" pffffffff powe4eto izpolzvachi.. No na men mi stigat i tezi 4-5 za koito i az bih napravil vsi4ko po silite mi.
    15. Ami.. dokato ne opoznaq choveka ne se doverqvam lesno lesno. Nai mnogo bih se doveril na choveka koito e nai-blizko do men. Na lubovta mi. To lubovta na tova se krepi de - Na doverie. A dali shte sajalqvam posle.. Ne znam tuka.. Do sega ne sum sajalval che sam se doveril na nqkoi.. ne znam za natatak.
    16. Ami parvo da kaja che ne vednaj sam se otchaival ot jivota (kakto powe4eto vav tozi forum) Vuv momenta lubovta na edno momiche kam men e neshtoto koeto mi dava sili.
    17. Ami vqrvam. Ama rqdko se seshtam da gi cheta..
    18. Ami ne obicham mnogo mnogo da cheta.. Ama inache obicham prikluchenski i kriminaleta
    19. Vsqka vecher si mechtaq.. i da. dosta obicham da fantaziram
    20. Pich
    21. Razlikata e golqma e.. Lubovta e chuvstvo koeto.. trudno se opisva i pri vseki e razlichen nachina na izrazqvane. A sexa.. po4ti pri vseki e ednakaf nachina na "izrazqvane" (tei de) i e v rezultat na lubovta.. (ili na mnogo $ ama tva druga tema). Sexa v edna vrazka ne e zadaljitelen. Edna vrazka se krepi na doverieto, ne na sexa. A sexa e prosto edno dosta priqtno dopalnenie ot koeto moje da se vazpolzva vsqka dvoika.
    22. Edin rev na fona na tujna muzika. i sled polovin chas sum kato nov chovek [TOVA E AKO SAM SAM I NQMA NIKOI DO MEN] ili da si izplacha dushata na priqtelite mi .. da mi kajat 2-3 uspokoitelni prikazki i pak da se opravq [TOVA E KOGATO SAM S PRIQTELI]
    23. Malkite neshta vinagi me radvat. Zashtoto vinagi sa ot sarce. Za men tova sa nqkoi dumi kazani na tochnoto mqsto v tochniq moment. Vinagi me radvat.
    24. Vunshnostta ne e tolkoz vajna no ne trqbva i da se prenebregva. Dushevnite kachestva - Da e otkrovena i obichliva
    [mislq che nai-setne otkrih momicheto na me4tite mi]
    25. Chovek moje da sajalqva samo za tova koeto ne e napravil :}
    26. V priqtelite i v lubovta
    27. Dvulichnite "priqteli", lajata. Mrazq i nqkoi da prikazva na tema za koqto vaobshte ne znae nishti4ko. Sashto taka mrazq shamarite(ot momicheta), gadelichkaneto i pileshka supa
    28. True Love (istinska lubov) Az veche si q poluchih
    29. Ami.. zadaval sum si go da.. i si otgovarqm.. :}
    30. Ne. Vinagi sam znael che se iskam da ima love for me
    31. Obichliv, chuvstvitelen, impulsiven i gotin pich [TOVA PRILICHA NA VAPROS №13]
    32. Am.. lubovta mnoo qsno :P
    33. Pak taka (lubov)
    34. Ooo.. mnogo powe4e ot shtastliv. Zashtoto namerih shtastieto i lubovta za koito sam mechtal tolkova mnogo vreme.
    35. Zabavni. Kupondjii. Ligavi :P ~~~~ i da ne sa podli
    36. Fashion Ne obicham da go promenqm
    37. Sashtiq kafto i sega.. samo che sigurno s po-razviti tehnologii i t.n.
    38. Siniqt (kato na moreto) Lubimo cvete - liliq
    39. Az veche go imam. Ama vse pak tova e - iskrenata obich na choveka koito e do teb i na kogoto imash nai golqmoto doverie.
    40. stranata ni e mnogo zle.. Ot koqto i strana da poglednem [Ako moga taka da se izrazq] Ama si q obicham inache... Dobri strani mai smao peizajite. Loshite.. ne mi se govori za tqh che mnou ) Bih iskal da otida v druga strana.. Ama samo za malko. da rabotq tam i da se vurna pak tuka. Predpochitam da si jiveq tuka.

  17. #17
    1. Ивелина
    2. Бургас
    3. 05.07
    4. Pak
    5. ГПНЕ "Гьоте" мии няма профили всичко си е немски
    6. По принцип мога да слушам всичко, но предимно метъл
    7. Не...не искам да си намирам скоро време!
    8. Ми имам много мечти...нз ко е най-голяма...обаче се старая да постигна всички
    9. Занимавам се с глупости...мисля простотии...правя дивотии...а да и уча
    10. Тз аз не обичам
    11. Гадна ку*ка!
    12. Да си почивам от даскалото
    13. За себе си не обичам да говоря, щото собствената преценка винаги лъже.
    14. Имам и от двете(дано не греша!), но истинските са по-малко
    15. АМи по принцип не...но има хора, на които 5мин разговор и вече всичко съм си изпяла
    16. Живея, за да дразня околните
    17. не
    18. Даммммм...на Сивън Кинг книгите
    19. АМи всички обичат според мен...та и аз особено през часовете математика...
    20. Хах...ами сложила съм си много обици...татоси...станала съм неква много зарибена
    21. Има разлика...как да няма...едното си е готино нещо, а другото не съществува или поне всияки, които вярват в любовта много страдат! Важен е естествено, как дане е важен
    22. Много силна музика и крещене или разговор с накой, на когото много държа
    23. АМи радвам се...една усмивка...една целувка
    24. Аммм един жив си имам...ама нз как да го опиша мн време ще отнеме
    25. Нямам девиз
    26. Ввввввввввв...мммм нз
    27. Лъжата!
    28. От него нищо не искам...всичко сама трябва да си постигна
    29. Задавала съм си да...амм не мога да си отговоря...нз защо съм се родила...защо живея...просто нз
    30. Естествено, че е имало
    31. Собствената преценка лъже
    32. Ами нз
    33. Един единствен човек
    34. Не...защото не си харесвам живота
    35. На честни хора
    36. Амии аз съм си такава, каквато съм...променям само външен вид иначе държанието си ми е енакво
    37. Пълен хаос
    38. Чеерен...черна орхидея
    39. Амиии честност...друго не искам
    40. Ам не я обичам, ама тва е мн дълга тема за разговор...не искам тука да живея определено!
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 082

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    predi da ti otg na vuprosite moe li edna zabelejka - ne pi6i "zaduljitelno za si4ki ot foruma" 6toto zvu4i prekalesno nastoqtelno i nqkoi moje da go priemat kato nehubavo ne6to...

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zdraveite tiinove!!!Ami tuka 6te vi zadam nqkolko
    vupros4eta[ne6to kato leksikon4e],za da vi opoznaq malko.Nadqvam se kolkoto se moje pove4e da otgovorqt,6te mi bude interesno da 4etaAko nqkoi ne iska da populva da napi6e edna to4ka,6te go priema kato ,,mnogo si lubopitna''makar 4e nqma da vi zadam koi znae kakvi vuprosi.......
    E,priqtno populvane

    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor.
    cvetelina
    2.Ot koi grad ste?
    sofia
    3.Rojdenna data?
    15 uli 1988
    4.Zodiq
    rak - vidqh 4e dotuka ima dosta
    5.Kade u4kate?S kakuv profil?
    purva angliiska v sf /ivana kolejki sme / s vtori ezik frenski
    6.Kakva muzika slu6ate?
    po4ti sqkva bez tehno metul i tem podobni no glavno 4erna
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili...............
    v momenta ne...
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete?
    da vidq michael owen najivo - mi trqbvat mi nai-ve4e mnn pari za da q postigna
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova?
    s gluposti nai-ve4e za6toto e nai-lesno
    10.Obi4ali li ste istinski?
    mislq 4e ne
    11.Kakvo za vas e lubobvta?
    neobhodimost
    12.Hobi?
    internet kunki bilqrd kvot se nameri
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas?
    auuu ma tva da se samoopreelq e nai-slojnoto ne6to a menieto na dr za men - 4e sum mn nervna nai-ve4e
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli?
    moje bi 1 sus sigurnost i za dr... za sujalenie nz
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate?
    o ne vuob6te ne sum za6toto znam kolko problemi moje da mi donese tova
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie.
    ami tova 4e jivotut mi da daden da se jivee i v trudni momenti tazi misul me krepi
    17.Vqrvate li v horoskopite?
    ne no ponqkoga sa zabavni
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil?
    ne
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate?
    mi obiknoveno me4taq za realni ne6ta koito oba4e edva li 6e se slu4at skoro
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini?
    olele ne iskam da si se predstqvam togava :P
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to?
    est vseki trqbva da pravi razlika te dvete vzaimno se dopulvat i dvete sa nujni za edna pulnocenna vruzka
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva?
    misulta 4e tazi tuga vse nqkoga 6te premine
    v takiva momenti se vijdam s pr ili slu6am qka muzika
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te?
    o da dori edin gotin site s 5 mili dumi moje da me zaradva mn
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva
    principno nqmam ideal no ae 6e izmislq nqkvi predpo4itaniq
    vun6nost - predpo4itam tumna kusa kosa, ne prekaleno slab ne prekaleno muskulest i malko po-visok ot men
    ka4estva - otgovornost nejnost grijovnost vqrnost izpulnitelnost
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego?
    nqmam...
    26.V kakvo vqrvate?
    v bog
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite?
    samata omraza
    28.Kakvo iskate ot jivota?
    da mi dokaje 6te ima mn pove4e hubavi momenti ot lo6ite
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si?
    o da mn 4esto no nikoga ne moga da si otg
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite?
    za sujalenie da...
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi
    e nali ve4e pita ne6to podobno i ti kazah 4e e mn trudno ma ae 6e probvam
    inat nervoza i se pak obi4am horata i se opitvam da im pomagam no 4esto nalagam prekalno mn svoeto mnenie
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota?
    izkustvaoto da mu se naslajdava6 izcqlo
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si?
    e ne e li tova edin ot ve4nite vuprosi na koito dosega nikoi ne e otg?
    34.Shtastliv\a li ste?za6to?
    i da i ne...vsi4ko e otnositelno
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo?
    veseli i razbira6ti problemite na dr
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte?
    ami ne e ne6to opredeleno kato matulka ili reivurka prosto sum si az!
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e?
    zaguben...
    38.Lubim cvqt?Cvete?
    violetov/ 4ervena roza
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk?
    kotka!
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to?
    ami ako imam vuzmojnost moje bi 6te zamina za 4ujbina no ako izkaram tam dostatu4no pari 6te se vurna za6toto BG opredeleno 6te mi lipsva
    Ami za sega tova me interesuva,tova sa vuprosite ne sa malko.....otgovorite iskat pove4ko vreme.Jelatelno e da otgovorite.Moje i tova da vi otneme vreme ,no kogato imate v pove4ko go napravete.)))Nadqvam se da otdelite malko vremeNeka se opoznaem!!!
    koe e ob6toto mejdu belota I sexa? Ako nqma6 dobur partnior dano pone ima6 dobra ruka

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    Теодора
    Созопол
    17.03.1988
    Риби
    ГПНЕ "Гьоте" гр.Бургас...специалност немски език естествено
    Хубава...от почти всички стилове...
    От вчера вече не...Ясно е че не съм го обичала...щом не съм особенно разстроена...
    Искам да стана преуспяла адвокатка в голям град...Еми да..уча
    С мъже...защото се забавлявам...
    Да...веднъж..
    Начин на живот..Ако не обичам не съм пълноценна
    Музиката,кафетата и народните танци...
    Всичките ми познати се чудят как успявам да бъда винаги усмихната...Мисля че ме приемат като един свободно движещ се положителен заряд
    Макар според бивщия ми приятел такова нещо като истинско приятелство между жени не съществува..Аз мога да кажа че имам-Грахче
    Да доверчива съм..доверявам се на почти всички и никога до сега не съм съжалявала..Не мога да търпя нещо в себе си..то ме измъчва...
    Мисълта че искам да видя какво ме чака утре...
    Да..дори прекалено...
    Да..Обичам Агата Кристи и Александър Дюма...
    Да!!!Аз живея в един мой измислен свят...
    Преуспяла,обичана и независима ...
    Разликата между двете е огромна...Но секса е нужен..Той сплотява връзката...
    Музиката...
    Да..обичам да гледам как се стичат дъждовните капчици..или просто как вятъра прави зайчета по морската повърхност..Обичам да се вглеждам в погледи те на случайни минувачи по улицата или да седна в морската е да наблюдавам отношенията на хората около мен...Това ме прави щастлива...
    ...Хм...Да имаш идеал значи да отречеш всичко ралично...Аз давам шанс на всеки..и във всеки харесвам различни неща...
    Няма немога,има неискам...Искам да кажа че човек можеда постигне всичко..Стига да има желание..
    В любовта,в Бога,в добрите хора и във възмездието...
    Интригите...
    Да бъда победител!!!!
    Да...задавам и го всяка сутрин...А отговора винаги гласи:"Ти си всичко и нищо..Ти си просто частица от света и света е част от теб...Ти си родена победителка..Ти си щастливка и щастлив е всеки,който те познава...
    Да..Когато бях..малко болна...тогава бях изгубила пътя към себе си...
    Романтична,чуствителна,оби члива,горда и лъчезарна...
    Да бъдеш обичан...
    Пари,любов и уважение...
    Да!Защото знам какво значи да обичаш истински..Защото знам какво е да имаш приятели..и защото научих какво е някой да вярва в теб тогава,когато ти не вярваш в себе си...
    Весели,купонджии,на които не им пука от нищо..
    Стилна,елегантна и властна..Не!!!Не обичам да се променям драстично...
    Корумпирани полицаи,бедни хора и голени нарко босове,които въртят световната политика...
    Розово...Роза...
    Просто едно цвете и мило пожелание..нещо от сърце..Някоя изненада или просто неочаквана вечеря
    Обожавам родината си!!!Но незнам дали бих останала..Тук няма бъдеще...
    [/b]


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor.
    Ирина
    2.Ot koi grad ste?
    Велико Търново
    3.Rojdenna data?
    26.08.1988
    4.Zodiq
    Дева
    5.Kade u4kate?S kakuv profil?
    в ПМГ, с география и икономика
    6.Kakva muzika slu6ate?
    почти всякаква
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili...............
    Имам да... и съм с него, защото искам да съм с него и защото го обичам много...
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete? нямам мечти...
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova?
    Ами в момента уча... защото трябва
    10.Obi4ali li ste istinski?
    Да.. в момента обичам
    11.Kakvo za vas e lubobvta?
    Ключът към щастието...
    12.Hobi?
    Да чета, да излизам с приятели, да слушам музика... да си пея
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas?
    Весел човек съм, обичам да се смея, имам чувство за хумор.. мисля, че хората ме приемат доста добре
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli?
    Май май останаха и малко истински от многото просто познати...
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate?
    Доверчива съм, но не много.. доверявам се на хората, които знам, че няма да ме разочаровам... може би и за това до сега не съм съжалявала
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie.
    Семейството ми, гаджето ми, приятелите ми... хората които обичам
    17.Vqrvate li v horoskopite?
    Долу-горе
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil?
    Криминални, романтични, фентъзи... почти всякакви
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate?
    Да... но не много. Мечтая си за един по-красив свят
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini?
    Щастливо омъжена, с дечица и хубава кариера.. дай Боже
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to?
    Да важен е. Защото, когато обичаш един човек ти искаш да му се отдадеш какво духом, така и тялом.. Секса прави една връзка още по-задълбочена и силна
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva?
    Усмивката на приятеля ми
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te?
    Да.. на малки бебета, котенца, кученца ей такива животинки много ме радват
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva
    Външност... падам си по мургави, испански чаровници, със тъмно кафяви очи и прелестна усмивка... душевно харесвам мили, весели и добродушни момчета
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego?
    След всяка буря изгрява слънце... аз какво да изразявам.. той сам говори за себе си
    26.V kakvo vqrvate?
    В Бог, любовта, приятелството, доброто
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite?
    Лъжата и предателството
    28.Kakvo iskate ot jivota?
    Шанс
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si?
    Не. Аз знам коя съм!
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite?
    Не се е случвало често
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi
    Чаровна, весела, приятелски настроена, купонджийка
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota?
    Детската усмивка
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si?
    Любов
    34.Shtastliv\a li ste?za6to?
    Да! Как защо??? Защото се чувствам такава...
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo?
    На готини
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte?
    Не.. не се променям често
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e?
    Пренаселен
    38.Lubim cvqt?Cvete?
    Светло синьо, Роза
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk?
    незнам
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to?
    Обичам я, но не заради самата нея, а заради това, че тък са хората които обичам. Бих я напуснала... бих живяла без нея... не но и без хората ....
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  21. #21

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor.neli
    2.Ot koi grad ste?sofiq
    3.Rojdenna data?19.07.1991
    4.Zodiqrak
    5.Kade u4kate?S kakuv profil?v nai skapanoto daskalo, ne vi trqa da znaete koe e
    6.Kakva muzika slu6ate?predimno punk i metal, ama ponqkoga i malko rap
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili...............nqmam! sFobodna sum
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete?ne znam kfa e nai golqmata mi me4ta
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova?sus slu6ane na muzika i visene pred PCto. za6toto taka mi haresva
    10.Obi4ali li ste istinski?q pitai TaStY^GiRl. tq 6te ti kaje
    11.Kakvo za vas e lubobvta?of...trudnost
    12.Hobi?e kazah go ve4e de
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas?ne znam! nqam dumi
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli?imam i ot dvata vida
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate?[b]samo nqkolko usera ot tuk, ama nqa da im kazvam nickovete. te si znaqt!
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie.jiveq zaradi...be za da precakam jivota
    17.Vqrvate li v horoskopite?naposleduk ne! ama mi e zabavno da gi 4eta
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil?4estno li? mrazq!
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate?az samo tfa pravq
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini?po golqm izrod i ot sega
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to?ima razlika estestveno, ama mai e vajen. de da znam fe
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva?e kfo me uspokoqva...edin 4ovek...
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te?aham...nz koi sa
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estvanqmam opredelen kriterii, razbiram na momenta dali mi haresva ili ne
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego?deviz:nqa takuv
    26.V kakvo vqrvate?v sebe si i priqtelite si
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite?lujata
    28.Kakvo iskate ot jivota?ne znam
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si?nikoga ne sum si zadavala toq vupros
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite?da! sega6niq!
    31.Opi6ete se s nqkolko dumibasi izrod4eto...
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota?am...samiq jivot kato cqlo
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si?ne znam...priqtelite mi
    34.Shtastliv\a li ste?za6to?sega li? ne osobeno 6toto se kolebaq m/u dve ne6ta
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo?nz
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte?huav vupros..nz
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e?stranen...
    38.Lubim cvqt?Cvete?cvqt-4eren. cvete-nikoe
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk?blizkite mi))
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to?i az se 4udq dali iskam da sum tuk ili ne

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  22. #22

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    To ThE Mo0n AnD BaCk
    Мнения
    58

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    1.Monika
    2.Pleven
    3.16.04
    4.Oven
    5.Profesionalna gimnaziq po restorantiorstvo,tyrgoviq i obslujvane-pleven.Profil-Tehnologiq i menidjmunt na prozivodstvoto i obslujvane v zavedeniqta za hranene.
    6.Pochti vsqkakva.. obshto vzeto chalga (ne me linchuvaite sega :P)
    7.Nqmam si :>
    8.Ami mechtite ne se kazvat,shtoto moje kato gi kajem da ne se sbudnat No ako se sbudne nqkoi den shte vi kaja na vsichki ot foruma {{:
    9.Mi.. s nishto obshto vzeto Ucha :>
    10.Da,ama beshe nespodeleno
    11.Lubovta....zashtoto imenno tova e lubovta-celuvka mejdu mraka i svetlinata ot koqto ni ostava edinstveno i samo samotata.
    12.Mi opredeleno hobi nqmam,ama obojavam da se shmatkam po ulicite i kafetata,magazinite s priqtelki i da klukarstvame
    13.Ami dosta prikazliva lichnost,kontaktna i simpatichka :P
    14.Imam da
    15.Ami doverchiva sum,doverqvala sum se na nepodhodqsht chovek i sum sujelqvala,no chovek se uchi ot greshkite si...
    16.Mnogo neshta,priqteli,semeistvo,zaradi samata men,ponqkoi pyt zaradi lubim chovek.. vinagi neshto ti davam stimul... a kogato tova neshto go nqma.. to idva vse nqkoga
    17.Ne
    18.Ami .. ne obicham da cheta mnogo,no ako nqkoq me zapleni moga da q cheta desetki pyti No tova rqdko :>
    19.Opredeleno
    20.Sushtata otkachalka
    21.Jenite sa sposobni da se prestruvat,che prejivqvat orgazum.. mujete obache sa sposobni da se prestryvat,che prejivqvat cqla edna vruzka...Tova e moeto mnenie ..
    22.Kafe,cigara i razgovor s priqtelka
    23.Mda,obojavam malkite neshta da me karat da se usmihvam.
    24.of...
    25.Tova,koeto az pojelaq dnes... to shte byde istinata utreshniq den Iskam da kaja che sum nomer 1 i kfoto kaja az tfa e
    26.Vqrvam v 3 neshta.1-vqrvam,che ima Bog.2-vqrvam v sestra si,3-v sebe si
    27.Ne mrazq nai mnogo Ili mrazq ili ne
    28.Vsichko
    29.Az znam koq sum,no ne znam kakva trqbva da byda.
    30.Imalo e.. vseki e imal bas lovq
    31.Prikazliva,ponqkoga sramejliva,sladka,dobrichka,priqtelka
    32.Az moje bi hahah ))
    33.Dosta neshta
    34.Da,mnogo Mi neznam gotino mi e
    35.Na takiva kato men
    36.Mda,obicham promenite i ne me pritesnqva da smenqm imidja si chesto
    37.Emi de da znam Gotina nqkfa super qka lelka sus silikon ahahaha
    38.Jylt,vsichki cvetq sa gotini :>
    39.Vsichko koeto e ot surce e neveroqten podaryk
    40. ...... no comment
    Tova,koeto pojelaq Az dnes... to shte byde istinata utreshniq den!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zdraveite tiinove!!!Ami tuka 6te vi zadam nqkolko vupros4eta[ne6to kato leksikon4e],za da vi opoznaq malko.Nadqvam se kolkoto se moje pove4e da otgovorqt,6te mi bude interesno da 4etaAko nqkoi ne iska da populva da napi6e edna to4ka,6te go priema kato ,,mnogo si lubopitna''makar 4e nqma da vi zadam koi znae kakvi vuprosi.......
    E,priqtno populvane

    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor.-Simona
    2.Ot koi grad ste?-Ahtopol
    3.Rojdenna data?-15.12.1990
    4.Zodiq-Strelec
    5.Kade u4kate?S kakuv profil?-v edinstvenoto u4ili6te v grada mi
    6.Kakva muzika slu6ate?-metul,4erno,malko regge
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili...............-nqmam gadje
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete?-imam si me4ti i se nadqvam,4e 6te se sbadnat
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova?-ami sega se zanimavam s u4ene
    10.Obi4ali li ste istinski?-mom4e-mislq,4e ne
    11.Kakvo za vas e lubobvta?-
    12.Hobi?-mmm,slu6am muzika,izlizam s priateli..ni6to konkretno
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas?-Mrazq sebe si!!! ujasen 4ovek sam!
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli?-mislq,4e sa istinski!
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate?-ami da dosta sam dover4iva i naivna,koeto hi4 ne e hubavo
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie.-prodaljavam da jiveq,zaradi semeistvoto mi! ako ne bqha te,sigurno ve4e 6tqh da sam se samoubila. a sa6to i priatelite mi me karat da si mislq,4e vse o6te ima smisal...
    17.Vqrvate li v horoskopite?-Ne!
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil?-mda,obi4am da 4eta. haresvam knigite na stivan king. i sa6to knigite za Harry Potter
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate?-ooo,mnogo obi4am da fantaziram
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini?-ne znam daliizob6to 6te sam jiva sled tolkova godini
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to?-sexa e mnogo vajen spored men za edna vrazka. no tyi kato az ne pravq sex,ne moga da govorq mnogo za zna4enieto mu.
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva?-uspokoqvat me priatelite mi
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te?-ponqkoga im se radvam,no se slu4va dori da ne gi zabelqzzvam,a te sa vajni!
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva-trqbva da e s 4uvstvo za humor,da me razbira i za6titava
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego?-Badi dqvol,za da ne te pratqt po dqvolite!
    26.V kakvo vqrvate?- vqrvam v Bog,no ne i sebe si
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite?-mrazq sebe si! i sa6to mnogo mrazq snobi
    28.Kakvo iskate ot jivota?-da sam dobre i da postigna ne6to v jivota.
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si?-4esto si zadavam takiva vaprosi no dori ne moga da si obqsnq za6to izob6to sam se rodila,sled kato 6te umra i nikoi nqma da me pomni! a i ni6to sled moqta smart nqma da se promeni
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite?-da!
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi-egoistka,4esto se depresiram...a i obi4am da pravq prostotii
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota?-nqmam predstava
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si?-ne iskam da jiveq
    34.Shtastliv\a li ste?za6to?-ne znam. mislq,4e ne sam osobeno 6tastliva. no dokato semeistvoto mi i priatelite sa dobre i az sam dobre
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo?-na hora,na koito ne im puka za po4ti ni6to!
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte? -ako stava vapros za obleklo,oblizam se smaknato i tak si mi haresva."lo6o" momi4e sam
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e?-ujasen! tehnologiqta 6te e tollkova razvita....
    38.Lubim cvqt?Cvete?-sin,4eren. a cvete,4erna i 4ervena roza
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk?-
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to?-ami Bulgaria e mnogo krasiva strana,no e naistina v mnogo lo6o polojenie! bih ostanala da jiveq tuk,za6toto tuk sa blizkite mi
    Ami za sega tova me interesuva,tova sa vuprosite ne sa malko.....otgovorite iskat pove4ko vreme.Jelatelno e da otgovorite.Moje i tova da vi otneme vreme ,no kogato imate v pove4ko go napravete.)))Nadqvam se da otdelite malko vremeNeka se opoznaem!!!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  24. #24
    Guest

    Re: Leksikon4e!!!!![zaduljitelno za vsi4ki ot foruma]

    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor. Анита
    2.Ot koi grad ste? Созопол
    3.Rojdenna data? 22.03.1990
    4.Zodiq Овен
    5.Kade u4kate?S kakuv profil? "ГРЕ Георги Сава Раковски", гр.Бургас, профил: френски
    6.Kakva muzika slu6ate? techno, hause, trance, ragga, retro
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili............... Нямам
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete? Аз малките си мечти не мога да осъществя какво остава за големите.
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova? С нищо конкретно. Уча.
    10.Obi4ali li ste istinski? Не знам.
    11.Kakvo za vas e lubobvta? "Любовта не съществува, това е трик на мозъка, комбинация от хормони и химия, временна халюцинация, предразполагаща към приятни чувства и малоумно пилеене на пари и време!"
    12.Hobi? Нямам.
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas? Трябва да питаш тях. Определям се като странна ... понякога.
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli? Истински нямам. Просто приятели - малко.
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate? Да. Зависи от ситуацията. По принцип в повечето случаи, когато се доверя на някого аз съм прецаканата... Така, че гледам да не го правя много често.
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie. За себе си.
    17.Vqrvate li v horoskopite? Не
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil? Да. Ами нямам определен стил... Книгите на Стивън Кинг харесвам .. и на Даниел Стийл ... По-увлекателни книги обичам да чета.
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate? ВЕЧЕ не... Писна ми да си мечтая за разни фантасмагории, които никога няма да се случат. Трябва да се примирим със суровата действителност.
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini? Не обичам да мисля за бъдещето!
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to? Разбира се, че има разлика м/у секс и любов. Да сексът е важен в една връзка... защото връзка без секс ... нещо ... няма да ми изглежда като истинска връзка. Сексът е просто един начин да се закрепи връзката м/у двама...
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva? Музиката...
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te? Да... няма значение...
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva Нямам идеали за нищо. Идеални неща няма!
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego? "Целта оправдава средствата" и "Прави каквото трябва пък да става каквото ще" ... аз си знам ...
    26.V kakvo vqrvate? Само и единствено в себе си.
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite? Не мразя.
    28.Kakvo iskate ot jivota? Щастие.
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si? Честно казано задавала съм си го няколко пъти... но така и не мога да намеря отговора.
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite? Да.
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi Малка наивна глупачка.
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota? Това да се събудиш сутрин и да си още жив.
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si? Като го открия ще ти кажа.
    34.Shtastliv\a li ste?za6to? Не.
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo? На свободно мислещи.
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte? Ми... спортен... Не.
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e? Надявам се да не съм жива до тогава, защото ми се струва, че положението няма да е много розово.
    38.Lubim cvqt?Cvete? Син. Нямам.
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk? Малко внимание.
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to? Да обичам България. За нищо не света не бих заменила родината си с някоя друга държава. Харесвам я ... и се надявам да остана тук!

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    1.Ami purvo moje da si napi6ete imetoistinskoto de,ne prqkor. -Tedo
    2.Ot koi grad ste? -Plovdiv
    3.Rojdenna data? - 03.08.1988
    4.Zodiq -lyv4e
    5.Kade u4kate?S kakuv profil? - dyrvoto (proizvodstvo na mebeli)
    6.Kakva muzika slu6ate? - vsi4ko - absoliutno
    7.Imate li si priqtel/ka i za6to ste s nego[neq]?Naistina li go[q] obi4ate ili.............. ne sam nameril istinskata liubov
    8.Koq e nai-golqmata vi me4ta?I pravite li ne6to po vuprosa za da q postignete? - zbydnala se e - ne kazvam kakva e
    9.S kakvo se zanimavate?I za6to to4no s tova? - pi6a temi za "TL" 6oto me kefi
    10.Obi4ali li ste istinski? do sega ne
    11.Kakvo za vas e lubobvta? ne sam razbral kakvo e ISTINSKATA.
    12.Hobi? - sabiram plakati
    13.Kakvo 6te kajete za sebe si?Kak vi priemat horata okolo vas? - Mislqt me za idiot4e
    14.Imate li istisnki priqteli?Ili prosto priqteli? - prosto priqteli
    15.Dover4ivi li ste?Na kogo nai-mnogo bihte se doverili i mislite li 4e sled tova nqma da sujalqvate? - ponqkoga
    16.Za kakvo jiveete?T.e. kakvo vi kara da produljite vse trqbva da ima ne6to,koeto da vi dava sili i jelanie. - emi ... jiveq za da umra
    17.Vqrvate li v horoskopite? - ne
    18.Obi4ate li da 4etete knigi i kakuv stil? - da - kriminalni
    19.Me4tateli li ste?Obi4ate li da fantazirate? - ponqkoga si pome4tavam
    20.Kak si se predstavqte sled 10,20 godini? - starec
    21.Sex i lubov..........pravite li razli4ka m\y dvete ne6ta?Spored vas sexa vajen li e v edna vruzka i za6to? - golqma razlika ... sex-a ne e zadaljitelen za men.
    22.Kogato ste tujni kakvo vi uspokoqva? dobyr pr. ili butilka 6-x SENCE
    23.Radvate li se na malkite ne6ta i koi sa te?
    24.Va6iq ideal za mom4e[momi4e]?Ne samo vun6nost,no i du6evni ka4estva
    25.Va6iq deviz?I kakvo iskate da izrazite 4rez nego?
    26.V kakvo vqrvate?
    27.Kakvo nai-mnogo mrazite?
    28.Kakvo iskate ot jivota?
    29.Zadavali li ste si 4esto vuprosa ,,koi[koq] sum az i?I otgovarqte li si?
    30.Imalo li e peroid ot vreme v koito da ne znaete kakvo iskate i za kakvo se borite?
    31.Opi6ete se s nqkolko dumi
    32.Koe spored vas e nai-hubavoto ne6to v jivota?
    33.Kakvo vi trqbva za da jiveete 6tastlivo dokraq na jivota si?
    34.Shtastliv\a li ste?za6to?
    35.Na kakvi hora se kefite nai-mnogo?
    36.Kakuv e imidja vi?Obi4ate li 4esto da se promenqte?
    37.Kak si predstavqte sveta sled 20,30 god.????Dori i sled pove4e?
    38.Lubim cvqt?Cvete?
    39.Kakvo za vas 6te bude nai-golemiq podaruk?
    40.Obi4ate li stranata ni?Spored vas koi sa neinite dobri i lo6i strani[ako moga taka da se izrazq]?Za6to?Bihte li iskali da produljite da jiveete v rodinata ili nqkade drugade?Kade i za6to?

    drug pat shte dovar6a
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си