.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Blink 182 се разпадат

    ГХАХАХАХХАХАХАХАХ!!! КРАЙНО ВРЕМЕ БЕШЕ!

    Шибани гейове! Шибани женчовци, които смеят да с нарекат пънкари. Смотани поп-звезди! Такива бой-групички петнят цялото пънк движение, което междувременно е МЪРТВО! След онзи концерт на SP пънк НЯМА!

    Впрочем нищо против групата като цяло. Само да не се наричаха пънкари, баси! Приятелката ми слуша главно подобна музика - Good Charlote, Sum41 и т.н., но поне я слуша с ясното съзнание, че това е някакъв пост-"пънк", който няма нищо общо с идеологията на този стил.

    Моля НЕизползвайте
    НЕцензурирани думи и изрази!!!
    Moderated by aBeP4eTo
    Not a fuckin music, but a finnish fuckin music!

  2. #2
    Az tezi hi4 ne gi ponasqm-zatova se radvam

    LOVE IS NOT THE EASY THING...IS ALL THAT YOU CAN'T LEAVE BEHIND YOU....

  3. #3
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    I az ko da napravq po vaprosa moite grupi sa zdravi zasega ili sa tolkova stari 4e sa prijiveli ko li ne No za razlika ot Blink 182 koito ne ponasqm sa super
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  4. #4
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Blink 182 са едни от групите, с които израстнах. За бога, една от групите на които изобщо си купих оригинален албум. Все още съм им фен, така че няма да повярвам на такава информация, че се разпадат. Най-вероятно е медиен трик за да привлекът внимание.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Blink 182 не се разпадат!
    В интервю казаха,че ще си вземат малко почивка и след време сигурно пак ще издават албуми.Тфа не значи,че се разпадат.
    П.С.-Аз лично се кефя на може би 2-3 техни песнички,не съм им фенка.Но уважавам труда,който са положили.Не мога да разбера кфо толкова сте се подкефили,че еди-коя-си група се разпада...кефете си се на вашите групи и толкова.Злета

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    In the middle of Nowhere
    Мнения
    211
    Imat mn qki pesni4ki,no opredeleno nqaat ob6o s punk-a.Mojebi samo I'm feeling this malko mqza na punk...Te sa si ne6o kat pop-rock,ama sa super qki.Nadqvam se da ne se razpadnat
    I am alive
    I will never run away
    Places inside
    My heart screams inside with pride
    Once I cried
    Now I wipe away the tears
    Once I died
    Now I'm alive

  7. #7
    От пънк до пънк има огромна разлика . Който си мисли че това не е пънк нека да си мисли така . Но все пак да не забравяме че именно заради тази група , мн днешни групи няяше да съществуват.Песните си им заслужават , а някой хора като гледам са попаднали само на последният им албум , който стила е по различен.И все пак мене си ме радват , за друите .. дето не им се кефят , глеам само ги е яд кофти за тях... И между другото Niilo пънкар трябва да си по душа , а не само да слушаш такава музика ... в доста от клиповете и интервютата на Blink са го доказали ...

    ...With every day , that goes by
    it sure gets lonely in this
    ... this world of mine ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    [b][color=darkblue]Blink 182 не се разпадат!
    В интервю казаха,че ще си вземат малко почивка и след време сигурно пак ще издават албуми.
    [b]e, edno "sigurno" vur6i li rabota? nqkakva garanciq li e? az smqtam, 4e ne!
    Тфа не значи,че се разпадат.
    izkreno se nadqvam da si prava!
    ne znam, dano se suberat otnovo! mene li4no stra6no mnogo me kefqt! slu6am gi ot...i az ne znam kolko vreme. godini. i az kato LunaTriCk sum izrastnala s tqhnata muzika(za koeto trqbva da blagodarq ot edna strana na vui4o mi i na tova 4e ot malka ne se otlepqm ot MTV[zasluga na maika mi] ). prosto dori da se razpadnat, tfa e edna grupa koqto adski mnogo uvajavam i vinagi 6te slu6am!

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Sk8eR^BoY
    От пънк до пънк има огромна разлика . Който си мисли че това не е пънк нека да си мисли така . Но все пак да не забравяме че именно заради тази група , мн днешни групи няяше да съществуват.Песните си им заслужават , а някой хора като гледам са попаднали само на последният им албум , който стила е по различен.И все пак мене си ме радват , за друите .. дето не им се кефят , глеам само ги е яд кофти за тях... И между другото Niilo пънкар трябва да си по душа , а не само да слушаш такава музика ... в доста от клиповете и интервютата на Blink са го доказали ...
    Тази интервюта са си чист популизъм. Промиват се главите на тийнеджърите и това никой, ама никой не го осъзнава!

    Като ви харесват - слушайте си ги. Казах ви, че нямам нищо против подобни групи, стига да не се наричат пънкари. Защото не, не са пънкари!
    Not a fuckin music, but a finnish fuckin music!

  10. #10
    Guest
    Тази интервюта са си чист популизъм. Промиват се главите на тийнеджърите и това никой, ама никой не го осъзнава!

    Niilo,za kakuv se ima6?!Ne si bezsmurten.Ne samo ti prozira6 nqkoi ne6ta.

  11. #11
    Niilo, abe mai i ti ne znae6 kakvo iska6! purvo gi nari4a6 jen4ovci i geiove, a sega kazva6, 4e nqma6 ni6to protiv tqh. aide purvo se izqsni kakvo po-to4no misli6! mi kefqt ni i 6te si gi slu6ame! ne6to protiv?

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  12. #12
    Guest
    blink 182 sa si mnogu qka grupichka i tva che ne gi slushate ne znachi che trqbva da gi obijdate.pravqt si takava muzika kakvato te si iskat. i da ne e tochno punk pak e gotina i ima dosta hora koito gi haresvat.vse pak ne sa ot vchera a ot 12 godini i imat mnogu na broi hubavi pesni

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    blink 182 sa si mnogu qka grupichka i tva che ne gi slushate ne znachi che trqbva da gi obijdate.pravqt si takava muzika kakvato te si iskat. i da ne e tochno punk pak e gotina i ima dosta hora koito gi haresvat.vse pak ne sa ot vchera a ot 12 godini i imat mnogu na broi hubavi pesni
    ам....Гостчето май наистина е право честно казано...и мене много ме кефи групичката...имат страшни парчета

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    4estno kazano, dali shte se razpadat ili ne... dreme mi.. na... Slushala sym samo 1 tqhna pesen, gore dolu stavashe za slushane


  15. #15
    Guest
    Не ми дреме. А се радвам, че в идния албум на Бекстрийт Бойс ще има песни в тяхния стил от 1996-1999 г. Сухер! Max Martin is the best!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си