.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724

    Преместена:I az da kaja ne6to !

    Poprincip az mn rqdko puskam temi za6toto nqmam tolkova problemi da kaja jivota e gaden pluq na nego i podobni gluposti , no sled izdankite naposledak re6ih i az da pusna edna

    Na4i temata e slednata iskam da vi pitam modove kolko mneniq imam v Lubov i lubovni problemi malko zamislete se za6to tazi sekciq i saprovojda6tata q Sex sa prosto varha na sladoleda v prostotiqta az 4e sam idiot sam si i ne go kriq No da ima takiva gluposti koito da se darjat e prosto nedopostimo BSG na4i ot skoro si mod tam mi razgledai vnimatelno nqkoi ot temite napravih si truda da po4eta malko prostotiq e nemoga i az da izmislq tolkova gluposti Ne obvarzvam mnenieto si s nikoi to si e samo moe i NE CELI OBIJDANE NA MODERATORI I ADMINI


    Tva e dr nqmam ko da kaja
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357

    Като се заговори пак за Модератори,аз не разбрах на какво основание и по какви причини са назначени новите модератори:дали защото много разбират от секс и като цяло от раздела,който модерират,или просто са сложени за да махат простотията,която се бълва във форума Трябва обаче да призная,че откакто се направиха тези промени,огромна част от глупостите във форума просто се махат докато се усетим,а изчерпаните теми се заключват
    Все пак,според мен,модераторът трябва да е човек,който да разбира от областта на своя форум-все едно за здравния форум да сложат някой,който хал хабер си няма за какво става въпрос.Поне във всички други форуми е така-модераторът е този,който е най-информиран за всичко и трябва да дава съвети,а не само да заключва теми и да трие такива

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от adult

    Като се заговори пак за Модератори,аз не разбрах на какво основание и по какви причини са назначени новите модератори:дали защото много разбират от секс и като цяло от раздела,който модерират,или просто са сложени за да махат простотията,която се бълва във форума Трябва обаче да призная,че откакто се направиха тези промени,огромна част от глупостите във форума просто се махат докато се усетим,а изчерпаните теми се заключват
    Все пак,според мен,модераторът трябва да е човек,който да разбира от областта на своя форум-все едно за здравния форум да сложат някой,който хал хабер си няма за какво става въпрос.Поне във всички други форуми е така-модераторът е този,който е най-информиран за всичко и трябва да дава съвети,а не само да заключва теми и да трие такива
    Като изключиме че и половината потребители са баннати или не влизат сичко е Ок ... сам одето вече не се получават свесни коментари и форума запустя

  4. #4
    Защо ли съм толкова съгласен , не че съм някой супер редовен , но все пак споделям мнението ви ...

    ...With every day , that goes by
    it sure gets lonely in this
    ... this world of mine ...

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Тук донякаде споделям мнението ти! Аз същo не влизам в "Любов и любовни проблеми" и "секс" темите са страшно НЕсериозни, повтарят се, има масов флууд и 1001 глупости Мисля, че трябва да се обърне малко по-голямо внимание точно на тези два раздела, но за съжаление не мога да помогна с нищо нямам права в тези области ! Хубаво е, че се следят тези неща
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  6. #6
    Ще кажа само едно нещо, което се надявам да отговори на всичките ви въпроси: От кога не сте влизали в тези раздели?
    Кратко, но надявам се с ясно послание.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Ще кажа само едно нещо, което се надявам да отговори на всичките ви въпроси: От кога не сте влизали в тези раздели?
    Кратко, но надявам се с ясно послание.
    вчера... Една свястна тема няма...
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Някъде из вселената!
    Мнения
    189
    Ами и аз вече не влизам в "Секс" и "любов" защото ми писна да чета едно и също!Само някви прости глупости!
    Тя го обичаше,той нея не...
    Тя го ревнуваше,той нея не...
    Тя го забрави,той нея не!

  9. #9
    Наше задължение е да премахваме теми и мнения, които нарушават правилника, а за всички останали ние нямаме право да ги модерираме.
    в случай, че не ви харесват някои теми, просто ги игнорирвайте от съзнанието си, защото не може на всички да се хареса една тема, за едни е супер яка, за други е много тъпа.
    Който не е заинтересован от съдържанието на една тема, най-добре е да не пише по нея, а да се включва в дискусийте на теми, които го вълнуват.

    Относно модераторите, техните задължения са изписани в правилника.
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си