.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38

Тема: В Траур...

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514

    В Траур...

    Може би не беше тук мястото да пускам тема.. но съм много огорчена, разочарована, от всички в тази скапана държава...
    Вчера (7.03) 15 минути преди 1-вия час на 2-та смяна едно момиче от моя клас припадна. Аз закъснях и слава Бого не съм била там. 20 минути линейката не идва, фелшера закаснява с 15 минути, като се има предвид, че болницата е на 5 минути ПЕША, а фелшера е на долния етаж. НЯМАМ ДУМИ! Когато линейката пристигна сестрите се бавят се едно на кафе ще ходят, а детето умира Вярно... починала е още като е припаднала... но ако бяха побързали... само ако бяха побързали... може би... може би щеше сега да е жива. Та тя беше само на 16 Чувахме баща й как крещи "Детенцето ми... " Целия клас бяхме потресени, а даскалите влизат и викат "Стига сте се превземани"
    Толкова безчувствени... толкова студени...
    Утре ще я погребем... Там ще е кошмарът...
    Сигурно след седмица, две всички ще забравят, ще продължим напред, но чина и винаги ще остане празен, номер 16 няма да фигурира в дневника ни... и ние ще завършим с 1 човек по-малко

    ОБИЧАМЕ ТЕ, мила Кате! МНОГО! Дано там, където си бъде едно по-добро място...
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    au tova e naistina ujasno, sujalqvam mnogo, moite saboleznovaniq, za drugo ne mi ostanaha dumi da kaja

  3. #3


    no tq kak taka o6te ot pripadaka e umrqla qvno e bila bolna ot ne6to mnogo seriozno ina4e nqma obqsnenie kak taka izvednaj

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    SweeT^Puppy, приеми моите съболезнования...
    Животът е прекрасен

  5. #5
    prosto gost
    Guest
    Ako ne ste zabelqzali pochti vseki mesec a moje bi sedmica ima takyv sluchai na pochinalo dete.. Moje da Vi prozvuchi grubo, no qvno trqbva da sviknete da chuvate za pochinali nashi vrysnici.Jalko e da mladejta na Bylgariq bavno-bavno se "izplyzva" q izvyn perdelite na dyrjavata q v pokoite si..

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Цитирай Първоначално написано от leona


    no tq kak taka o6te ot pripadaka e umrqla qvno e bila bolna ot ne6to mnogo seriozno ina4e nqma obqsnenie kak taka izvednaj
    Да... беше обречена...
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  7. #7
    sujalqvam R.I.P.
    e tiq u4iteli hora li sa be nqkakvi bez4uvstveni su6testva...sujalqvam gi!
    gorkoto momi4e

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  8. #8
    Миличката....защо всичко е толкова факано...
    но не се тревожи за нея..тя е на много хубаво място
    сега...сигурна съм....там ще бъде щастлива и очите и ще греят...
    МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ!!!!!!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Malee nqmam dumi... Kak moje taka da stane... A sweet puppy, kakvo imash v predvid po tova "tq beshe obre4ena"?


  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305

    Ujas... naistina e ujasno... moite syboleznovaniq...

    A za doktorite i felt6era... teq sa ebati bezhabernicite !!! I va na6eto u-6te ima6e takyv slu4ai minalata godina. Ima6e turnir po futbol i edno mom4e po4ina na igri6teto \Bog da go prosti\ A TYPATA LINEIKA DOIDE SLED 40 MINUTI !!! U4ILI6TNATA LEKARKA SE BAVE6E SIGURNO PONE 15 MINUTI !!! A CQLOTO DASKALO ZVYNQ6A NA BYRZA POMO6T I NA POLICIQTA. V NA6ETO DASKALO PO4TI NQMA 4OVEK BEZ GSM, PONE 500 4OVEKA ZVYNQHA, A TE SE BAVIHA TOLKOVA VREME !!! OT4AIVA6TO E !!!
    The art of love is not to let your heart get broken !

  11. #11
    Много съжалявам.
    Мойте съболезнования.
    Горкото момиче...

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Цитирай Първоначално написано от Bolid1
    Malee nqmam dumi... Kak moje taka da stane... A sweet puppy, kakvo imash v predvid po tova "tq beshe obre4ena"?
    Била е неизлечимо болна. Давали са и най много още година-две да живее Ние не знаехме... тя не е знаела... Нищо не е можело да се направи, такава е била съдбата й
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  13. #13
    Guest
    много жалко
    Много съжалявам
    Мойте съболезнования

  14. #14
    моите съболезнования
    malka{i}zlobna

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    Gorki4kata....moite saboleznovaniq ... mnogo jalko ...

    Tq moje i da e bila obre4ena no ako ne be6e...?togava vsiki tiq doktori, feld6eri i t.n. za koito tq e bila porednoto par4e meso 6tqha da badat vinovni i bas hva6tam 4e sigurno nqma6e da im teji na savestta...napravo da ne povqrva6 kakvi hora ima

  16. #16
    Цветито
    Guest
    Моите съболезнования....
    Най-тежко е като познаавш човека и не можеш да приемеш факта че го няма.. не можеш да разбереш колко е гадно докато не ти дойде на главата...и за това на лекарите не им пука...мила спокойно ! Бъди силна
    А иначе в моето училище е същата работа....отиваме с моята приятелка сестрата да ни премери температурата защото бяхме много зле...а тя ни отговаря съвсем спокойно: "Е, сега ли се сетихте. Айде утре"....прибрахме се вкъщи с 39* температура !!!

  17. #17
    ujasno syjalqvam moite syboleznovaniq
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Някъде из вселената!
    Мнения
    189
    Тя го обичаше,той нея не...
    Тя го ревнуваше,той нея не...
    Тя го забрави,той нея не!

  19. #19
    Tova e otvratitelno dolno Ako stava6e duma za jivota na tehen blizak edva li 6tqha tolkova da se tutkat V kakva durjava jiveem...Ne se u4udvam, za6toto tova e pone 3744787858 put v koito se uverqvam kolko bezsarde4ni i bezrazli4ni hora ima...Vse kato stane nqkakav incident, togava se vzemat merki...kogato ve4e e tvurde kusno i 1 ili nqkolko jivota ve4e gi nqma Sa4ustvam ti, sa4ustvam na roditelite mu, sigurna sam 4e tova ne e edinstveniq primer, sigurno sa bezbroi...za6toto nikoi ne vzima naseriozno nqkoi situacii, nali tova im e rabotata, biva li da sa s takiva bazni refleksi I kak posle ne im teji na du6ata... Neka po4iva v mir i se namira sega v edin po-dobar svqt
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    О, господи това е ужасно! Много съжелявам! Мойте най-искрени съболезнования!

  21. #21
    Guest
    В такъв момент бих се радвал че съм минал 4 дневен курс по оказване на първа помощ ..... бас лова че сички са се вайкали около нея и не са смеели да припарят ..... та аз не бих го допуснал....вдъж на връщане от някаде не помня купон ли беше запoй ли беше беше станала автомобилна катастрофа и видях следната гледка: Двама малди на студентска възраст бяха кленали до едно тяло цялото в кръв но беше живо не разбрах мъж или жена .... до тях паркирана една патрулка двамата полизай бяха доста ратревожени и нещо говореха по радиостанциите облегнати на капака....тези двамата не знаеха какво да правят ...... и аз отидох там и напраих каквото можах оказа се човека (мъж) не е бил толкова зле колкото изглежда и е щял да се оправи и без мене ..... но мисля че помогнах и можеше да стане по зле...

  22. #22
    Guest
    Gosta - bravo na teb, v `TAQ DARJAVA` kakto kazva BSG ne sichki sa bezsardechni.

    " V kakva durjava jiveem" - kato obikolish sveta i pojiveesh nasqkade nqkolko godini da vidish kak e togava mojesh da si pozvolish da govorish taka za Balgaria!

    Moite saboleznovaniq za momicheto, molete se bolkata za roditelite i rodninite i da e po malka. Otnovo moite saboleznovaniq!

  23. #23

    Re: В Траур...

    Цитирай Първоначално написано от SweeT^Puppy
    Може би не беше тук мястото да пускам тема.. но съм много огорчена, разочарована, от всички в тази скапана държава...
    Вчера (7.03) 15 минути преди 1-вия час на 2-та смяна едно момиче от моя клас припадна. Аз закъснях и слава Бого не съм била там. 20 минути линейката не идва, фелшера закаснява с 15 минути, като се има предвид, че болницата е на 5 минути ПЕША, а фелшера е на долния етаж. НЯМАМ ДУМИ! Когато линейката пристигна сестрите се бавят се едно на кафе ще ходят, а детето умира Вярно... починала е още като е припаднала... но ако бяха побързали... само ако бяха побързали... може би... може би щеше сега да е жива. Та тя беше само на 16 Чувахме баща й как крещи "Детенцето ми... " Целия клас бяхме потресени, а даскалите влизат и викат "Стига сте се превземани"
    Толкова безчувствени... толкова студени...
    Утре ще я погребем... Там ще е кошмарът...
    Сигурно след седмица, две всички ще забравят, ще продължим напред, но чина и винаги ще остане празен, номер 16 няма да фигурира в дневника ни... и ние ще завършим с 1 човек по-малко

    ОБИЧАМЕ ТЕ, мила Кате! МНОГО! Дано там, където си бъде едно по-добро място...
    o naistina e tolkova gadno,edna moia priatelka sa6to izgubi svoia priatelka,zaradi nekadarni4estvoto na "Pirogov"no ni6to ne moje da se varne.Nikoi sega ne moje da promeni ni6to.Te a pravili sta4ka pred pirogov ,no neuspe6no[ciala no6t] naistina mnogo sajeliavam za tvoiata priatelka
    Tolkova sa nekadarni niakoi hora,i to za6to i to4no tezi kadeto triabva da spasiavat 4ove6ki jivot.Ne mi se misli kakvo e na roditelite i.No tova naistina e mnogo mnogo tajno

  24. #24
    Ohh moite saboleznovania mnogo sajaliavam

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387

    Re: В Траур...

    bez komentar sym za nekydadyrnosta na lekarite,u4itelite i vob6te nqkoi hora .
    Mnogo sajalqvam za sau4eni4kata ti

    I az uskam da vi razkaja edna slu4ka koqto i do den dne6e ima migove v koito ne mi izlizaa ot uma.Koqto me potrese mnogo.
    Predi 4 god moje bi be6e,neznam to4no, kogato o6te bqh v biv6oto si dakalo vdnuj otivam na u4ili6te i gledam mnogo u4enici i vob6te hora se sabrali v dvora na u4ili6te nqkyde ot kym dqsnata mu strana kadeto imame stylbi.Posle podrazbrah ot syu4enici 4e edin 4ovek leji tam i e celiq v kryv . minahme ot tam neznam dali za6toto ni gone6e typo lubopitstvo ili trqbva6e ne pomnq i go vidqh-be6e nai ujasnoto ne6to koeto vidqh . Nai otvratitelnoto ne6to be6e oba4e 4e po4ti do kraq na denq tqloto mu stoe6e tam.Ne idva6e lineika vob6te i vsi4ki bqhme potreseni . Do4uh 4e mojelo da se pomogne moje bi na 4oveka ako bqha do6li po rano , neznam dali naistina e taka , no da ostavqt tqloto na 4oveka do stoi taka s 4asove be6e ujasno ne samo za samata pamet na 4oveka ami i za vsi4kite u4enici malki i golemi . Prosto nqmam dumi

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си