.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836

    MOLQVI SE...SarTZETO MI

    Off hora kajete mi slu4valo li vi se e da vi boli sartzeto...men ot v4era me boli mnogo a i predi me e bolqlo..!?!Na kakvo se dalji nqkoi znae li?!Ako znaete kajete..6tot az samo gluposti si mislq za nqkvi rakove i takiva raoti..am sam samo na 17?!Kajete plsss

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    Ne znam dali i pri tebe e taka,no pri mene e nqkva pronizvashta kratka bolka dokato si poemam v1zduh..ako e tova ne se bezpokoi stava ako si napregnat,qdosan ili imash nqkak1f emocionalen srif
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    Emi ne6to takova e da..ama ne samo kat si poemam vazduh i kato hodq..kato rpavq ne6to..daje kato leja!!!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    ami predi i men su6to me e bolqlo, ama ne postoqnno, ako bolkata e postoqnna po-dobre se konsultirai s lekar za vseki slu4ai.... nai-veroqtno ne e ne6to seriozno, taka 4e ne se pritesnqvai
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  5. #5
    Guest
    men su6to me e bolqlo nai mnogo 7-8 min kogato imam problemi

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Е,случва се де,няма нищо страшно-нормално е да те боли,независимо на колко си години-причините са различни,но определено не е болест

  7. #7
    Shte ti mine
    Guest
    ami i mene me boli 4esti4ko daje ponqkoga po mnogo, i te suvetvam ako pu6i6 da spresh i pii pove4e 4erveno vino po 1 4a6ka na 1-2 dena mn e hubavo az tei praveh i ne me be6e bolqlo izvestno vreme

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    Ami i mene me boli ponqkoga no az sam 4uvala 4e tva e normalno v teenagerskata vazrast. mene me boli kogato sistemno ne si dospivam. ne mislq 4e e nqkva bolest no ako te boli 3 den pored po4ti postoqnno po dobre idi da poseti6 GPto

  9. #9
    Спокойно мацка
    И на мен ми се е случвало даже беше наскоро..
    И аз също се чудех дали да не отида на лекър е така за едното успокоение
    I'm different...


  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i na men mi se e slu4valo, dosta nepriqtno, no ako mnogo se pritesnqva6 za tvoe uspokoenie otidi na kardiolog

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    Цитирай Първоначално написано от ellii
    Ne znam dali i pri tebe e taka,no pri mene e nqkva pronizvashta kratka bolka dokato si poemam v1zduh..ako e tova ne se bezpokoi stava ako si napregnat,qdosan ili imash nqkak1f emocionalen srif
    da imenno!nishto strashno nqma - na men ot nqkolko godini mi stava taka no e rqdko i samo za sek nqkakva ostra i stqgashta bolka i minava..samo ne trqbva da se panikiosvash a da se otpusnesh

  12. #12
    Guest
    Nachi sigurno e musklul. Ako prodaljava da te boli poveche ot.... 10-15 min nachi mo je da e nai gornoto ti rebro. Az kato zasilih cigarite vmesto po 1 kutiq na den pusheh po 2 na den i mi se vaspali beliq drob malko (leviq) ot tam imah infekciq v nai gornoto rebro ot lqvo i me boleshe kat sarce, NO NE E ! Sarce ne boli tova go zapomni!

  13. #13
    Ne se prtesniavai vseki go probojda sarceto za minuta dve tova ne e opasno ako te boli postoiano otidi na lekar zadaljitelno

  14. #14
    ami mene mojebi tri 4etiri pati v sedmicata me zabolqva ponqkoga pak edin pat v meseca sqka6 imam nqkakv bodej i mi spira dahat

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    i men mi se slu4va-no rqdko...10x 4e me uspokoihte i mene :P

  16. #16
    I na men mi se slu4va kogato se pritesnqvam mnogo za ne6to...I ne te boli sarceto, a sarde4nata oblast Aide uspokoi se, ne se pritesnqvai v pove4e
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    Mersi na si4ki vi..mnogo se radvam 4e vi ima..i mnogo se radvam 4e mi obarnahte vnimanie i me uspokoihte..pone v4e znam 4e ne samo men me boli..a i sprq da me boli..Blagodarq vi ujasno mnogo!!!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    spoko i na men mi se slu4va slu4va mi se i se edno gurloto mi se otesnqva kat vliza hranata mi ose6tam kak sliza nadolo s golqm zor kofti e nqkvo ne moga da di6am kakto trebe.... zadu6avam se napravo ama kakto i da e ima re6enie i za tva sum nameril slu4valo mi se i pulsa mi da e tolkova baven kato na umrql 4ovek na sekunda po 1 udar ili nai mnogo po dva ama tva be6e sled ubiistveno razbivane s korn i baq bira bqh se umurtvil naprao a na sutrinta ... malii subirah si glavata 2 dena posle egati mahmurluka egati 4udodo :P


  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    MI

    mi na men mi se e slu4valo 3 pati....prosto izvednuj me zabolqva.i to e edna takava ostra bolka....spomnqm si purviq put po4ti ne mojeh da di6am!

  20. #20
    И на мен ми се е случвало понякога да ме заболи сърцето и след около една минута да ми мине.Така че не мисля,че ти има нещо,на всеки се случва,но за да си по-спокойна отиди на лекар.

  21. #21
    Na vsi4ki i s ee slu4valo spoks,ne viarvam pri teb da e ot rasteja,ama nz,po4ivai pove4e A pri men tova se poiaviava mnogo 4esto naposledak

  22. #22

    Re: MOLQVI SE...SarTZETO MI

    Цитирай Първоначално написано от incheto
    Off hora kajete mi slu4valo li vi se e da vi boli sartzeto...men ot v4era me boli mnogo a i predi me e bolqlo..!?!Na kakvo se dalji nqkoi znae li?!Ako znaete kajete..6tot az samo gluposti si mislq za nqkvi rakove i takiva raoti..am sam samo na 17?!Kajete plsss
    случвало ми се е..като малка..ужас ! супер много ме болеше направо неможех да дишам
    и ходих на изследвания и нищо здравичка съм,така че не се притеснявай

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Някъде из вселената!
    Мнения
    189
    Ами мен ме боли като съм в депресия или съм напрегната,ама за няколко минути само и после ми минава
    Тя го обичаше,той нея не...
    Тя го ревнуваше,той нея не...
    Тя го забрави,той нея не!

  24. #24
    Guest
    Ако боли повече от 15 минути без да спира, а напротив да се усилва, това е т.нар. стенокардна болка, т.е. до няма достатъчен приток на кислород към миокарда. А ако те пробожда, после минава, често вдигаш кръвно и пулс, това е от емоции. Има просто и безвредно решение. Винаги носи със себе си Валидол. В първия момент, когато усетиш пронизването, взимаш по едно хапче под езика и го държиш там докато се разтопи. Хем ще ти мине, хем тонизира даже. Ако проблема е по-сериозен отиваш на кардиолог.

  25. #25
    Guest
    qq po skopo bree ) surce ne boli!!!!!!!!!!!! tva e sig ot puberteta mnou 4esty mi se slu4va ponqgoka ne moga da izdi6am nity vdi6am za okolo 30 secundi bez da poemam vuzduh (staam za gmurkane haha) hoih na lekar tai tai i mi kaaha dan sa spi4am i leko dude live your life :P keep smiling prestuplenie e da se pritesnqva6 :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си