.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Похвала

  1. #1

    Похвала

    Само искам да кажа че тоя сайт е супер супер мега гига готин ! ! ! ! Открих го преди 2-3 часа и о6те разглеждам!!! Също така ми харесва че почти всички са приятелски настроени а вече такива хора са рядкост!!!Продалжавайте в същия дух хора !!!

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Някъде из вселената!
    Мнения
    189
    Еми наистина е така!Сайта си е много як!Ама преди беше още по-як(говоря за форума)
    Тя го обичаше,той нея не...
    Тя го ревнуваше,той нея не...
    Тя го забрави,той нея не!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    da mnogo si e hubav!i nie redovnite potrebiteli shte napravim vsichko vuzmojno da si go zapazim

  4. #4
    Фен Аватара на F4ence
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Varna
    Мнения
    208
    Abi i az sam ot skoro zpalena po nego, predi edna godina edin poznat mi podhvarli ideqta za saita, i foruma... I az po4nah da go razglejdam... Ama posle sprqh ne mi be6e neobhodimo, i sega sam dosta zapalena po nego...Postoqnno sam tyka.Postoqnno pitam, ili puk otgovarqm.I se radvam 4e vsi4ki ste mnogo dobri4ki...i ste mnogo gotini hora, i zatova 4esto tursq syveti ot vas.Tova edin forum da bde edin ot nai dobrite [pone spored nas] e vsi4ki da sme edno cqlo.Koeto vijdam 4e se slu4va,v smisal si4ki si pomagame i malko sa temite na koito nqma otgovor.. i to e ne ot nejelanie a ot neznanie.\tyk moje6 da nameri6 pone 1 4ovek koito ima shodniq problem ili shoden harakter... Produljavaite vsi4ki v su6tiq duh... A az ako moga 6i butam.
    Бъди красив{а} за тези които те мразят, а още по- красив{а} за тези които тe ОбичаТ!!!
    KOGATO MOGA PROSHTAVAM!!!
    KOGATO ISKAM USPQVAM!!!
    KOGATO DOKOSVAM VYZPLAMENQVAM!!!
    KOGATO CELUVAM SGRQVAM!!!KOGATO OBICHAM NARANQVAM!!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от F4ence
    Abi i az sam ot skoro zpalena po nego, predi edna godina edin poznat mi podhvarli ideqta za saita, i foruma... I az po4nah da go razglejdam... Ama posle sprqh ne mi be6e neobhodimo, i sega sam dosta zapalena po nego...Postoqnno sam tyka.Postoqnno pitam, ili puk otgovarqm.I se radvam 4e vsi4ki ste mnogo dobri4ki...i ste mnogo gotini hora, i zatova 4esto tursq syveti ot vas.Tova edin forum da bde edin ot nai dobrite [pone spored nas] e vsi4ki da sme edno cqlo.Koeto vijdam 4e se slu4va,v smisal si4ki si pomagame i malko sa temite na koito nqma otgovor.. i to e ne ot nejelanie a ot neznanie.\tyk moje6 da nameri6 pone 1 4ovek koito ima shodniq problem ili shoden harakter... Produljavaite vsi4ki v su6tiq duh... A az ako moga 6i butam.
    stra6no me trogna tazi re4
    naistina e taka,seki traa da pomaga s kvoto moje i da se butame vzaimno sa6to

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Запаления дух на новобранеца...
    Така де хубав си е сайта
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Сайта е хубав защото нас ни има.Ние правиме форума а форума е почти целия сайт!Продължавайте в този дух.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от sladkish4e
    Еми наистина е така!Сайта си е много як!Ама преди беше още по-як(говоря за форума)
    Така си е


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  9. #9
    Hubavo go kaza, 10x 4e pusna tema, vnasq raznoobrazie i svejest vav foruma Blagodarq za pohvalata kum foruma i horata v nego :P Prodaljavai v sa6tiq duh, ne si vidql/a vsi4ko, ima o6te mnogo da se kefi6 tuk Welcome i da ostane6 za pove4e
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си