.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217

    malak problem s praznika

    am vijte imam malak problem...imam praznik drugata sedmica i neznam kade da si go praznuvam -no ne e samo tva..zna4i priqtelite mi sa super razli4ni i ako sabera 10 4oveka 6te imam razli4ni temi za razgovor sas vseki i naprao nz kvo da pravq...sa6to taka moje bi 6te doid e mom4eto koeto haresvam i vsi4kite mi priqteli 6te go vidiat za parvi pat i malko mi e konfuzno 6toto ne znam kakvo 6te im e mnenieto. uf naprao sbarkana rabota...ta ako ima ot plovdiv kajete kade moga da praznuvam po do kasni4ko s hora pod 18...moje da e bar,kra4mi4ka,restorant...awe kvoto vi doide...mersi vse pak

  2. #2
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    abe ti da ne si nqkoq darjana v zatvor nqma hora koito da sa 100% ednakvi sabira6gi dava6 im si4ko da imat piene qdene muzika i gi ostavq6 ako ne sa dovolni patq Tova e za priqtelite. Za gadjeto na4i idva 4oveka i mu kaji da zakasne i da ti nosi kitka zadaljitelno no da ne ti q podari na vratata a v mqstoto deto sa si4ki i da ti tegli edna hubava celuvka pak oniq da si mislqt koto iskat
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Еми аз поне бих отихъл някаде извън града На палатки (както не веднъж съм казвал) Пък това це цветето и целувката определоно е идеално, понеже хората ще разберат кой е всъщност и че има нещо по-така ... После се седнете заедно..може и да се поотделите малко и така. Аре УСПЕХ и да кажеш как е минало

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    huh tva za cvetoto i celuvkata e super-no mai niama nujda da mu kazvam..xixix...sam 6te se seti! 10x vi pak!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    И аз имам същия проблем След една семица ставам на 17 а ненам къде да го отпразнувам


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  6. #6
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Цитирай Първоначално написано от Тед:)
    И аз имам същия проблем След една семица ставам на 17 а ненам къде да го отпразнувам
    Az imam edin priqtel ba6ta mu ima diskoteka i tam gi praq rojdenite si dni ili v nas ama v nas mn 4istene fe
    Pomisli s va6te kolko pari mogat da ti dadat i si nameri ne6to ne e stra6no nikade ne hapqt
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си