.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475

    Искам всички да знаят-Обичам те Грахче!!!

    Значи..Първо искам да кажа колко много обичам това странно същество наречено Грахче...и искам да разкажа какво направи тя за мен...
    Вчера на 17.03 имах рожден ден...Знаех е Грахче пак ще ме изненада с нещо но не oчаквах това което ми се случи...Като за начало получих четири огромни балона които ми се наложи да мъкна из автобусите бургас-созопол...Както и да е..Оцелях
    В единия балон имаче пъхната булилчица с белeжkа (не питайте как са я пъхмали там) и на листчето пишеше:"Изненадите тепърва предстоят"...
    Отидох на училище,но Грахче закасняваше..Започнах да й звъня...и да се притеснявам..и в един момент..по средата на часа вратата на стаятасе отвори и влезе онова диво същество с торта!!!Представяте ли си...Беше ми купила торта и ми я донесе в училище!!!Голямото щоу беше когато влезе Галя (нейната "съучастничка") с огромен нож в ръка а Мaрия изкочи от задния чин с думите:"Аз имам чиниики"...Почна едно ядене..Едно мазане...Нямам думи..Пяха ми..четоха ми стихотворения..Аз...бях като шашната..Като в трас...Разплаках се..за първи път от щастие...
    В междучасието Грахче ми звъни.."Ела бързо в стаята"..Отивам аз..и и се наложи да играя на топло и студено за да си намеря подаръка..Сложен в кутия за подаръци с формата на сърце...
    Самата кутия беше пълна с бонбони...една детска книжка:Теди и бурята и един жираф,който скоро получи звучното име:Шоши
    Денят ми завърши с разходка в морската и обяд в китайския...Беше най-хубавия ми рожден ден...
    Знам че тези неша слабо ви интересуват..и че много от вас дори няма да прочетат всичко..но аз исках просто да кажа пред всички колко много държа на моето Грахче...МИЛО МОЕ МРЪН,ОБИЧАМ ТЕ!!!бЛАГОДАРЯ ТИ,ЧЕ ТЕ ИМА


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    Trqbva da e bilo mnogo qko.Puk i e strahotna idea za kogato nqkoi priqtel/priqtelka ima rojden den.E radvam se,4e rojdeniqt ti ten e minal strahotno.A i 4estito na paterica!

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    това е страхотно! явно си си прекарала наистина много добре
    4естит рожден ден и от мен с закъснение..и все така,4е и по яко да си изкарваш

    ..But why?...

  4. #4
    Eeee tva e mnogo qko naistina Ne se i sumnqvam 4e si se po4ustvala super gotino...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Хубаво е когато човек има такива приятели... Ти си късметлийка ааа и Честит Рожден на патерица
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Tva e mn qko )) Da imah i az takiva priqteli... ;] Aide i ot men 4rd na paterici


  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    tova e naistina strahotno....samo moje6 da se radva6 4e ima6 takiva cenni priqteli sigurna sym 4e 6te zapomni6 naistina zavinagi tozi rojden den !!! A ...i 4estito makar i sys zakysnenie bydi mnogo mnogo 6tastliva !

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    Bravo na Grah4e ideqta naistina e velika! btw 4rd na paterici

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Хахаха наистина мн яко,браво на Грах4етои 4РД на патерица

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Баси колко мило и сладко :P
    Голям жест ти е направила. Много е хубаво, че имаш приятели които са се постарали да имаш незабравим Рожден Ден

    А и Честито с леко закъснение!!!
    Пожелавам ти всичките ти Рожденни дни да са НЕзабравими и винаги да имаш приятели с които да споделяш щастието си :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  11. #11
    Ех, ако знаеш само как ти завиждам, че имаш слабо казано невероятна приятелка. Наистина много се радвам за теб. Нека всичките ти рожденни дни за напред да са все така щури и незабравими.
    А, и честит рожден ден, на патерици.
    Целта Оправдава Средствата!

  12. #12
    superr iznenada
    4estiti si den den :P

  13. #13
    Защо ли не се учудвам Грахче съм я признала отвсякъде Това момиче е много забавно! Откакто е стъпила тук я наблюдавам, сега даже си пиша с нея Тед, мога само да завиждам че я познаваш лично :P Дай Боже всеки му такива приятели, жалко че в днешно време сякаш такива хора са голяма рядкост Де да бях и аз там да ви се радвам И 4.Р.Д. на патерици от мен, никога не забравяй приятелите си, които те даряват с обич!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    Olee tova e ...tova e naparavo strahotno! Kak da ne se razpla4esh(ot shtastie) s takiva priqteli.Istinska kasmetliika
    My heart topur-lopur for you, baby!

  15. #15
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Тед ЧРД на патерици и от мен.Радвам се,че е успяла така да те изненада и да те зарадва,а съм сигурна,че ще продължава така и занапред.Такива приятели много трудно се намират,и ти трябва да си адски щастлива,че я имаш!Наистина се радвам,че в неделя ще се запозная с нея..

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Мда,честит РД и от мене Ееех....това се нарича голяма изненада....Грахче явно е страхотна приятелка....уау ,ако можеше и на мене да ми идват такива гениални идеи :P Ама...аз май в неделя ще се запозная и с двете ви

  17. #17
    Първо ЧРД с малко закъснение и нека всичките ти мечти да се сбъднат!

    А иначе това, което е направила Грахче е много сладко...толкова мило...Мога да си представя как си се чувствала. И на мен за РД-то ми бяха направили изненадка, не чак такава де ама все пак...
    И е много хубаво чувството, че някой се е сетил за теб и те обичка толкова много!

    Пожелавам на всички да откриете (ако вече не сте) такива добри приятели!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Щастливка :P
    Радвам се,че има такива добри приятели...и ЧРД на патерици :P


    Taka de ot men

  19. #19
    Cyberdyne_101
    Guest
    Аууууууу колко сладурско

    ЧРД и от мен с малко закъснение

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mnoo qko, no tva grah4e mi se struva ograni4eno , i to mnogo :P :P :P li4no mnenie prosto

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Това ме разчувства.Страхотно беше!

  22. #22
    мила, има защо да я обичаш аз такава приятелка не само ще я обичам-ще я обожавам
    и чрд на патерици

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    леле какъв рожден ден...сигурно е било страхотно има за какво да я обичаш

  24. #24
    Много се радвам, че си си изкарала много яко на рождения ден.
    Та ... забелязах че пише "в автобуса от Бургас до Созопол" .. та се чудих дане би ти и звездната ти приятелка да не сте от Бургас? Ако е така значи сме съгражданки
    Айде с пожелания за много много по-приятни изживявания, дори и не на Рождения ти ден


    Мило..аз ...незнам..кaк..дa ти гo..кaжa..aмa мaй...aз..такoвa..aз..тe...OБИЧAM!

  25. #25
    Колко любовно,сигурна съм че се чувства като...незнам като какво!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си