.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 56
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    Typite Diskoteki v Plovdiv

    Hmm Zdraveite.Iskam da vi se pohvalq.V4era imah imen den - i reshih s edna kompaniika da idem na diskoteka.OK otidohme... no na izlizane ... nqkade okolo 20 4oveka nabaraha Men i oshte 1 pi4 ot kompaniqta ... i se "Nahranihme" s shutove i t.n. Sq ... malko ne 4uvam ... nemoga da sedq na edno mqsto - kofti... blq blq ... E koito e iskal ot vas da me ponatupa za hilqdite mi grehski vyv foruma (Flooderstvo ; Wallpaperi i t.n.) ... moga da mu kaja 4e Onq dolu v Ada Go e 4ul ... i mu e izpalnil jelanietoHey ... Stiskaite mi palci da se poopravq
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  2. #2
    Cyberdyne_101
    Guest
    Ееее гадно. Поне ще запомниш именния ден Споко ще се оправиш
    Само, чеее.... имаш страшна компаниям честно Баси вие двамата сте го отнесли, а останалите са запалили джапанките Аз ако съм ше ги пребия Скорошно оправяне

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    Ееее гадно. Поне ще запомниш именния ден Споко ще се оправиш
    Само, чеее.... имаш страшна компаниям честно Баси вие двамата сте го отнесли, а останалите са запалили джапанките Аз ако съм ше ги пребия Скорошно оправяне
    btw ... otnesahme go Az i Gajeto na bratov4edka mi.Tezi koito sa iznesoha bqha Bratov4edkata,Gajeto i Bratov4eda (toq 4ove4ec mu kazahme da iz4ezne s tqh za da gi pazi ) ina4e ako gi bqha dokosnali trqbvashe da podiveq .BTw ... izkyl4ih si prysta na dqsnata raka shtoto udarih edin ot pi4ovetete ... Ama kak boli - ne e istina.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  4. #4
    Cyberdyne_101
    Guest
    Затова по семейному не се ходи на диско. И следващия път бъдете повечко хора Абе големи сте побойници в Майнатаун И за какво ви биха

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    Затова по семейному не се ходи на диско. И следващия път бъдете повечко хора
    hah ... to shtqhme da sabirame hora ama az sam drop i nemoga dase digna dori ot stola.K'vo mi puka za toq boi ... puka mi za tova 4e mi se provliha planovete za tazi sybota
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  6. #6
    Guest
    милия човек...яко са те натупали

    споХ скоро ще се оправиш
    откакъв зор ще те бият?

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от etrusca
    милия човек...яко са те натупали

    споХ скоро ще се оправиш
    откакъв зор ще те бият?
    zna4i v diskotekata imalo oshte 1 pi4 s moita bluza... sybrali se te da go biqt onzi .... no posle se otkazali ... i kakvo ? kato vidqli 4e sme 5 4oveka na kryst ... reshili da mi postupat kapandurata.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  8. #8
    asq_f_pld
    Guest
    v koq diskteka se slu4ilo tova?

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от asq_f_pld
    v koq diskteka se slu4ilo tova?
    v "LZ" ... snoshti ... s kompaniqta trygnahme kym "Trompeta" i si4ko stana na zavoi4eto
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351
    Гадна работа... но както е казано - ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО !

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    bati gadnoto, dano naistina se opravi6 po-burzi4ko

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    bati gadnoto, dano naistina se opravi6 po-burzi4ko
    hah nadqvam se da e po-byrzo no ne mi se vqrva.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  13. #13
    О ! горкия...оправяй се по бъризко :P

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Mn loshu I vse pak, opravqi se po-byrzo
    Vashte ko kazaha po vyprosa


  15. #15
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    кофти тръпка....честит имен ден на патерици
    и за кво все пак отнесохте тя бой, едва ли е било без причина...?

    Give me your best shot motherfucker!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    кофти тръпка....честит имен ден на патерици
    и за кво все пак отнесохте тя бой, едва ли е било без причина...?
    emi vij po-nagore kakvo sam pisal.Problema beshe 4e tam mrazqt horata ot Belashtica (tva e edno selo kym pld)... a imalo edin pi4 s to4no moqta bluza ... koito e ot Belashtica ... Koftiii!!!
    Цитирай Първоначално написано от Bolid1
    Mn loshu I vse pak, opravqi se po-byrzo
    Vashte ko kazaha po vyprosa
    nashte nishto ne kazaha.Kato se pribrah prebit ... bashta mi dori mi se razvika 4e ne sym znael kade da hodq ... neznam si kakvo - dori ne me popita kak sym ... vika mi "Opravqi se".Kajete mi kak posle da ne mrazish toq skapan jivot,v koito sobstvenite ti roditeli ne ti obryshtat vnimanie.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  17. #17
    eeee, kofti opravqi se po burzo
    btw ima6 si 4udesen ba6ta...

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  18. #18
    Cyberdyne_101
    Guest
    nashte nishto ne kazaha.Kato se pribrah prebit ... bashta mi dori mi se razvika 4e ne sym znael kade da hodq ... neznam si kakvo - dori ne me popita kak sym ... vika mi "Opravqi se".Kajete mi kak posle da ne mrazish toq skapan jivot,v koito sobstvenite ti roditeli ne ti obryshtat vnimanie.
    Стига си мрънкал Я се стегни Бъди мъж

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Cyberdyne_101
    nashte nishto ne kazaha.Kato se pribrah prebit ... bashta mi dori mi se razvika 4e ne sym znael kade da hodq ... neznam si kakvo - dori ne me popita kak sym ... vika mi "Opravqi se".Kajete mi kak posle da ne mrazish toq skapan jivot,v koito sobstvenite ti roditeli ne ti obryshtat vnimanie.
    Стига си мрънкал Я се стегни Бъди мъж
    shi sa opraim .. tuka vyv foruma shte mi Help-nat POne shte vkarate malko motivaciq
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  20. #20
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Аз не разбрах вие какво точно искате да направи баща му? Какво точно е трябвало да му каже според вас?
    Левски шампион але але!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Аз не разбрах вие какво точно искате да направи баща му? Какво точно е трябвало да му каже според вас?
    Da ti kaja toq 4ove4ec pone trqbvashe da mi sy4uvstva myni4ko ... no vmesto tova toi mi se razkrqka Kolko milo ot negova strana.Pone da me beshe popital dali imam nujda ot neshto - toi NE ... Hyrka na legloto ... kato me vidq mi se razkreshtq i t'va beshe.4udesno semeistvo si imam.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Аз не разбрах вие какво точно искате да направи баща му? Какво точно е трябвало да му каже според вас?
    Ми...каквото се очаква от един родител да направи.....да прояви съчувствие...да скочи от леглото...да попита сина си :как е ,кое го боли...да го отеши...да го разпита кои са били тея...да се поинтересува малко...за случката...мога и още да изброявам...но ми се струва ,че и толкова стигат...Тедо,наистина многу кофти се е получило на именният ти тен...напълно ти съчувствам...и ти пожелавам да се оправиш по-бързо! А подкрепа от форума и от мене лично...винаги би получил Айде...и си почивай!

  23. #23
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от MaD_CaT*
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Аз не разбрах вие какво точно искате да направи баща му? Какво точно е трябвало да му каже според вас?
    Ми...каквото се очаква от един родител да направи.....да прояви съчувствие...да скочи от леглото...да попита сина си :как е ,кое го боли...да го отеши...да го разпита кои са били тея...да се поинтересува малко...за случката...мога и още да изброявам...но ми се струва ,че и толкова стигат...Тедо,наистина многу кофти се е получило на именният ти тен...напълно ти съчувствам...и ти пожелавам да се оправиш по-бързо! А подкрепа от форума и от мене лично...винаги би получил Айде...и си почивай!
    Еми различни бащи има! Баща му си е казал - "станалото-станало"! Вярно можел е да прояви малко повече съчувстие,но....
    Левски шампион але але!

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Еми различни бащи има! Баща му си е казал - "станалото-станало"! Вярно можел е да прояви малко повече съчувстие,но....
    toi po-to4no kaza "Znaesh li kolko me interesuva tova?E otivai pri maikati.Opravqi se sam."
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Еми различни бащи има! Баща му си е казал - "станалото-станало"! Вярно можел е да прояви малко повече съчувстие,но....
    toi po-to4no kaza "Znaesh li kolko me interesuva tova?E otivai pri maikati.Opravqi se sam."
    lol тцтцт...манеее....нз кво да ти кажа...ама тва не е нормално ...Е,и ти си го разбрал,де ...ми майка ти кво каза ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си