.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Гостенин
    Guest

    Пениса ми!?!

    Главичката се е сраснала с кожичката и немога да го забеля при ерекция.Какво лечение е нужно и скъпо ли е?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    hmmm...otidi na urolog i toi 6te te posyvetva na-dobre uspeh
    we'll die alone like a stone ^^

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    nujno e OPERATIVNO le4enie... rutinna operaciika e, ama boli dokolkoto znam, ba6tata e bil sys sy6tiq problem... ama nqma stra6no, minava. Ne e skypo.
    The art of love is not to let your heart get broken !

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    sigoren li si 4e e srasnala koji4kata za6toto i as edno vreme si misleh 4e e srasnala ama se okaza 4e ne e ako verno e srasnala otidi na lekar


  5. #5
    Гостенин
    Guest
    Еми значи там най-долната й част е такава тъмно червена и като стигна дотам немога да го забеля защото мн боли.

  6. #6
    Толкова теми има затова по-назад.Както и да е.И аз имам същия проблем,обаче от 2-3 години насам малко по малко като я дърпам все повече,кожичката,която свързва главичката на пениса с обграждащата я кожа,се удължава и така почти не пречи на ерекцията.Пробвай,особено в банята.
    професия: студент

  7. #7
    Guest
    i az imax tozi problem vseki den po 3 pati si bii ne6to katoo 4ikki napred nazad glavata i tq 6te ti se otlepi kozata

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В страната на чудесата
    Мнения
    495
    Ако наистина е така като казваш....Състоянието се нарича фимоза.....Резултат е от ниска хигиена и натрупване на бактерии и т.нар. смегма.....Пративно описание знам но е така....Прави се операция но вероятно ще бъдеш напълно обрязан....Обяснявам защо....веднъж станало ще стане пак....Прави се праста превенция на това....
    ОСвен това е по хигиенично....
    Успех....
    ...Всички лъжат....но това е начин да спечелиш войната...

  9. #9
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    хайде да не се говори наизуст от некомпетентни хора!!!

    описаното състояние НЕ е фимоза, а синехии!
    дали е съчетано с фимоза или не е друг въпрос. това е просто НЕразлепване, което в бебешка възраст е физиологично и нормално, всички мъже се раждаме така.
    после мамите и татковците при всяко къпане помагат да се "разлепи" кожичкта на главичката.
    в по-голяма възраст това се прави от хирург, но без операция.
    все пак манипулацията е болезнена при големи момчета, затова и настоявайте за анестезиране/упойка. не могат да ви откажат!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си