.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422

    Най-милото нещо...

    Кое е най-милото нещо,което някой е правил за вас,което ви е трогнало или просто направило щастлив
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    Poslednoto neshto koeto me trogna ...priqtelq mi mi puskashe postoqnno signali i mu zv1nnah..govorihme i sled tova zatvorih.. sled 2-3 min. toi mi se obajda i kaza:Znaesh li kakvo zabravih da ti kaja ? i AZ : kakvo ? pri koeto toibicham te ! :P
    Tova beshe neshtoto koeto me trogna,znam 4e ne e vajno znam 4e ne e koi znai kakvo,no e hubavo da go 4uish
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  3. #3
    от приятел каза ми,че съм и най-добрата приятелка...при тези думи ми стана така топло на душицата,че...
    Друга приятелка написа стихче за мен.Е все пак доста го е плагиатствала Взела е от песни на Устата и на разни там други хаха.Най-мн ме изкефи-->"Теди,ти си моето сладурче,облечено в костюмче" :P
    ...уж мисля,че няма истински приятели а пък...все си противореча
    просто ми казаха обичам те...може би това е най-важната дума за мен.Да знаеш,че някои те обича дори и само като приятел ти дава сили и живот да продължаваш и знаеш,че има за какво да се бориш
    Мн е жалко това...че рядко ми го казват

  4. #4
    Ami pravili sa mnogo mili ne6ta za men.Naprimer da mi kajat ,,obi4am te'' ili drugi mili dumi4ki))))Edna celuvka,pregrudka,usmivka tova za mene sa ne6ta koito me pravqt 6tastliva!Su6to i priqtelski suvet,usluga.........))Tova me pravi adski 6tastliva!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Ami poslednoto milo ne6to , koeto nqkoi napravi za men, be6e ot gadjeto mi :P Zna4i na 13 fevruari se bqh vidqla prez denq s gadjeto mi i posle se pribrah i ve4erta kum 9 i 30 mi zvunni gsm - gadjeto mi " az sum pred vas. Slez za malko do doly". Bqh 6a6nata, mislq si az kakvo li e stanalo...Slizam po doma6ni drehi, s mokra kosa toku 6to izlqzla ot banqta, toi mi podarqva ogromen buket ot rozi, celuva me i mi kazva 4e me obi4a :P Kaza, 4e ne iska da mi kaje ytre obi4am te (14 fevruari) za6toto ne mu trqbvalo povod da mi pokaje lubovta si,a ytre sum 6tqla da buda edna ot mnogoto, a dnes sum edna ot malkoto i dobavi : "A ti z amen si edinstvena"...Be6e adskiii milo :P
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  6. #6
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    hmmmm tva e ne6to za koeto nikoga ne sam se zamislql no se pak nz..... q da pomislq bah q o6te malko emi nz ili nikoi ne e prai ne6to koeto da sam zapomnil(da mi e ostavilo otpe4atak)ili sam tap i ne se se6tam e 2roti e
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351
    Ми последното .. хм повечето неща за мен ги е направила братовчедка ми (използвам още един път да й кажа колко много я обичам). Едно от последните неща беше да скочи да плува в открито море , за да ми донесе камъче от един остров в Бяло море ... а тя ни най-малко не може да плува...Много ме зарадва

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    Тортата,която Грахче ми донесе на рождения ден в даскало (и за която бях пуснала вече една тема)
    На същия този рожден ден Грахче и всичките ми приятели ми бяха направили парти изненада..просто отворих вратата и те изкрещяха:ИЗНЕНАДА!!! ...Беше толкова сладко


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    "NE moga da jiveq bez teb i ako te zagubq 6te umra" - ei taq replika me trogna!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    amiiiii poslednoto ne6to,koeto me trogna mnogo be6e onzi den.
    malkoto mi bratov4ed4e(e to e na 20 de) be6e vka6ti i na edno mnogo typo mom4e kaza,4e ako me zanimava s ne6to 6te potro4i kokalite. naistina me trogna mnogo si go obi4am bratov4ed4eto :P
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Една моя бивша съученичка,която се премести да учи в Стара Загора, ми каза, че е говорила на някакво момиче за мен.Обаче то не се сетило и тя започнала да ме описва:"Едно мъничко, сладичко и много добричко същество".Тези думи наистина страшно много ме трогнаха и ме накараха да страдам още повече, когато се премести.Страшно много си я обичкам!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    ami az ne bih mogla da posocha konkretno neshto obache kato cqlo tova e otnoshenieto na blizkite mi hora koeto proqvqvat vseki edin den.trudno e da se opishe to prosto se chuvstva.mnogo milo mi se struva nqkoi da mi kaje che sum mu lipsvala.ili pone edno blagodarq mnogo za nqkoq drebna usluga i taka

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    oo mislq 4e opredeleno ima mnogooooooo neshta koito sa me pravili shtastliva i sa me trogvali...Purvoto koeto mi idva na um!
    kogato bivsheto mi gadje ne beshe v Sf kogato pravihme 1 mesec i se obadil na nai-dobrata mu priqtelka da mi donese roza ot negovo ime!
    kogato nai-dobriq mi priqtel beshe do men kogato naistina imah nujda ot 4ovek do sebe si
    kogato edin mn skup 4ovek se vurna ot Zagreb bez izobshto da mi kaje...prosto me iznenada ujasno mnogo...togava naistina pla4eh ot shastie...
    izobshto 1000000000 sa hubavite mi iznenadi

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    mi to4no sega ne se se6tam ne6to mn milo no w4era kogato bqh mn razo4arowana i oteg4ena edna priqtelka mi predlozi da se porazhodim i pomotaem nqkyde zaedno wypreki 4e trqbwa6e da se pribira 6to 6tqla da ima nekakyw urok ama go otmenila sas edin sms. po "spe6nost"
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  15. #15
    kogato 4ovek za kogoto ne sam podozirala,be6e do men v nai tejkiq mig v jivota mi.ne znam za6to be6e do men,ne znam za6to go napravi,dali be6e samo poza,no tova naistina me trogna......

    А ти кога за последно си се чувствал истински жив?!

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Pleven
    Мнения
    278
    Za posledniat mi rojden den moite priateli biaha organizirali kupon v moia 4est v doma na edna ot priatelkite mi,to4no na rojdenniat mi den ve4erta sme s gadjeto mi na kafe,i ve4e si tragvame kogato tia mi kazva 4e triabva da minem prez edna neina poznata da zemem edna tetradka i vodi me tia,ama namen patia mi e poznat pitam az,oba4e tia me obejdava 4e otivame pri tazi poznata i az ko da pravia,hodia si krotko,vlizame nie i vsi4ki v kupom izvikakha 4estit rojden den,dori i toita mi biaha vzeli,be6e neveroiatna iznanada i stra6no milo ot tiahna strana,a i primamkata i be6e naistina obeditelna
    Kolkoto i dobre da zive6 vse pak edin den omira6,zatova se starai da se razbira6 s vsi4ki i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от dodo
    Za posledniat mi rojden den moite priateli biaha organizirali kupon v moia 4est v doma na edna ot priatelkite mi,to4no na rojdenniat mi den ve4erta sme s gadjeto mi na kafe,i ve4e si tragvame kogato tia mi kazva 4e triabva da minem prez edna neina poznata da zemem edna tetradka i vodi me tia,ama namen patia mi e poznat pitam az,oba4e tia me obejdava 4e otivame pri tazi poznata i az ko da pravia,hodia si krotko,vlizame nie i vsi4ki v kupom izvikakha 4estit rojden den,dori i toita mi biaha vzeli,be6e neveroiatna iznanada i stra6no milo ot tiahna strana,a i primamkata i be6e naistina obeditelna
    ааах от кога не те бях засичала) добре дошъл отново)


    а на мен..мен ме трогва сяка добра дума... сяко едно обичам те,дори като приятел..на 14 февруари..един съученик ми прати валентинка"албена обичам те като приятел нищо повече"..е тва ми вдъхва живот някак си...за тва го държа в портмонето ми..
    другото секи един момент с бойфриенда ми е ценен..и си го обичам..и винаги се чувствам някак си мило..;щ

    ..But why?...

  18. #18

    Re: Най-милото нещо...

    Цитирай Първоначално написано от Myrcheto
    Кое е най-милото нещо,което някой е правил за вас,което ви е трогнало или просто направило щастлив
    mila,pozdravqvam te za temata.naistina mn hubava temi4ka

    aam ina4e kato se zamislq malko edna dobra duma,jest sprqmo men biha me zaradvali.za sajalenie tvaarde rqdko gi polu4avam,vapreki 4e se staraq da pomagam na drugite i v kraina smetka ne polu4avam po4ti ni6to,da ne kaja izob6to.a sa6to taka se se6tam i za ne6to konkretno:edna ve4er s biv6iq mi priqtel prez lqtoto bqhme pred nas.vale6e dajd i se bqhme skrili,za da ne ni navali.togava toi me celuna mnooogo nejno,pogledna me i mi kaza :"OBI4AM TE "be6e toooooolkova hubavo zvu4e6e naistina mnoogo iskreno i nikoga nqma da go zabravq
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  19. #19

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Madhouse
    Мнения
    47

    :D

    Мисла мисля, нещо немоа да измислиа
    майче нищо не измислям...
    Нещо чак толкоз мило, че да го запомня
    еми не се сещам честно казано.
    Усмифката е мило нещо и ме радва, особенно ако е от човек които обичам и държа на него, някои приятелче...
    Дано милите неща предстоят, очаквам ги.
    Na nikoi ne mu puka che si neshtasten,
    taka che po-dobre bydi shtastliw!


  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Nekasa4a
    hmmmm tva e ne6to za koeto nikoga ne sam se zamislql no se pak nz..... q da pomislq bah q o6te malko emi nz ili nikoi ne e prai ne6to koeto da sam zapomnil(da mi e ostavilo otpe4atak)ili sam tap i ne se se6tam e 2roti e
    i az taka..

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    една видео картичка, която един от най-специалните и скъпи хора в живота ми, ми беше направил за рождения ден малей като си помисля как ревнах, беше толкова мило и сладко и смешнооо иииии адски хубаво

    и Тедка ми купи една изпросена от мен чаша и ми я скри в шкафа и картичката към нея и изобщо всички картички, които съм получава от нея, от сестра ми и от други скъпи приятели са ми страшно богатство
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Цитирай Първоначално написано от `cannibal`girl
    Цитирай Първоначално написано от Nekasa4a
    hmmmm tva e ne6to za koeto nikoga ne sam se zamislql no se pak nz..... q da pomislq bah q o6te malko emi nz ili nikoi ne e prai ne6to koeto da sam zapomnil(da mi e ostavilo otpe4atak)ili sam tap i ne se se6tam e 2roti e
    i az taka..
    Hah..abe sigurno ima..ama i az ne pomnq
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си