.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Guest

    Гаджето ми има пъпчицеи

    помогнете ми гаджето ми и се появиха пъпчици по вагината и я боли корема ако някой има идея какво може да е тва да ми помогне плс...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    abe wie hora da ste 4uwali za lekari?!
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  3. #3
    Guest
    Може ти или някой друг да й е лепнал некфа болест...ама нэ,не искам да те плаша!По-добре да отиде на гинеколог

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    У насСсСсСс
    Мнения
    237
    Тфа горе бях аэ

    Има хора които остават след себе си нещо,само когато клекнат...

  5. #5
    zadaljitelno trqbva da otide na ginekolog.izob6to ne trqbva da otlagate
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    mi

    ami moje da e ne6to opasno!nezabavno da otide na lekar ili ginekolog.

  7. #7
    Guest

    m ne e taka

    v smisal moje da q e sram ot lekar ili pak da nqma vazmojnosta da otide ...Zatova pita tuk vse pak ako ne e neshto seriozno zashto da hodi po lekari i nasam natam ...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Задължително на гинеколог.По-скоро.

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от naty
    abe wie hora da ste 4uwali za lekari?!
    zabelqzvam v po4ti sqka tema "abe vie ne ste li 4uvali za lekari" taka vidq li kva e kategoriqta za veneri4eski bolesti i tai podobni i razli4ni bolesti.. ami ako ne e ne6ty seriozno za kfo da si gubim vremety po doktori molkq molq 4e da fana tam edna bolest kakty minalata sedmica.. izpusnah 3 kupona maaa mu stara (sry 4e psuvam) tai 4e prestanete draznite me i znam 4e ne sum samo az....!!!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от naty
    abe wie hora da ste 4uwali za lekari?!
    zabelqzvam v po4ti sqka tema "abe vie ne ste li 4uvali za lekari" taka vidq li kva e kategoriqta za veneri4eski bolesti i tai podobni i razli4ni bolesti.. ami ako ne e ne6ty seriozno za kfo da si gubim vremety po doktori molkq molq 4e da fana tam edna bolest kakty minalata sedmica.. izpusnah 3 kupona maaa mu stara (sry 4e psuvam) tai 4e prestanete draznite me i znam 4e ne sum samo az....!!!
    А ти поглеждай датите на темите преди да пишеш в тях!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си