.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Голям фен Аватара на morsmordre
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    На майна-си-райна
    Мнения
    518

    Смяна на имената

    Имам едно предложение.Предполагам, че много хора няма да искат, ноо все пак е предложение.Според мен няма да е лошо да могат да се сменят имената.Например, когато на някой не му харесва вече настоящето име, да си го промени по някакъв начин.Във форума на pcmania е направено такова нещо и, когато някой иска да си смени името, просто го прави.Доколкото знам, админите и модераторите ги известява едно съобщение (не от променилия името си), че някой си е променил ника, така че, ако този "някой" е имал предупреждение със стария си ник, няма да е проблем да бъде баннат при второ нарушение.Около два месеца, след като се регнах тук исках да си сменя името.е, не да го сменя, ами да променя просто някои работи и да добавя още една думичка.Но просто няма такава възможност.Мисля, че това ще е в плюс за форума Е, как мислите вие?
    EnjoY the LifE while u still can, 'cause u gonna be DeaD for a very LonG TimE

  2. #2
    Не ми харесва идеята...
    Преди беше така и честно казано според мен е доста тъпо...Ако всички почнат да си сменят никовете ще стане някакво пълно объркване...Не виждам никаква основателна причина никовете отново да могат да се сменят?

    П.С. Аз лично съм си сменяла ника 3 пъти, но от 1 година съм с този!

    П.П.С. Ако толко искаш да си го смениш...регни се на ново! Няма друг начин.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ами иска ми се..ама щяло да стане объркване
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  4. #4
    ami 6t ee hubavo
    no dali vsi4ki 6te go odobrat neznam.abe kolkoto pove4e ne6ta se opraviat,6te stane dobre
    az pak iskam da moje da se ka4va avatar i podpis ot komp.slojete samo edno Browse de

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiiiiiii sexsito
    ami 6t ee hubavo
    no dali vsi4ki 6te go odobrat neznam.abe kolkoto pove4e ne6ta se opraviat,6te stane dobre
    az pak iskam da moje da se ka4va avatar i podpis ot komp.slojete samo edno Browse de
    Е това ми е мечтата :P
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  6. #6
    гадно е
    ще стане някФо супер объркване.а ако толкова много искаш можеш да помолиш админите..но според мен не си струва

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    to sya ima tolkova mnogo useri i se barkam koi koi e...ostava i imenata da si smeniat
    we'll die alone like a stone ^^

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    da be da posle da ne znae6 koi koi e , tupo 6te e vseki da mu e mislil kato se regva s kuv nickk 6te e

  9. #9
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    abe ne me kefi mn mn tazi ideika ..
    naistina ako vseki si smeni nicka 6te stane adsko oburkvane ...
    po dobre vseki da si sedi s nicka si..
    az moq nick si go polzvam ot 2 godini i adski mnogo me kefi .. i ne smqtam da si go smenqm,a ako tolkova iskate da si smenite nicka..
    mi edinstvenoto re6enie e nova registraciika
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    a,ne! kakto kazaha mnogo ot horata po-gore,6te nastane golqma obarkvane! glupavo se! ako stane taka,vse den vseki 6te e s nov nick i nqma da razbirame koi pi6e
    p.s. 6te e naistina mnogo hubavo,ako ka4ite Browse!!!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    i az dosta sum si mislila po tozi vupros - za pliusovete i minusite shtoto chestno da si priznaq i az sum iskala da si smenq nicka.kato se reg v tozi forum bqh 7mi klas i e poveche ot qsno che dosta neshta shte sa se promenili za men nai malkoto ot koito e bilo tova da iskam drug nick.no vse pak ako vseki smeni nicka si tova forumche nqma da e sushtoto - moje da e malko tupo no za men vseki si i e otdelen obraz za koito bih zagubila predstavata si ako e s razlichno ime taka che naistina nqma smisul

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    da be da posle da ne znae6 koi koi e , tupo 6te e vseki da mu e mislil kato se regva s kuv nickk 6te e
    И аз така мисля...
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  13. #13
    Az sam protiv
    Tova ne e ot golqmo zna4enie, kato se regvate si pomislete hubavo s kakav nick iskate da ste, za6to da moje da se promenqt 6te stane golqma obarkvaciq, vseki 6te se obqsnqva v prodaljenie na 1 mesec koi e vsa6tnost Puk i tova e tolkova malovajno Ne sme tuk zaradi nicks, nali Predstavete si kak nqkoi hora 6te si smenqt nicka non-stop, i kakva e polzata ot tova - nikakva
    Pak kazvam - mislete hubavo s kakav nick se regvate :P
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    Guest
    I az iskam mnogo raboti ama ne stava

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    абе големи глупости говорите.

    щяло да стане объркване. дрън-дрън. а всеки като си регне по още един два ника, и като пише и с трите няма да стане хич объркване, нали?!

    най-малкото няма да се юрне целия форум да си сменя никовете,я! и може да се ориентираме кой кой е и по подписа, и по аватара...
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    абе големи глупости говорите.

    щяло да стане объркване. дрън-дрън. а всеки като си регне по още един два ника, и като пише и с трите няма да стане хич объркване, нали?!

    най-малкото няма да се юрне целия форум да си сменя никовете,я! и може да се ориентираме кой кой е и по подписа, и по аватара...
    да..и аз така мисля....
    хората искат да си сменят никоввете,оставете им свобода....

    ..But why?...

  17. #17

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    ...Nqkade pod slanceto...
    Мнения
    43
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiiiiiii sexsito
    ami 6t ee hubavo
    no dali vsi4ki 6te go odobrat neznam.abe kolkoto pove4e ne6ta se opraviat,6te stane dobre
    az pak iskam da moje da se ka4va avatar i podpis ot komp.slojete samo edno Browse de
    Е това ми е мечтата :P
    I na meneee...
    Have a nice trip!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    абе големи глупости говорите.
    щяло да стане объркване. дрън-дрън. а всеки като си регне по още един два ника, и като пише и с трите няма да стане хич объркване, нали?!
    Хех, това е въпросът...никой няма да се регне втори или трети път, само заради това, че не си харесва ника. Ще, не ще - ще се примири със ситуацията. :P А тези, които наистина вземат да се регнат отново ще са някои с по 3 мнения, регистрирани от 1 седмица, за които дали ще се регнат оново с нов ник или ще си пишат с първоначалния няма да има голяма разлика.

    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    най-малкото няма да се юрне целия форум да си сменя никовете,я! и може да се ориентираме кой кой е и по подписа, и по аватара...
    Ами ако си сменят и подписа или аватара? Или по-точно само аватара, защото не ми се вярва да разпознавате някой по подписа...

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Ами ако си сменят и подписа или аватара? Или по-точно само аватара, защото не ми се вярва да разпознавате някой по подписа...
    ami slagat si stariq nick v podpisa. ne e tolkova slojno

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Ами ако си сменят и подписа или аватара? Или по-точно само аватара, защото не ми се вярва да разпознавате някой по подписа...
    ami slagat si stariq nick v podpisa. ne e tolkova slojno
    Някой въобще зачита ли се в подписите? Това имах предвид...
    Както и да е...
    Не мисля, че това ще бъде променено (за щастие!)...в повечето
    форуми е така и то не случайно. Дори не мога да разбера защо преди смяната на никовете беше позволена...

  21. #21
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Категорично съм против смяната на никовете! Откъде накъде ще се сменят никове? Като не ви харесва даден ник защо сте се регистрирали с него? Като ви е омръзнал - ще го духате! Никой насила не ви е карал да се регвате. Пишете си като гости и там може да сменяте ника си. Да сте предвидили, че ника може да ви писне и да сте си сложили някой, който няма да ви писне (ама то май такива филми няма). Гласувам с две ръце против смяната на никовете!
    Левски шампион але але!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Категорично съм против смяната на никовете! Откъде накъде ще се сменят никове? Като не ви харесва даден ник защо сте се регистрирали с него? Като ви е омръзнал - ще го духате! Никой насила не ви е карал да се регвате. Пишете си като гости и там може да сменяте ника си. Да сте предвидили, че ника може да ви писне и да сте си сложили някой, който няма да ви писне (ама то май такива филми няма). Гласувам с две ръце против смяната на никовете!
    A az podkrepqm tova mnenie s dve ruce
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  23. #23
    Guest
    Iskam da sam nick VIP

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    Ами иска ми се..ама щяло да стане объркване
    и аз съм на това мнение.Иначе идейката си я бива...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си