.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: "Дъга":)

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308

    "Дъга":)

    Какво мислите за новата Дъга?(засега единственият български авторски комикс,а не превод на западни издания)В последно време доста противоречиви мнения чувам-един си уважава старите броеве,друг се кефи на новия дизайн..На мен лично новата Дъга ми допада повече,макар че първите й броеве бяха доста слаби,но търпи много голям прогрес.И все пак има още какво да се желае от сценариите.Но наистина се надявам "Дъга" да се задържи и дай боже да има същия успех като старата

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    az dori NE sam 4uvala za takova ne6to...
    kakvo to4no predstavlqva ?!
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    Guest
    Двойна дъга се появи в небето над София в дъждовния следобед в сряда. Красивото и рядко за февруари природно явление украси столицата, след като слънцето надви слабия дъжд. Синоптиците предвиждат мекото време, с променлива облачност и слаби валежи, да продължи до края на седмицата в цялата страна.
    Докато българската столица се радваше на дъга, сняг покри испанската - Мадрид, за пръв път от близо 15 години

  4. #4
    Guest

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    kwo ti prirodno qwlenie?!?!? tq mai gowori za nekwo spisanie ama i az ne sam si go kupuwala nito 4uwala
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i as nz za kvo stava vupros

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434

    Re: "Дъга":)

    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    Какво мислите за новата Дъга?(засега единственият български авторски комикс,а не превод на западни издания)
    qvno tova e nqkakv komiks

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    mi to i az... 6te obqsnete li po podrobno? :P
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    i as nz za kvo stava vupros
    http://4coolpics.com/show.php?id=2325

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]Двойна дъга се появи в небето над София в дъждовния следобед в сряда. Красивото и рядко за февруари природно явление украси столицата, след като слънцето надви слабия дъжд. Синоптиците предвиждат мекото време, с променлива облачност и слаби валежи, да продължи до края на седмицата в цялата страна.
    Докато българската столица се радваше на дъга, сняг покри испанската - Мадрид, за пръв път от близо 15 години
    hahahaha 6te o4akvame da te vidim po btv v nai skoro vreme

  11. #11
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от [b
    aneD]Двойна дъга се появи в небето над София в дъждовния следобед в сряда. Красивото и рядко за февруари природно явление украси столицата, след като слънцето надви слабия дъжд. Синоптиците предвиждат мекото време, с променлива облачност и слаби валежи, да продължи до края на седмицата в цялата страна.
    Докато българската столица се радваше на дъга, сняг покри испанската - Мадрид, за пръв път от близо 15 години
    къртиш мивки мой, всеки път се убеждавам все по-дълбоко колко
    плитък е мозъка ти, 1/8 от мненията ти трябва да бъдат модерирани защото не са по зададената тема, или с абсолютно нищо не помагат
    а по темата, честно казано не знаех че има нова Дъга, което може само да ме радва разбира се, наистина старата беше слаба, но аз си я обичах нали си беше наща

    Give me your best shot motherfucker!

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от foxy_f
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]Двойна дъга се появи в небето над София в дъждовния следобед в сряда. Красивото и рядко за февруари природно явление украси столицата, след като слънцето надви слабия дъжд. Синоптиците предвиждат мекото време, с променлива облачност и слаби валежи, да продължи до края на седмицата в цялата страна.
    Докато българската столица се радваше на дъга, сняг покри испанската - Мадрид, за пръв път от близо 15 години
    hahahaha 6te o4akvame da te vidim po btv v nai skoro vreme

  13. #13
    за пръв път чувам такова нещо

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    az tva ne go 4eta.ne izglejda mnogo lo6o(edna suy4eni4ka go 4ete),ama az otdavna po komiksi ne si padam

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  15. #15
    Za purvi put 4uvam za tva Ne6to pak ne sum informirana mai..

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    Аз лично никога не съм си го купувала...Но съм го чела..Моито Грахово нещо постоянно ги чете..или поне четеше..Харесва ми..


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    toq komiks ne go znam , ama vij dugite sa hubavo ne6to

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си