.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Поредното предложение? (Едва ли...)

    Всъщност сайтът е страхотен, но има ужасно много подтеми, стотици и дори хиляди. Би ли било възможно бройката малко да се редуцира, т.е. всичко да се "опакова" малко по-контактно и свързано?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Ми нали е форум как няма да има теми?На мене този вид разпределение ми харесва и нямам нищо против него.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от BaT_GirL
    Ми нали е форум как няма да има теми?На мене този вид разпределение ми харесва и нямам нищо против него.
    I az sam na tova mnenie Mnogo dobre si e podreden foruma i razdelite zaedno s temite! Ne vijdam kakvo neraducirano ima Na men si mi haresva taka
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    spored men si e dostatuchno kompaktno.dosta ot razdelite bqha premahnati i ne znam kak moje oshte da se obnovi.ti imash li nqkakvi predlojeniq?

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    predi vreme foruma be6e s pove4e razdeli,no go "sukratiha" ,a ti iska6 o6te...
    spored men v momenta forum4eto si e adski dobre podredeno
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    спред мен така си е много добре

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    i na men taka si mi haresva nqma kakvo da mu se opravq na podrejdaneto na razdelite i t.n.
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    ami az si mislq 4e i taka si e dobre saita

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Горе долу ..освен,че няма раздел за поезия - "Романтика".
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    Горе долу ..освен,че няма раздел за поезия - "Романтика".
    даааааааааааааааааааааа;(

    ..But why?...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    i spored men taka forum4eto si e dobre no naistina 6e e dobre da ima razdelza poeziq-romantika!taka 6e mozem da se proqwqwame po-dobre
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  12. #12
    govorite taka, za6toto ne ste vijdali drug forum imam predvid 4e forumite sa dva vida a imenno phpBB i Invision, az li4no dosega sym vijdal samo edin na invision i trqbva da vi kaja 4e e mnogo po dobyr ot koito i da bilo phpBB, sigurno 6te me osporite i nqma da se sygalsite s men, no eto vi edin primer za Invision kato za na4alo sigurno nqma da vi haresa dokato ne sviknete i drugoto koeto iskam da kaja e 4e 4oveka koito e pusnal temata (ne pomna koi) e mnogo prav, nqmate ko64e naprimer, v temata liubov ima nad 1000 temi, ami ako se zamislite nqma nikakyv smisyl zatova trqbva da ima i razdel ko64e kydeto da se pazqt[/url]


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си