.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002

    Скорост на сайта

    Незнам къде да я пусна тая тема
    Та искам да ви питам бърз или бавен ви е тоя сайт
    Защото в последно време на мен ми е ужасно бавен и това ме изнервя.Попринцип нета ми е бърз(и други сайтове си ги зарежда без проблем)..обаче тука незнам по колко минути чакам за една страница!Ужас Защо може да е така и аз незнам
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  2. #2
    Guest
    преди като бях със сребристия стил на борда
    ми зареждаше супер бързо, ся вече и на мен ми
    се бъгна и....гаднооооо

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i na mene mi zaciklq

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    ne mene mi zarejda super barzo

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Зависи и от това колко е натоварен нета или страницата.Моя нет е скорошен(нова фирма са)и ми доста бързичък.Принципно и сайта ми зарежда за броени секунди но се е случвало когато има много потребители разглеждащи го да ми зарежда и минути.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Poprincip mi se zarejda super byrzo, ama imashe momenti v koito 4akah... 4akah... i nakraq nishto ne se otvarqshe...
    btw sym sys SubVereor...


  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    na mene si mi zarejda normalno.. ne e burzo,ama ne e i bavno
    dovolna sam,ne se oplakvam
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    На мене си ми се зарежда супер бързо и нямам никакви оплаквания...една страница най-много за 3-4сек.
    Много рядко се случва да е малкоооо по-бавничко, но това си ми е от нета.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    Моят нет попринцип е бърз, но от известно време и на мен този сайт ми се зарежда много бавно, ама наистина много бавно. Страшно дразнещо е! Иначе с другите сайтове нямам проблеми!

  10. #10
    на мен си ми зарежда...хмм "нормално"
    много рядко зацикля

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    na men mi zarejda barzo
    no,kogato e po-lo6o vremeto mi zarejda malko po-bavno. no kato cqlo mi zarejda byrzo,v sravnenie s predi
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    На мене си ми се зарежда супер бързо и нямам никакви оплаквания...една страница най-много за 3-4сек.
    Много рядко се случва да е малкоооо по-бавничко, но това си ми е от нета.
    Същото е и при мен
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    WOW
    pri mene pak si ba4ka super.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    i pri men zarejda normalno...az sam s barz net i taka mi e dobre do niakolko sec si zarejda...niamam oplakvaniq!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Абе и на мен сравнително често ми се случва да ми се забавя връзката към сайта, докато има страници, които отварям за секунди този го отварям понякога за минути..
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  16. #16
    AMi ponqkoga e strashno byrzo, ama ima sluchai, v koito chakam po 5 6 minuti ;(
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  17. #17
    Zdraveite,

    imam udovolstvieto da vi syobshtia che dnes zakupihme noviat si server. Saita ni sled 2 sedmici shte se otvaria svetkavichno poradi fakta che ot serverite v Anglia shte byde prehvyrlien na serveri v Bulgaria. Razbiram che e bavno, no do momenta niamahme goilam izbor. Shte usetite syvsem skoro promiatana i molia da ni izvinite za bavanta skorost za momenta.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Zdraveite,

    imam udovolstvieto da vi syobshtia che dnes zakupihme noviat si server. Saita ni sled 2 sedmici shte se otvaria svetkavichno poradi fakta che ot serverite v Anglia shte byde prehvyrlien na serveri v Bulgaria. Razbiram che e bavno, no do momenta niamahme goilam izbor. Shte usetite syvsem skoro promiatana i molia da ni izvinite za bavanta skorost za momenta.
    суперрррр

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Zdraveite,

    imam udovolstvieto da vi syobshtia che dnes zakupihme noviat si server. Saita ni sled 2 sedmici shte se otvaria svetkavichno poradi fakta che ot serverite v Anglia shte byde prehvyrlien na serveri v Bulgaria. Razbiram che e bavno, no do momenta niamahme goilam izbor. Shte usetite syvsem skoro promiatana i molia da ni izvinite za bavanta skorost za momenta.
    Супер! :P
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от alex
    Zdraveite,

    imam udovolstvieto da vi syobshtia che dnes zakupihme noviat si server. Saita ni sled 2 sedmici shte se otvaria svetkavichno poradi fakta che ot serverite v Anglia shte byde prehvyrlien na serveri v Bulgaria. Razbiram che e bavno, no do momenta niamahme goilam izbor. Shte usetite syvsem skoro promiatana i molia da ni izvinite za bavanta skorost za momenta.
    Cool Нямам търпение да го видя как ще се зарежда още по-барзо от сега
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си