.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    За софиянци и софиянки :))

    Значи утре ще ходя в София за няколко дена и имам намерение да обиколя доста магазинчете..Ако кажете някои няма да ви са обидя.. некви с хубави дрешки ама да не са много скъпи ) 10х предварително


    П.П:Имам и да правя плакат на тема: Против Насилието! ако имате някакви идеи какво да представлява плакатчето споделете.. ))

  2. #2
    Ami hodi na Vitojka,ili na niakoe stokovo pazar4e ili nz,ili na N.D.K


    P.S.Kajete ne na nasilieto,v protiven slu4ei se postavete na miastoto na jertvite

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    Terranova,Mango.....awe na vito6ka tam ima niakoi hubavi....i na graf ignatiev ima razni magazin4eta qki!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    на витошка са скъпи бее....ами кажи къв ти е стила...магазинчета ше изброя ако знам

    ..But why?...

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 082
    pirotska! - tam e istinata

    a za plakata moga da ti dam slednata ideq koqto toku 6to mi hrumna - pravi6 kartinka s nqkoi koito udrq nqkoi dr posle i nqkoi koito ubiva nqkogo voina mejdu mn hora nakraq samorazru6enieto na planetata ni za da pokaje6 rezultata ot nasilieto
    koe e ob6toto mejdu belota I sexa? Ako nqma6 dobur partnior dano pone ima6 dobra ruka

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    MI PO GRAF IGNATIEW I PATRIARHA DA NE GOWORIM ZA MN BAZAR4ETA<NDKA,> AKO ISKA6 NAISTINA NEKOI EFTIN BOKLUK-ILIENCI
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    Terranova,Mango.....awe na vito6ka tam ima niakoi hubavi....i na graf ignatiev ima razni magazin4eta qki!
    Хах GUCCI, ARMANI ех като почнете да се изхвърляте тъй
    Подлезите на НДК
    Пиротска
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Цитирай Първоначално написано от Taina{}
    Terranova,Mango.....awe na vito6ka tam ima niakoi hubavi....i na graf ignatiev ima razni magazin4eta qki!
    Abe ne sym ot sf... ama i tuka si imame Mng i Terranova... 4oveka kaza 4e iska neshto po evtinko... A v mango ne sa im mn evtini... Ili ti iskash da kajesh 4e samo ot tam pazarish... ami bravo na teb...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си