.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Precakana
    Guest

    Предложете ми някоя готина европейска изпълнителка:(

    Здравейте,имам голям проблем и се сетих да потбрся помощт тукТака ето го и проблема:с гимназията ще организираме концерт на 9 май и аз си избрах страхотна песничка -Vision of Love na Mariah Carey и до тук жсичко е добре.Обаче гениалната идея на концерта била Пролет в Европа(пролет в Европа-ние сме гимназия,не детска градина ) Та тази гениална идея ограничава участниците само в европейски изпълнители и песнички.И съответно аз останах с пръстче в устичката 13 дни преди прослушването(защото точно днес разбрах за европейските изпълнители)Според мен идеята е много тъпа-да се ограничаваме само в Европа защотп всичко хубаво е в Америкаи Каквото ми дойде на ум е USA ) Така че ако имате предложения много ви моля помогнете ми Търся някоя по-известна европейска изпълнителка -fashion да пее хитова музика,да е готина и да е с така долу-горе достъпен за изпълнение глас.Ако някой има предложение ще съм му адски благодарка(това едва ли ще го сгрее много ама рачитам на свестните обитатели на форума)

    HELP MEEEE

  2. #2
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904

    Re: Предложете ми някоя готина европейска изпълнителка:(

    ами аз ти предлагам Дайдо....дано да я харесваш
    а ето ти и линк за доказателство от къде е
    http://www.bahcecikdevekusu.com/dido/bio.htm
    иначе мога да ти кажа и три стойностни изпълнителки от Холандия, но не знам дали изобщо някога си ги чувала....пеят на английски споко
    Elise (automatic, speak with me), Anouk (girl, lost), Do на която в момента не се сещам песен, знам няколко но просто.....

    Give me your best shot motherfucker!

  3. #3
    tgey
    Guest
    az ti predlagam onaq pesen:

    sluchaino sreshtnah te aaaaAAAaAaAAaAAAaZ vyv bara,
    ... syrceto mi zabi UuUuuuUuuuuskoreno ...
    ti si tozi koito ..... ne znam si kfo
    Mn e fashion .. kato q pusnete i vsichki shte izbqgat :P

  4. #4
    precakana
    Guest
    axaxax mi dobre zvu4i-vsi4ki shte izbqgat i nqma da mislq za pesenаз сериозно съм закъсала оба4е

  5. #5
    ами защо не изпееш нещо на Ана Виси? "mangava Tut" е страхотна
    или на Руслана-Wild dances
    също има и хубави сръбски песни, ама те май бият към стила "чалга" или попфолк, как се викаше там...


    успех
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    i az sum s dve ruce za Dido.tova mi e liubimata izpulnitelka.ima strashen glad i mnogo hubavi pesni i kato melodiiki i kato textove.naistina mnogo e uvajavam moje da si izberesh - ima i po burzi i po bavni pesnichki ti si reshavash kakvo da peesh no mislq che dori samo na neq da se spresh pak shte uluchish nqkoq hubava pesnichka zashtoto neinite sa mnogoo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си