.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    mp3 tyrsa4ki ?FUULL

    Novinna!
    mp3 tyrsa4kata www.ftlbg.com - zakrita ... 6to ? : Във връзка с разпоредбата на НСБОП от 24.03.2005 г. Екипът на FTLbg.com
    ограничава достъпът до ресурсите на сайта до изясняване на окончателната разпоредба.
    Временно всеки потребител ще има достъп до собствената си директория само по ftp протокол.
    ebah mu maikata ...deto se vika ( sorry za psuvnqta)... drugo ... www.data.bg nemoje da se tyrsi v - audio format .... sq mi kajete nqkoq svqsna mp3 tyrsa4ka a?!? samo www.free.bol.bg/emil ... dori ne sam vidql dali ba4ka - ae da vi e 4estito
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    fenbg.com

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от etrusca
    fenbg.com
    miiiiiii...
    da ti kaja fenbg.com ne mi go otvarq neshto - neznam za kakvo ... ) Precakana rabota !
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  4. #4
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    da,verno,4e svaliha v4era mnogo ne6ta ot tursa4kite
    dobre,4e tuk tame ima po nqkoi film... az sa tova si teglq.. a mp3-ki ot kude 6te namirame ?!
    abe spox,nie vse pak sme bulgari,skoro pak nqkoi 6te izmisli kak da sme na dalavera
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    абе защо имам странно чувство...как така всички търсачки ще се бъгнат точно на 1-ви април????

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от etrusca
    абе защо имам странно чувство...как така всички търсачки ще се бъгнат точно на 1-ви април????
    Хах, не е това, което може би си мислиш...

    Нали всички знаете, че ще влизаме в ЕС, точно за това всички търсачки от 1ви април спират да работят. Съжалявам. Скоро нито една търсачка няма да остане (ако случайно все още има някоя де... )!

  7. #7
    офф тази наредба на НСБОП..грррр от одавна е
    казват че ще закрият и http://torrent.bubu.to/ ,www.find-bg.com, www.ftlbg.cоm. , .data.bg. , ..всичко си отиваааа !!! ще останат само торентите

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    грозна работа
    ама все ще се намери от къде да се теглят някой неща надявам се

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Ihaaa pusnaha www.ftlbg.com ba4kaaaaaaaa sigurno e 1-voaprilska shega ... neznam ... no predi 2-3 meseca bqh vidql 4e pisheshe v 1 forum v e-net 4e naistina sha gi spirat.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Ihaaa pusnaha www.ftlbg.com ba4kaaaaaaaa sigurno e 1-voaprilska shega ... neznam ... no predi 2-3 meseca bqh vidql 4e pisheshe v 1 forum v e-net 4e naistina sha gi spirat.
    Не е шега сичко ще става на Торенти..зарди тъпаците от НСБОП

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    Re: mp3 tyrsa4ki ?FUULL

    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Novinna!
    mp3 tyrsa4kata www.ftlbg.com - zakrita ... 6to ? : Във връзка с разпоредбата на НСБОП от 24.03.2005 г. Екипът на FTLbg.com
    ограничава достъпът до ресурсите на сайта до изясняване на окончателната разпоредба.
    Временно всеки потребител ще има достъп до собствената си директория само по ftp протокол.
    ebah mu maikata ...deto se vika ( sorry za psuvnqta)... drugo ... www.data.bg nemoje da se tyrsi v - audio format .... sq mi kajete nqkoq svqsna mp3 tyrsa4ka a?!? samo www.free.bol.bg/emil ... dori ne sam vidql dali ba4ka - ae da vi e 4estito
    лъжеш като дърт циганин, тедо. то хуу си прайш шеги за 1-ви април, но аз веднага те проверих и на всичките сайтове, които си написал търсачките им си бачкат на 100% и техно-линка също

    Click!

  12. #12
    Радо, не те лъже
    не бачкат вече, аз също току що ги проверих
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  13. #13
    v4era proverih i ne bacat. nooo google vur6i super rabota

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    da,verno,4e svaliha v4era mnogo ne6ta ot tursa4kite
    dobre,4e tuk tame ima po nqkoi film... az sa tova si teglq.. a mp3-ki ot kude 6te namirame ?!
    abe spox,nie vse pak sme bulgari,skoro pak nqkoi 6te izmisli kak da sme na dalavera
    Te ve4e sa go izmislili Ima nqkakva programa s koqto moje6 da si tegli6 mp3-ki ot koito iska6 mai se kazva6e DC++ no en sum sigurna A osven tva www.m-box.com o6te raboti za 6tastie

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385

    Re: mp3 tyrsa4ki ?FUULL

    Цитирай Първоначално написано от Traffic
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Novinna!
    mp3 tyrsa4kata www.ftlbg.com - zakrita ... 6to ? : Във връзка с разпоредбата на НСБОП от 24.03.2005 г. Екипът на FTLbg.com
    ограничава достъпът до ресурсите на сайта до изясняване на окончателната разпоредба.
    Временно всеки потребител ще има достъп до собствената си директория само по ftp протокол.
    ebah mu maikata ...deto se vika ( sorry za psuvnqta)... drugo ... www.data.bg nemoje da se tyrsi v - audio format .... sq mi kajete nqkoq svqsna mp3 tyrsa4ka a?!? samo www.free.bol.bg/emil ... dori ne sam vidql dali ba4ka - ae da vi e 4estito
    лъжеш като дърт циганин, тедо. то хуу си прайш шеги за 1-ви април, но аз веднага те проверих и на всичките сайтове, които си написал търсачките им си бачкат на 100% и техно-линка също
    немисля че лъже....наистина не бачкат

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Цитирай Първоначално написано от Ev1lG1rL_
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    da,verno,4e svaliha v4era mnogo ne6ta ot tursa4kite
    dobre,4e tuk tame ima po nqkoi film... az sa tova si teglq.. a mp3-ki ot kude 6te namirame ?!
    abe spox,nie vse pak sme bulgari,skoro pak nqkoi 6te izmisli kak da sme na dalavera
    Te ve4e sa go izmislili Ima nqkakva programa s koqto moje6 da si tegli6 mp3-ki ot koito iska6 mai se kazva6e DC++ no en sum sigurna A osven tva www.m-box.com o6te raboti za 6tastie
    To dc++ e samo za localna mreja ina4e si4ki free serveri gi spirat


  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от Bolid1
    Цитирай Първоначално написано от Ev1lG1rL_
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    da,verno,4e svaliha v4era mnogo ne6ta ot tursa4kite
    dobre,4e tuk tame ima po nqkoi film... az sa tova si teglq.. a mp3-ki ot kude 6te namirame ?!
    abe spox,nie vse pak sme bulgari,skoro pak nqkoi 6te izmisli kak da sme na dalavera
    Te ve4e sa go izmislili Ima nqkakva programa s koqto moje6 da si tegli6 mp3-ki ot koito iska6 mai se kazva6e DC++ no en sum sigurna A osven tva www.m-box.com o6te raboti za 6tastie
    To dc++ e samo za localna mreja ina4e si4ki free serveri gi spirat
    за локалните мрежи...ми перфектно те теглят и ни ги пращат по пощите

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от mira_
    Радо, не те лъже
    не бачкат вече, аз също току що ги проверих
    тогава защо при мене сичко си бачка?

    Click!

  19. #19
    Na men mi ba4ka samo www.data.bg nito bubu.to nito koqto i da e druga.Awe kvo staa wa
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  20. #20
    Не знам какво става ама при мен никоя не бачка
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    v4era proverih i ne bacat. nooo google vur6i super rabota
    как ще теглиш песни от google??
    Цитирай Първоначално написано от DiEsEl_GiRl4eTo
    Не знам какво става ама при мен никоя не бачка
    и при мен не бачкат

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Ami az vse o6te teglq ne6ta ot www.ftlbg.com i za sega nqmam problemi! :P
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    мнението на повечето членове на data.bg е че всичко ще се оправи
    дори и да не се винаги ще се намери изход
    източник:
    http://forums.data.bg/viewtopic.php?...er=asc&start=0

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от etrusca
    мнението на повечето членове на data.bg е че всичко ще се оправи
    дори и да не се винаги ще се намери изход
    източник:
    http://forums.data.bg/viewtopic.php?...er=asc&start=0
    хихи деЙта.бг рул3
    то е ясно че ще измислим нещо

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    tova e nqkva skapana procedura na NSBOP
    sq 2 meseca nqma da ima nito edna tyrsa4ka koqto da vi izdirva MP3 formati (osven nqkoq neznaina) ... v internet shte iztriqt po4ti vsi4ki pesni ... kofti ... ne za drugo a zaradi skapanite avtorski prava.Horata si pravqt diskove na pc-tata vmesto da si kopuvat licenziranite produkti ot pazara - taka zapadat prodajbite i t.n. ... sq ot NSBOP shte iztrivat vsi4ko v e-net ... nie shte sme pecakkani ... i sled 2 meseca ako pusnat pak tyrsa4kite shte ima mnogo malko pesni ... kofti a?!?
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си