.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 28 от общо 28

Тема: Bulgarq

  1. #26
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Абе хорааааааааа
    Пак приказвате без да сте подготвени изобщо! Някой от вас търсил ли си е работа в България? Еми аз ще ви кажа, че работа има, и то напълно достатъчно за един човек, който желае да се развива и да полага усилия за развитието си. Обаче ние сме свикнали да се оплакваме... Нямате представа колко души кандидатстват за 1 позиция и колко малко от тях наистина отговарят на едни средни изисквания! Ами хванете се, научете езици, получете висше образование, борете се, и ще имате бъдеще и в България! Никой не обещава да е лесно, но нали знаете, "Който не работи, няма да яде"
    Ако пък искате да имате много пари за харчене, ще трябва и много да работите - зависимостта е очевидна. В чужбина няма да се чувствате "богати" поне първите 5 години, когато сте студенти и нямате право да работите, освен през ваканциите, така че живота ще ви се стори труден. А пък повечето от заминалите в чужбина споделят, че живота им е скучен, хората не се забавляват много, мислят само за работа и за пари и т.н. Така че имате избор - от вас зависи какво ще предпочетете
    Животът е прекрасен

  2. #27
    ami bulgariq e edna durjava v koqto ve4e po4ti nikoi ne iska da jivee na vsqka kra4ka ima mangal kak iskaet nqkoi da jivee v tazi durjava?

  3. #28
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от etrusca
    аз харесвам бг тук съм си родена и тук живея тук са ми всички приятели
    българия си има история ,традиции, култура нещо което е много важно за една д-ва
    etrusca съгласен съм с теб

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си