.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28

Тема: Bulgarq

  1. #1

    Bulgarq

    Kakvo mislite za Bulgariq?

  2. #2
    Guest

    Re: Bulgarq

    Цитирай Първоначално написано от dudeto_sy
    Kakvo mislite za Bulgariq?
    Ako dadesh oto4neniq v kakuv aspekt moje i da ti otgovorim na vuprosa...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Gosta bqh az...zabravih da se regna

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  4. #4
    ave ot daleche mnogo mi se iska da se vurna v bg i da jiveia tam i mi se struva mnogo hubavo,no istinata e che v bg e hubavo samo na pochivka s pari,te i bez tfa vsichki mladi hora sa punat da se iznasiat,do kolkoto ot rodnini i priateli neshtata v bg ne sa mnogo cvetushti

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от Satanas_daughter
    ave ot daleche mnogo mi se iska da se vurna v bg i da jiveia tam i mi se struva mnogo hubavo,no istinata e che v bg e hubavo samo na pochivka s pari,te i bez tfa vsichki mladi hora sa punat da se iznasiat,do kolkoto ot rodnini i priateli neshtata v bg ne sa mnogo cvetushti
    da i az taka mislq.tuk mi se otvarqt mnogo pove4e vazmojnosti

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    аз харесвам бг тук съм си родена и тук живея тук са ми всички приятели
    българия си има история ,традиции, култура нещо което е много важно за една д-ва

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    kolkoto i zle da e bulgaria ( i za tva sam navan de) vse pak mnogo si gi obi4kam si4kite dupki po ulicite i dori i nadale4ko- vse 6te mi e tajno za neya
    we'll die alone like a stone ^^

  8. #8
    Guest
    мразя страната, и въобще няма да ми липсва
    когато се изнеса...не искам да е така, но за
    съжаление това е положението...поне на тоя етап
    кефя се на природата,наистина е мн красиво в Бг,
    но не мисля че си заслужава да живея в мизерия
    заради птичките и дръвчетата...които ги има навсякъде

  9. #9
    kolkoto i gadni neshta da ima v BG az shte si ostana tuka,zashtoto bratov4edka mi i neinoto semeistvo sa v USA i znam kolko im e tejko i na 4etirimata,absoliutno vsi4ko im lipsva!Nz kak te uspqvat,ama az nqma da moga da jiveq i den bez moite priqteli , gadjeto mi i vsi4ko ostanalo ... Za tova horica stoite si tuka,vqrno nqma golqmo badeshte za nas mladite,no pone shte sme shtastlivi i nqma da se blaskame kakto e izvan BG,tam nqma jivot , tam se raboti postoqnno nqma edno kafe kadeto da idesh da sednesh da si poprikazvash s nqkoi fr , smqtam 4e na vsi4ki tova vi e qsno i se nadqvam imenno zaradi tezi neshta si da ostanete tuk v BG:}
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  10. #10
    Cyberdyne_101
    Guest
    За мен България е била и ще бъде велика и горда страна В момента е малко зле, но съм оптимист за бъдещето й

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    [quote="Cyberdyne_101"]За мен България е била и ще бъде велика и горда страна В момента е малко зле, но съм оптимист за бъдещето й


    saglasna sam s teb! ne bih jivqla izvan BG,za6toto tuk sam rodena,tuk sa rodninite mi i vsi4ki priateli! ne bih mogla da izdarja mnogo vreme bez tqh. a i ne e tolkova hubavo v nqkoq druga starna kazva6 si "oo,sega zaminavam za 6tatite i tam 6te se 4uvstvam perfektno.." da,ama ne kakto se vika kato otide6 v 4ujbina se sre6ta6 s savsem razli4ni hora,koito mislqt po savsem razli4en na4in i izob6to imat razli4en mantalitet lelq mi sega jivee v shtatite i kazva,4e v BG e hilqdi pyti po-hubavo! tam horata bili mnogo zatvoreni i ppo4ti ne se zabavlqvali. a i amerikancite postavqt v kult parite,koeto mnogo me drazni. tezi hora vse edno jiveqt samo za tezi pari... ne znam,prosto ne bih zaminala da jiveq drugade!!! kolkoto i zle da e BG skoro 6te se opravi!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  12. #12
    Uh..ako nqkoi moje syvsem to4no da izrazi mnenieto si i da opi6e polojenieto tyk to da go napravi ...az ne moga.
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  13. #13
    Bulgarin 101%
    Guest
    BG za men e vsi4ko hodil sam iz 4ujbinata i ni6to ne mee vpe4etlilo osven tova 4e te imat po visok standart ot nas no jiveqt mnoo sku4en jivot.te vsqko lqto hvyrlqt kupi6ta pari zada idat na po4ivka a nie proso hva6tame vlaka i na selo.utiva6 na rekata nalio4kva6 se kakto ti si znae6 s priqteli pravi6 si kefa tuka si mnogo po svoboden/svobodna za razli4nite si mu raboti.Ako 4ovek ima ambiciq da stane 4ovek 6te se nau4i dori i sam eto az mnogo iskam da stana programist daje o6te nesam po4nal takova u4ili6te a ve4e znam dosta ne6ta prosto 4ovek koito e myrzeliv i iska lesnoto toi 6te kaje 4e v 4ujbina e po hubavo vqrno 4isto im e no kakvo ot tova nie ako iskame moje i BG da stane 4ista no tovae 4e o6te nqmame navika da si hvyrlime nosnata kyrpa v konteinera koito e samo na 5 metra.Minaloto lqto bqh 3 meseca v italiq i da vi kaja kato na4in na jivot izob6to nemi haresa qde6 ednoobazna hrana nqmat na6ite podpravki kakvito sa tuk nqmat pro4utite KEBAP4ETA za koito vsi4ki umirame.Pak se vry6tam na obrazovanieto imah edin priqtel tram koito be6e na 17 i toi o6te neznae6e tablicata drugo neznam a e otli4nik prosto neim e zadyljitelna predstavete si kolko sa obrazovani.I da dobavq dokato bqh v italiq ako znaeto kolko myka ima6e po BG i kato se zavyrnah se edno sam se rodil otnovo BG si e the best za men

  14. #14

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90
    Цитирай Първоначално написано от Immortality_
    kolkoto i zle da e bulgaria ( i za tva sam navan de) vse pak mnogo si gi obi4kam si4kite dupki po ulicite i dori i nadale4ko- vse 6te mi e tajno za neya
    da, taka e
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll^
    мразя страната, и въобще няма да ми липсва
    когато се изнеса...не искам да е така, но за
    съжаление това е положението...поне на тоя етап
    кефя се на природата,наистина е мн красиво в Бг,
    но не мисля че си заслужава да живея в мизерия
    заради птичките и дръвчетата...които ги има навсякъде
    И аз мисля като Мърдера. Няма бъдеще тук. Колкото и хубава да е природата, като нямам пари да си позволя да я разгледам, за какво ми е? Искам да се махна от тук и тва е положението. Никой не моеже да ме разубеди.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  16. #16
    Обичам си страната-тук съм родена ,имам приятели,свикнала съм си...
    Обаче предпочитам да живея в чужбина

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    BG mnogo si q obi4kam, oba4e pri purva vazmojnost bih se mahnala ot tuka, 6toto naistina, 4e parite, koito tuka maika mi izrabotva za 1 godina, navunka 6te gi izkaram za po-malko ot 2 meseca. Ina4e tuka da si gi har4i6 e golqma naslada.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  18. #18
    Повече от фен Аватара на Liz
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Canada/Sf
    Мнения
    477
    Ami kvo da kaja..Mnogo si obi4am BG i mnogo mi lipsva si4ko nay-ve4e sega kato bqh tam predi 2 sedmici.Priqtelite mi i si4ki mnogo mi lipsvat...No ot edna strana mi be6e mnou trudno kato jiveeh tam..A kato si doydoh za mesec ey taka mi be6e super.Imah si zaraboteni pari i svoboda no ako jiveeh tam nqma6e da e taka.A i da mislime za bude6teto...V Bg nz dali ima takova..kato zavar6i6 gimnaziq i kvo?I da si nay-umniq 4ovek nikoy ne ti dava garanciq i da ima6 3 vis6i...Pak nikoy ne ti dava garanciq...Za tva bih predpo4ela ot edna strana tuka da sum( canada) vupreki 4e mi e mnogo gadno no 4ovek trqbva da e otgovoren i da misli za bade6teto i vaob6te za 6ansovete dali ima6 takova , a ne za momenta i za kupona.6toto v BG si4ko e pozvoleno i decata sa tolkova raziuzdeni...Mogat da si provqlat jivota o6te ato sa na 14-15-16...
    I am the substance and the one who has no substance.


  19. #19

    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    в Рая
    Мнения
    90
    Kolkoto i dalech da sam ot Balgariq, tia i ostava zavinagi moq Rodina i az q obicham, tam sa roditelite mi, priqtelite mi, tam sam se rodila vse pak! Aide da ne citiram pesenta na edin velik pevec, koito si otide ot toz sviat EMIL DIMITROV - Moq strana, Moq Balgariq!
    Не е важно откъде идваш и накъде отиваш, важното е по пътя си да бъдеш щастлив!!!

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    mi

    mi az jiveq 4 4ujbina, i tuk mi haresva, no ponqkoga mi se 6te da se vurna v bg i da pravq tova koeto sum pravila 11 godini.

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    awe ima mn qki mesta,no nqma rabota i za tfa si4ki si otivat ot bg

  22. #22

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    ...somewhere...
    Мнения
    2
    amiii da otivat si povecheto hora ot BG za syjalenie ... nqma rabota i polojenieto v stranata ne e tfa koeto trqbva da byde, ama se pak ne sa li mladite bydeshteto na edna strana? ako vsichki si trygnem kfo shte stane
    Elate v Bylgariq, vyrnete se bylgari
    az lichno se gordeq che sym bylgarka i obicham rodinata si strashno mnogo to mai veche go kazahte ama ... tuka e vsichko

    ...И тРяБвАшЕ дА Ги ЗаТвоРя зА Да ВиДя...

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    София
    Мнения
    157
    В случая има една много добра приказка "Мразя държавата, обичам родината". Помислете в/у това !!!

  24. #24
    Guest
    Nqmashe da zamina ako imah druga opciq! Iskam decata mi da badat rodeni tam i da chat sred balgarcheta iskam da znaqt che sa balgari (dori da e samo napolvina) i da uchat za dobrite i lo6i zabitiq v istoriqta ni! Balgariq e velika darjava! Poklon pred nashata velika strana!

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    eeee xora se pak sme rodeni tuk i sme jivqli i da si otidem i tuk da stoim trqa da si obi4ame 6tem ne6tem

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си