.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875

    Вашите родители и отношението им към връзките ви?

    Може темата да не е за тук но не знаех къде другаде да я пусна.Та да ви попитам какво е отношението на родителите ви към връзките ви.Познават ли гаджетата ви.А какво е отношението им към секса между вас и вашия приятел/ка?Съветвали ли са ви да стоите далеко от дадено момче/момиче защото ще ви нарани?А излизали ли са прави?

  2. #2
    Мне..попринцип не ги запознавам с гаджетата ми..случва се да им кажа кое ми е гаджето но рядко.. са ми говорили "аа тоя еди кво си"

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ohhh...me hi4 ne me kefi momenta - kogato gi predstavya6 naprao nyakaF aT... a maika mi be6e mnogo blagopriyatno nastrona kam biv6iya mi...no ne go pozava6e...i kato go ostavih po4na da se otnasya s men kato s nyakoya ku4ka misle6e 4e sam si igrala s mom4eto, 4e sam go zacepila 6tot taka mi e hrumnalo a pak toi be6e bokluk!... ta ot togava hi4 ne govorya s na6te za mom4eta- mnogo mi se barkat
    we'll die alone like a stone ^^

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    По принцип знаят с кой ходя, но не ги запазнавам! А иначе ми дават съвети горе-долу кой е свестен кой не...А взаимоотношенията ми с гаджето ми не ги обсъждам с родителите ми.
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    mi ne kazvam na na6te s kogo hodq,ama te se dose6tat kato zapo4na da izlizam s nqkoq mom4e doooosta 4esto
    ne obsujdam vruzkata si s na6te ... ne6to .. de da znam,ne sam sviknala
    minaloto si gadje go predstavih na na6te,ama ne kato gadje,a kato friend prosto..
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Mi izbqgvam da gi osvedomqvam,makar ponqkoga da sa me zasi4ali po grada...A otno6eniqta si gi obsajdam s maika,no tova e IZVANREDNO RQDKO,Samo kogato gadjeto me e vbesilo.

    А ти кога за последно си се чувствал истински жив?!

  7. #7
    az smqtam 4e roditelite trqbva da znaqt za vruzkite pone po serioznite ot tqh pone moite roditeli sa mnogo razbrani i liberalni i vinagi moga da govorq s tqh otnosno sexa ami kakvo da vi kaja otnositelna rabota s mama sme si govorili no s tatko mi e malko po trudno no vse pak mnogo zavisi kakvi sa roditelite i kakvo e otnoshenieto im kum tezi neshta.pone taka si mislq
    Za men vurha za drugite ostanaloto.V surceto kapka milost nqmam vzemam vsi4ko i si zaminavam.

  8. #8
    Моите знаят, знаят и че сме спали, то за сериозна връзка като нашата няма как да не сме, баща ми не ме е питал дори - то си е близко до акъла... Не са ме саветвали да съм настраня от някого, аз мога най-добре да преценя тези неща и те знаят това, просто взимам почти винаги правилното решение Нямам проблеми никакви с родителите и гаджето, разбират се
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Моите знаят, знаят и че сме спали, то за сериозна връзка като нашата няма как да не сме, баща ми не ме е питал дори - то си е близко до акъла... Не са ме саветвали да съм настраня от някого, аз мога най-добре да преценя тези неща и те знаят това, просто взимам почти винаги правилното решение Нямам проблеми никакви с родителите и гаджето, разбират се

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    попринцип казват че си е моя работа с кои съм
    рядко знаят с кои съм(освен ако не се изпусна)

  11. #11
    Родителите ми не ми се месят в нещата с гаджетата ... Не ги представям... изобщо родителите са едно гаджетата друго! двете са съвсем отделни неща и гледам да не се сливат много много! Не обичам да обсъждам любовните си преживявания с родителите си!
    Една измама беше любовта голяма.
    Една измама с много лица.
    И вече няма, нищо във сърцето няма.
    Остана само празна душа.

  12. #12
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Наще изобщо не са заинтересовани в това отношение. Хич даже не се и оплаквам

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от sExY-MaCE
    Родителите ми не ми се месят в нещата с гаджетата ... Не ги представям... изобщо родителите са едно гаджетата друго! двете са съвсем отделни неща и гледам да не се сливат много много! Не обичам да обсъждам любовните си преживявания с родителите си!
    i az sam taka

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Сега и аз да кажа за себе си.Ми нашите ме питат дали имам аз почти винаги казвам "Не" дори да е "Да".Тъй че верно родители са ми ама ако трябва да ги запознавам с всички...Леле объркавация!

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Наще изобщо не са заинтересовани в това отношение. Хич даже не се и оплаквам
    ihihi sy6tata rauta

  16. #16
    na6te sa napulno naqsnoo s vruzkata ni poznavat se s jenata daje maika ponqkoga mi vika ako q ostavi6 i neq 6ti s4upq glavata vika mi vie prosto ste edin za drug bqha do6li an ve4erq edinput pri naz i tq me po4na sled kut si zamianvat udobrqvat q napulno i mno i se kefqt !!!! 4e da znaqt gii !

  17. #17
    Ta az v momenta imam seriozna vrazka s edno mnoo qko mom4e,na6ite go poznavat i tqhnite me poznavat,daje tiq dni go zapoznah s BABA mi(Bat_Girl znae)
    Живота е компот,в който всеки се бори за слива!!!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Наще изобщо не са заинтересовани в това отношение. Хич даже не се и оплаквам
    Същата работа
    Казвам им ама..на тях не им пука особено...даже хич не им пука :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  19. #19
    taka zna4i az sum na po4ti 17 moqt priqtel e na 25 i pravim sex maikami znae za tova i ne kazvam 4e prie za sexa spokoino no ve4e svikna .. ina4e i maikami i ba6ta mi priemat mom4eto dosta dobre daje onzi den hodihme na kitaiski vsi4ki

  20. #20
    Ами наще го познават и го одобряват,техните също ме познават.Обаче наще не ни се месят в отношенията,нито знаят к'во правим-това си е наша работа,поне аз така мисля,макар че мисля че майка ми се е досетила за секса,а техните май знаят

  21. #21
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    3 години ходим с приятеля ми...............нормално е да го познават, но не и прекалено. на здравей, здрасти са, на общи приказки за работа, образование...........но не идва да седи у дома, да спи тук, да вечерят заедно. баща ми е доста дръпнат и.........не знам. Искам такива отношения, но скоро няма да стане.

  22. #22
    Запознавала съм ги само със сегашния ми приятел, защото с дугите не си заслужаваше, а и те не бяха сериозни. Отношенията между приятеля ми и родителите ми са много, много добри. Приятеля ми идва често на гости, за обяд, вечеря. Аз ходя у тях. Родителите ми познават неговите...

  23. #23
    na6te kazvat 4e sum malka za gadjeta
    ЕдНи мЪъ мРазЯтТ .. вТорИ мЪъ нЕнАвИжДъЪт .. тРетИи нЕ мЪъ тЪрпЯяТ.. аЕ вСиЧкИтЕе КомПлЕкСирАнИи ЗлОобАрИ зНаЯт дЕ дА сИ Го HAврЪъТ !!!

  24. #24

    vazmojno li e nqkakvo re6enie?

    bih iskala da spodelq problema si s vsi4ki...poneje v moq slu4ai vsi4ki sa na razli4no mnenie i mi e trudno da re6a kakvo da pravq...zatova i molq za pomo6t hodeh s mom4e 7 meseca i ne kazah na roditelite mi za6toto na moeto mom4e ne mu se nosi dobra slava po grada ni i ako v na4aloto im bqh kazala nqma6e da mi dadat da sam s nego!lagah gi prez cqloto vreme 4e hodq s drugo mom4e(i 4ak sega razbiram kakva gre6ka sam napravila)!predi nqkade 2 sedmici te razbraha s kogo deistvitelno hodq i u nas stanaha golemi skandali!kakto i da e vsi4ko mina i az obe6tah pove4e da ne laja!prez tezi 2 sedmici ne me puskat da izlqza, ne mi davat da govorq po telefona...ad!iskat da me razdelqt s nego a az stra6no mnogo go obi4am i sam privarzana kam nego!pi6a mu sms-i ot neta!vijdame se ako naprimer na6ite sa na rabota i razbira se tova sa pak laji ot moq strana za6toto obe6tah pove4e da ne se vijdam s nego!a ne moga!ne znam kakvo da pravq, roditelite mi sa kategori4no protiv tazi vrazka, priqtelqt mi e super naranen, a az se sasipvam!HELP PLS

  25. #25

    Re: vazmojno li e nqkakvo re6enie?

    Цитирай Първоначално написано от zhana
    bih iskala da spodelq problema si s vsi4ki...poneje v moq slu4ai vsi4ki sa na razli4no mnenie i mi e trudno da re6a kakvo da pravq...zatova i molq za pomo6t hodeh s mom4e 7 meseca i ne kazah na roditelite mi za6toto na moeto mom4e ne mu se nosi dobra slava po grada ni i ako v na4aloto im bqh kazala nqma6e da mi dadat da sam s nego!lagah gi prez cqloto vreme 4e hodq s drugo mom4e(i 4ak sega razbiram kakva gre6ka sam napravila)!predi nqkade 2 sedmici te razbraha s kogo deistvitelno hodq i u nas stanaha golemi skandali!kakto i da e vsi4ko mina i az obe6tah pove4e da ne laja!prez tezi 2 sedmici ne me puskat da izlqza, ne mi davat da govorq po telefona...ad!iskat da me razdelqt s nego a az stra6no mnogo go obi4am i sam privarzana kam nego!pi6a mu sms-i ot neta!vijdame se ako naprimer na6ite sa na rabota i razbira se tova sa pak laji ot moq strana za6toto obe6tah pove4e da ne se vijdam s nego!a ne moga!ne znam kakvo da pravq, roditelite mi sa kategori4no protiv tazi vrazka, priqtelqt mi e super naranen, a az se sasipvam!HELP PLS
    Първо - в доста кофти ситуация си се вкарала...Не е трябвало да лъжеш родителите си. Поне не толкова дълго. Трябвало е да седнете и да поговорите , да им кажеш че го обичаш , че искаш да си с него ииии...ако те са готини родители а не някакви диктатори щяха да те разберат. От мене да знаеш - колкото повече лъжеш , толкова повече затъваш и накрая като разберат истината - става мазало. Съветвам те ако наистина искаш да си с това момче да седнеш и да проведеш този разговор с родителите си. Може и само с единия - с майка ти примерно. Обикновено майките разбират от тинейджърска любов защото и те са минали през нея...пък и са жени А после ако баща ти започне нещо да се кара , майка ти ще те защити По-добре бъди откровена с тях...защото ако продължаваш да се виждаш тайно с момчето и представи си че ваще те хванат...ще стане още по-голям скандал. Нямаш какво толкова да губиш - поговорете

    А иначе по темата - моите родители не ми се бъркат във връзките. Смятат че съм достатъчно голяма за да решавам сама какво да правя. Тате от време на време ме пита нещо. Иначе с мама съм много близка , споделям и всичко иии тя няма нищо против. Ако и момчето няма нищо против ги запознавам и така си решавам проблема с прибирането късно вечер Но попринцип никога не са имали нещо против някое мое гадже. Особено мама. Винаги ме е разбирала и аз й споделям всичко относно любовта Ако някоя фр не ме разбере , мама със сигурност ще ме разбере. Тя ми е като най-добрата приятелка. Има неща които не мога да споделя на никой а имам нужда да ги споделя и ги казвам на мама А иначе аз още не съм правила секс с някое гадже и не сме водили много разговори за секса на мойта възраст. Но до колкото сме обсъждали мнението им е че сама трябва да си реша...и да поема отговорност за постъпките си Абе наще са печени

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си