.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002

    Емил Димитров - Ако си дал...

    Сега слушах(за май пръв път) една песен на Емил Димитров...и странно се заслушах в текста и много ми хареса.Само го прочетете!

    Ако си дал на гладния
    дори трохица хляб от своя хляб .
    Ако си дал на скитника
    дори искрица огън от своя огън .
    Ако си дал на милата
    от своето сърце .
    Ако си дал на чуждите
    живот от себе си .
    Ако си дал от себе си ,
    не си живял на празно .


    Ако си взел от славата на някой друг
    дори една частица .
    Ако си чул от клюката
    и я повториш
    дори една секунда .
    Ако си враг на подлия ,
    но го послушаш
    дори един единствен път .
    Ако си ял от залъка на свой приятел
    и го забравиш

    Дали е трябвало изобщо да се раждаш?

    Никой не може да ти отнеме
    обичта на хората .
    Никой не може да ти я вземе
    любовта към хората .
    И никой и нищо не ще ти отнема
    вярата в тях, вярата в тях .


    Ти закъсняваш понакога истинно ,
    но винаги идваш , идваш при нас .
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    imam dosta pesni na tozi velik bulgarski pevec i moga da kaja,4e vsqka e MNOGO smislena
    radvam se,4e si se za4ela v texta i si uspqla da go razbere6
    evala
    de da bqha pove4eto TEENS kato tebe
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    какво да кажа освен... дайте ми пример за някоя съвременна българска песен,която да съдържа толкова смисъл в себе си...еми рядкост са и после българската музика нямало да процъфтява...ами като хората не влагат душата си вътре а пишат текстове само колкото да отбият номера и да нагласят няква мелодия пфууу

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  4. #4
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Ами този български певец наскоро по4ина /мир на праха му / Но всичките му песни са много хубави и смислени....!
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  5. #5
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от pinK_Baby
    какво да кажа освен... дайте ми пример за някоя съвременна българска песен,която да съдържа толкова смисъл в себе си...еми рядкост са и после българската музика нямало да процъфтява...ами като хората не влагат душата си вътре а пишат текстове само колкото да отбият номера и да нагласят няква мелодия пфууу
    мацка къртиш мивки , ужасно правилно го каза
    текста е много смислен и просто....невероятен с една дума
    и наистина тя е права, за това че няма да пробие българската музика защото нашите а и всички почти всъщност не пеят за идеята а за пари, какъв е смисъла не разбирам....?

    Give me your best shot motherfucker!

  6. #6
    Guest
    I az kato teb se zaslu6ah po-specialno v texta i to4no,kogato go os1znah,ne znam kakvo mi stana,no se razplakax...ne mojah da se sd1rja,sega preotkrivam tazi pesen i razbiram kolko e d1lboka v svoq smis1l,kolko taini krie tq...tova e ISTINSKATA muzika!!!!!!

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    tozi 4ovek be6e, e i 6te bade velik! nqmam kakvo pove4e da kaja! mir na praha mu!
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от *-*Krisito*-*
    Ами този български певец наскоро по4ина /мир на праха му / Но всичките му песни са много хубави и смислени....!
    saglasna sam vsi4ki negovi pesni imat mnogo hubavi tekstove...jalko 4e po4ina tolkova barzo
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  9. #9
    Cyberdyne_101
    Guest
    Да, наистина песните на Емил Димитров са страхотни Докато работеха фрий сървърите успях да си сваля доста

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Ако всичко свърши утре..искам да знаеш,че днес аз те обичам...
    Мнения
    499
    super e tazi pesen i az sno6ti q slu6ah po TV

    "I`m RiCh You`Re a BiTCh"
    ЦЪкНи ТуК ! {}

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от girlpower
    super e tazi pesen i az sno6ti q slu6ah po TV
    I az sa6to kato ia pia Boris[tam v slavi]Mnogo 4ustvena i sarde4na pesen naistina

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Abe neznam dali ima6e drug pevec k0it0 da si pi6e tekst0vete i muzikata sam! Tfa e da si istinski tf0rec! I bez grim i sceni4n0 dyrjanie t0i e uspql da pr0bie! Az m0ga da kaja 4e e SUPER!!! (mir na praha mu)

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In ThE MiDDlE oF NoWhErE
    Мнения
    148
    Емил ДИмитров е един от символите на България,велик певец беше и ще живее вечно в нашите сърца.Мир на праха му!
    А що се отнася до песента ..... слушала съм я много пъти,вслушвала съм се в текста,но не съм обръщала голямо внимание на това,което се пее.Сега,когато го прочетох вникнах в същността му и осъзнах нещо,което ме нарани,което ме накара да осъзная,че не съм такъв човек,който би трябвало да бъда.Надявам се да успея да променя грешката си......
    Някой тук се изказа много добре.Сегашните изпълнители никога няма да могат да направят толкова смислен текст.Това майка ми го е повтарвяла хиляди пъти и аз съм съгласна с нея.Песента е велика...
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.


  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    smislena pesen-mda ...............mir na praha mu
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Всъщност,все още има смислени нови песни,но са съвсем малко и никой не ги забелязва..а до "ако си дал.." тая песен ме разччувства..вчера като я чух(не беше за пръв път..) нз...то тва и е целта все пак..за миг да се замислим върху живота си...може би..

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Таязи песен я имам и съм я слушала.много е хубаво дори ако не греша ще я пеем накрая на учебната година...

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Знам я отдавна много ми харесва...всички песни ми харесват особено онази пееше се нещо" каква невеста си била ти мамо мила мамо как светнал светнал ....."
    R.I.P
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    И най-важното е, че това не е единствената хубава и смислена песен на Емил Димитров! Аз мога да кажа за него само едно нещо: Той е истински българин и заслужава да живее вечно, не само за нашите баби и дядовци, за нашите майки и бащи, но и за нас и за бъдещите поколения! Той е нашата гордост!!!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Amityville
    Мнения
    409
    Жалко че някой от вас сигурно никога няма6е да чУят песента,ако не бяха гледали академията на Славито!
    Иначе песента наистина е една от най-яките бг песни,пък Моя Страна Моя България е сравнима само с Горда Стара Планина !!!

    Поклон...

    This is the point from which I will die and succeed
    Living the struggle, I know I'm alive when I bleed.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от BlinD^BoY
    Знам я отдавна много ми харесва...всички песни ми харесват особено онази пееше се нещо" каква невеста си била ти мамо мила мамо как светнал светнал ....."
    R.I.P
    Iska6 da kaje6"Pismo do mama}milo

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Allicia
    И най-важното е, че това не е единствената хубава и смислена песен на Емил Димитров! Аз мога да кажа за него само едно нещо: Той е истински българин и заслужава да живее вечно, не само за нашите баби и дядовци, за нашите майки и бащи, но и за нас и за бъдещите поколения! Той е нашата гордост!!!
    Дано има още ХОРА като него. Да пеят за хората, а не за парите и комерса.
    ...The hope for future generations has always resided in mortal hands...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си